Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kuchnia - Pojemniki Sistema :)

Julia_ja - Sob Lut 08, 2014 7:29 pm
Temat postu: Pojemniki Sistema :)
Nie wiem, czy to kogoś zainteresuje, ale muszę się pochwalić! Kupiłam coś po prostu fantastycznego! Przedwczoraj poszłam do Carrefour a tam promocja na pojemniki. Już dawno przymierzałam się do zakupu jakiejś praktycznej śniadaniówki. Był taki wybór, że nie mogłam się zdecydować. W końcu wybrałam pojemnik Sistema - mały, dwukomorowy.
O taki: http://www.redcoon.pl/B475956-SISTEMA-Mały-split-To-Go_Termosy-i-pojemniki
Pomysł mi się tak spodobał, że wczoraj nie mogłam wytrzymać i poszłam po jeszcze jeden - idealny do przygotowania produktów na sałatkę, którą uwielbiam! I jest nawet osobny malutki pojemniczek na sosik i składany nóż i widelczyk. Wygląda to tak: http://www.complicatedmam...12/12/21356.jpg
I dzisiaj już je przetestowałam - zabraliśmy jedzonko do pracy :) sprawdziły się wyśmienicie. Jutro pojadę dokupić jeszcze taki do musli http://sistemaplastics.co...breakfast-to-go
i juz na cały dzień moje dietetyczne menu sie zmieści :)
Oj, rozgadałam się, przepraszam :P

Juska - Pon Lut 10, 2014 5:01 pm

My mamy między innymi taki:

i muszę powiedzieć, że jest bezbłędny! Mój T. bierze codziennie do pracy obiad, ponieważ dojeżdża do pracy do Warszawy i jest cały dzień poza domem. Dzięki temu pojemnikowi mogę dać mu zupę, czy leczo. Testowałam pojemnik na miliony sposobów i NIC się z niego nie wylewa, co w przypadku dwugodzinnej podróży jest bardzo ważne :)
Teraz poluję na taki:

niestety w moich pobliskich sklepach go nie ma, więc chyba poszukam w sieci :)

Julia_ja - Pon Lut 10, 2014 9:35 pm

Był w Carrefourze! Muszę po niego pobiec. Mój M. będzie jeździł do Żyrardowa od czerwca. Z pewnością się ucieszy z takiego prezentu :) moje też sprawują się bez zarzutu :)
jagna - Pią Kwi 11, 2014 10:37 pm

a ile kosztuje takie cudo?
M4rcysi4 - Sob Kwi 12, 2014 7:57 pm

Hue ja na pojemniki Sistema polowałam już pół roku temu od kiedy dowiedziałam się, ze będą w Carrefour :smile: Z wysyłką się po prostu nie opłacało... Mam 3 pojemniki:
x2

i

Najczęściej, bo prawie codziennie (do pracy) używam ostatniego. Jest super, bo na spód kładę suche składniki typu ziemniaki/frytki/mięsko, a na pięterko surówkę, która najczęściej jest soczysta i nic się nie wylewa. Pierwszy używam do zup, ale od kiedy kupiłam pojemniki Tescowe to już dużo rzadziej. Drugi to chyba pomyłka, ale może dzieciom się kiedyś przyda. Do tego pojemnika można tylko wkładać suchy prowiant, bo nie posiada żadnych uszczelek no i przegródka, która jest na jednej połówce nie sięga do końca zamykania drugiej połówki (nie wiem czy jasno napisałam, ale generalnie dla mnie lipa :P ).
Mam nadzieję, że zrobią kiedyś troszkę większą wersję tego ostatniego tak o 100ml i byłoby gitara, ewentualnie żeby jeszcze spód był podzielony na dwie połowy :wink:

Tak jak wspomniałam super są pojemniki zwykłe z Tesco (w Tesco też jest już Sistema), bo te są sporo tańsze i wszystkie mają uszczelkę- fakt są to pojemniki jednokomorowe, a więc raczej obiadu o różnych konsystencjach się w nie nie zabierze. Przetestowałam je jednak na płyny i są cudownie szczelne :)

pawel.mat33 - Pią Sty 09, 2015 12:32 pm

Widziałem podobne pojemniki w Carrefourze w niskich cenach. Będzie przydatny bo niedługo wujeżdzam na urlop i pojemniki będą idealne w podróż.


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

pamcia23 - Pią Wrz 25, 2015 9:44 am

Mam takie pojemniczki. Często korzystam. Koniec z wykorzystywaniem pojemniczków po lodach. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group