Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - W Starym Albumie

koniczynka84 - Pią Sty 31, 2014 9:27 am
Temat postu: W Starym Albumie
______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że właściciel firmy W STARYM ALBUMIE, weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Jako profesjonalny fotograf, będzie towarzyszył przyszłym Pannom Młodym rocznika 2014, podczas wszystkich etapów zabawy, utrwalając kolejne atrakcje przygotowane specjalnie dla nich. Przygotuje również profesjonalną foto-relację z wydarzenia, którą otrzymają nie tylko Uczestniczki Imprezy ale również wszystkie Firmy biorące w niej udział w charakterze sponsorów.



______________________________________________________


Zdjęcia ślubne to trudne i odpowiedzialne zajęcie, tu w przeciwieństwie do studyjnej fotografii nie ma czasu na powtórki, próby i kolejne spotkania. Dlatego każde zlecenie jest ekscytujące i pełne emocji. Praca z ludźmi w trakcie tak ważnych uroczystości oraz uczestniczenie w pełnych wrażeń i wzruszeń momentach to dla mnie prawdziwa przyjemność. Ukoronowaniem mojej pracy są klienci z polecenia, których sukcesywnie przybywa. Fotografia to moja pasja i życiowe zajęcie, nie wyobrażam sobie innego sposobu na życie. Chyba mogę śmiało nazwać się tym szczęśliwcem, który robi w życiu to co kocha. Zapraszam na moją stronę internetową oraz na spotkanie. Kto wie, może to ja będę Waszym fotografem......
mówi p. Maciej Góralewski - właściciel Firmy

______________________________________________________

Tak bawiły się Panny Młode rocznika 2013 podczas I edycji Imprezy:


______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą



qlaudia - Pon Kwi 14, 2014 7:59 pm

co ja moge powiedziec :P baaardzo pozytywny czlowiek :] czekamy na zdjecia zWPP. :]
Juska - Pon Kwi 14, 2014 9:04 pm

Zgadzam się z qlaudia :) Maciej ma super poczucie humoru :D Dla inteligentnych :D Też nie mogę się doczekać zdjęć :D
aniuniai - Wto Kwi 15, 2014 9:17 am

Zgadzam się z dziewczynami. Maciej okazał się być niesamowitym i bardzo cierpliwym towarzyszem naszej zabawy. Czekamy na relacje :)
hany - Wto Kwi 15, 2014 4:24 pm

Widać, że Maciej to profesjonalista i świetnie się z nim współpracowało :) czekamy niecierpliwie na reportaż :P
Catylyn89 - Wto Kwi 15, 2014 10:37 pm

Podziwiam Maćka za cierpliwość, gdyż nie spieszyłam się do zdjęcia po metamorfozie :P Profesjonalizm i ogromne poczucie humoru :)
pati_88 - Sro Kwi 16, 2014 12:53 pm

Maciej to profesjonalista :) naprawde podziwiam go za wytrwalosc i ciekawe pomysly :) no i to że dał rade przy nas :P nie lada wyzwanie ;)
KaMika - Wto Kwi 22, 2014 11:54 pm

Fotograf marzenie!! ;) świetne podejście do każdej osoby, super pomysły na zdjęcia. Potrafił nas rozbawić kiedy było to potrzebne . Polecam !! :)
skrzat - Czw Kwi 24, 2014 7:00 pm

Maciej ma chyba najważniejsze cechy dobrego fotografa: poza talentem jest bardzo cierpliwym i kreatywnym czlowiekiem :) a jego poczucie humoru nie raz "zmuszało" nas do szerokiego uśmiechu do zdjęcia, nawet przy rażącym słonku ;)
Kleoo - Pon Kwi 28, 2014 10:43 am

Ja również podziwiam Pana Macieja :) na pewno jakbym poznała wcześniej to właśnie jego wybrałabym jako człowieka odpowiedzialnego za upamiętnienie tego najważniejszego dnia w życiu i wiem, że zrobiłby to wspaniale. Cudowny człowiek, cudowny fotograf. :)
koniczynka84 - Pią Maj 16, 2014 4:03 pm






Juska - Sob Maj 17, 2014 9:54 am

Super zdjęcia :D
wstarymalbumie - Sro Gru 10, 2014 9:41 pm

ojej kochane już chyba mężatki, dziękuję za ciepłe słowa....
było super 8)

Usunąłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Juska - Czw Gru 11, 2014 3:13 pm

wstarymalbumie napisał/a:
ojej kochane już chyba mężatki, dziękuję za ciepłe słowa....
było super 8)


Wszystkie co do jednej :D

Sycylijka - Czw Mar 19, 2015 1:04 pm

Co tu dużo mówić.. super zdjęcia, super podejście, normalnie superMAN :lol:
Maciek cyknął również i mojemu zespołowi kilka fotek i byliśmy bardzo zadowoleni, nie mówiąc już o kuzynie na którego ślubie/weselu Maciek robił zdjęcia:) Do dziś jest zachwalany :)

Hachiko - Wto Kwi 04, 2017 11:53 am

Czy ktoś dysponuje nowymi opiniami na temat fotografa? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group