Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Cukiernia GAGATEK w Wieluniu

karolina_002 - Nie Lut 02, 2014 1:07 pm
Temat postu: Cukiernia GAGATEK w Wieluniu
zamawiał ktoś tam swój tort weselny? :)
Ewa_Ewi - Nie Lut 02, 2014 1:18 pm

Tort weselny nie, ale dobrze znam ich wypieki. REWELACJA! Dla mnie cukiernia nr 1, nawet przed Sową.
karolina_002 - Nie Lut 02, 2014 1:30 pm

Ewa_Ewi, jejuu to bardzo się cieszę. :) Sala na której organizuję wesele zamawia torty właśnie z GAGATKA, mam nadzieję że będzie pysznie :)
klaudia1991 - Pon Lut 03, 2014 10:57 pm

karolina_002, torty są przepyszne. Zamawiam od nich już kilka ładnych lat na różne okazje i nigdy się nie zawiodłam
karolina_002 - Wto Lut 04, 2014 5:16 pm

klaudia1991, a polecasz jakiś szczególny smak tortów z Gagatka?
Ewa_Ewi - Sro Lut 05, 2014 3:10 pm

karolina_002 napisał/a:
smak tortów
weselnego nie jadłam, ale zwykłe tak - smietanowe z truskawkami, ostatnio z granatem...mmmm... bajka. a ciasta na sali tez bedziecie mieli stamtad?
karolina_002 - Sro Lut 05, 2014 3:23 pm

Ewa_Ewi, oj, to mi pytanie zadałaś :) tort na pewno, bo sama pytałam jaka to cukiernia..żeby mieć pewność że będzie dobry, bo czasem wiadomo jak to jest z tortami z sali "w cenie", bałam się że będę musiała szukać czegoś na własną rękę. Jeżeli chodzi o ciasta to nie mam pojęcia, przy najbliższej okazji zapytam się właścicielki lokalu. Chociaż wydaje mi się, że skoro sala współpracuje z cukiernią to pewnie ciasta też, ale to już moje domysły :)

[ Dodano: Sob Sie 02, 2014 10:05 am ]
Ewa_Ewi napisał/a:
a ciasta na sali tez bedziecie mieli stamtad?


dowiedziałam się że ciasta na sali też są z tej cukierni, więc moje domysły się potwierdziły :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group