Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Odklejajcie metki z butów!!!

KADR - Pon Mar 03, 2014 2:13 pm
Temat postu: Odklejajcie metki z butów!!!
Buty muszą być wygodne i pasujące do całości. Cena marka nie gra roli bo o gustach się nie dyskutuje.
Ale na boga odklejajcie ceny z podeszw :!:
Wiecie jak to wygląda jak młodzi klęczą a goście z tyłu widzą jaskrawo czerwoną nalepkę z ceną.
Poprostu masakra :oops:

iduczek - Pon Mar 03, 2014 2:29 pm

Podzielam ten apel.. nie tylko w kwestii ślubu ale i butów codziennych.
Niektórym się wydaje, że jak nalepka jest na podeszwie to nie widać. A przy chodzeniu niestety widać.

Juska - Pon Mar 03, 2014 3:34 pm

iduczek napisał/a:
Podzielam ten apel.. nie tylko w kwestii ślubu ale i butów codziennych.
Niektórym się wydaje, że jak nalepka jest na podeszwie to nie widać. A przy chodzeniu niestety widać.


Może zrobimy z tego jakąś kampanię społeczną :) Bo tyle babek chodzi z poprzyklejanymi cenami pod butami, że aż strach!

Fijołkowa - Pon Mar 03, 2014 5:01 pm

Juska napisał/a:
(...)tyle babek chodzi z poprzyklejanymi cenami pod butami, że aż strach!

nie tylko babek :razz: sama byłam na ślubie gdzie panu młodemu świadek odklejał nalepki z butów w samym wejściu do kościoła :D

Juska - Pon Mar 03, 2014 5:05 pm

Fijołkowa napisał/a:
nie tylko babek :razz: sama byłam na ślubie gdzie panu młodemu świadek odklejał nalepki z butów w samym wejściu do kościoła :D

całe szczęście, że zdążyli zanim PM uklęknął przed ołtarzem ;)

Sisska - Pon Mar 03, 2014 10:03 pm

no nie gadajcie, ze takie rzeczy sie dzieja :O

pierwsze co robie po zakupie butow to odklejam/odczepiam wszystkie metki i etykietki... czasem az tak szybko, ze jak sie rozmysle to takich butow/rzeczy juz nie mozna oddac.

Paolina - Pon Mar 03, 2014 10:14 pm

Cytat:
Wiecie jak to wygląda jak młodzi klęczą a goście z tyłu widzą jaskrawo czerwoną nalepkę z ceną.

Wyobrażam to sobie... Goście widzą, że Młody ma coś naklejone na podeszwie. Myślą, że to może jedna z tych zabawnych ślubnych naklejek z tekstem w stylu "Ratunku!" :D a tam cena :D

ithanielle - Pon Mar 03, 2014 10:41 pm

Sama widziałam taki przypadek w kościele... Młodzi klęknęli i na butach Młodej naklejka z ceną. Masakra!
KADR - Pon Mar 03, 2014 11:44 pm

Często jest tak, szczególnie u Panów, kupują buty dwa tygodnie przed ślubem i one leżą sobie w pudełku. Potem w nawale różnych spraw często się o tym zapomina. Facet ubiera się za dziesięć dwunasta i potem dopiero w kościele wszystko wychodzi gdy fotograf robi fotki lub kamerzysta nagrywa. Dlatego mój apel. Zwracajcie na to uwagę :)
niusia - Wto Mar 04, 2014 1:05 pm

Przykra sprawa, ale fakt, już kilka razy się z tym spotkałam...
Juska napisał/a:
Może zrobimy z tego jakąś kampanię społeczną

Good idea! :smile:

Catylyn89 - Wto Mar 04, 2014 2:37 pm

Spotkałam się raz z ceną, raz z legendą wykonania butów...

Ale przegięciem było gdy zobaczyłam u młodego przecenę ze 149 zł na 79 zł :razz:

U siebie mam zaś wydrukowaną legendę wykonania i muszę ją jakoś zakleić :)

KaMika - Pią Mar 07, 2014 12:18 am

Na szczęście jeszcze mi się takie coś nie przytrafiło i mam nadzieję, że nie przytrafi ;)
zuz0wa - Pią Mar 14, 2014 10:43 am

Świetny temat, szczegół często niestety pomijany przez wiele osób. Podpisuje się na dwie ręce! :)
GRAND - Sro Kwi 16, 2014 7:39 pm

i jeszcze na jednym inna cena niz na drugim


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

karolina_002 - Pią Sie 29, 2014 10:41 pm

GRAND napisał/a:
i jeszcze na jednym inna cena niz na drugim


omg :o to już chyba ekstremalne przypadki :P


Paolina napisał/a:
Młody ma coś naklejone na podeszwie. Myślą, że to może jedna z tych zabawnych ślubnych naklejek z tekstem w stylu "Ratunku!" :D a tam cena :D


szczerze powiem, że już dawno nie widziałam u nikogo ceny na podeszwie - a jak bym zobaczyła to pierwsze skojarzenie to pewnie naklejki ślubne, cena byłaby niemiłym suprise'm :P

Leosiaa - Pon Gru 19, 2016 11:42 am

Ja zawsze staram się pamiętac o odklejeniu cen i wszelkich metek i zawsze po pięć razy sprawdzam czy nie zpomniałam ;d
marikakak - Wto Gru 27, 2016 3:16 pm

Juska napisał/a:
Może zrobimy z tego jakąś kampanię społeczną :) Bo tyle babek chodzi z poprzyklejanymi cenami pod butami, że aż strach!
\

Oj, strach i to jaki! Aż mam dreszcze z przerażenia!
A tak na serio - owszem, nie wygląda to najlepiej, zwłaszcza na butach weselnych - ale bez przesady...

malejko - Czw Sty 18, 2018 1:00 pm
Temat postu: Re: Odklejajcie metki z butów!!!
KADR napisał/a:
Buty muszą być wygodne i pasujące do całości. Cena marka nie gra roli bo o gustach się nie dyskutuje.
Ale na boga odklejajcie ceny z podeszw :!:
Wiecie jak to wygląda jak młodzi klęczą a goście z tyłu widzą jaskrawo czerwoną nalepkę z ceną.
Poprostu masakra :oops:

Podzielam zdanie jesteśmy tak zabiegani że nie pamiętamy.

betti - Sro Mar 14, 2018 11:15 am

nie tylko młodzi, to można dobrze zaobserwować w kościele :D od razu widać, gdzie kto kupił buty, czy w ccc, czy daichmannie haha, no ale fakt, to wygląda bardzo źle
cappuccino - Czw Mar 15, 2018 9:21 pm

Oj to niestety się często zdarza!
Klaudijka - Wto Kwi 17, 2018 11:13 pm

Mój W.ma na tym punkcie obsesję, zawsze sprawdza czy wszystkie naklejki z butów zostały odklejone :razz:
nietylko - Czw Kwi 07, 2022 10:11 am

Odklejajcie, odklejajcie! Odklejajcie!
Ludmiła - Nie Cze 05, 2022 8:25 pm

dzięki, rzucę okiem
szirm - Pon Kwi 15, 2024 4:14 pm

czysta prawda

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group