Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Romantyczne i pełne atrakcji miejsce na podróż poślubną

NataliaG - Czw Mar 06, 2014 9:10 pm
Temat postu: Romantyczne i pełne atrakcji miejsce na podróż poślubną
Hej,

szukam oryginalnego miejsca na spędzenie podróży poślubnej. Narzeczony pozostawił mi wolną rękę i oczekuje niespodzianki:) Możecie polecić jakieś fajne miejsca w Polsce? Góry zdecydowanie podpadają, a P. bardzo lubi aktywnie spędzać czas.

Blue89 - Pon Mar 31, 2014 5:34 pm

Może Mazury?
Paolina - Pon Mar 31, 2014 8:22 pm

Albo Hel - piękne okoliczności przyrody + kiteboarding/kitesurfing, katamarany, skutery wodne itp. ;)
Aldonka - Czw Cze 18, 2015 9:50 am

Paolina napisał/a:
Albo Hel - piękne okoliczności przyrody + kiteboarding/kitesurfing, katamarany, skutery wodne itp. ;)


Och ja równiez uwielbiam Hel ! Szczególnie poza sezonem kiedy nie ma turystów i można spokojnie nacieszyć się tamtejszymi pięknymi krajobrazami. Z jednej strony woda, z drugiej strony woda. Jednoczesnie duża cisza oraz spokój.

Na stronie znajduje się dobry artykuł o tym miejscu, polecam sobie poczytać:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

W tym roku równiez się tam wybieramy ale tym razem w lecie. Umówiliśmy się na wyjazd z grupką znajomych. Na pewno będzie fajnie.

malala - Czw Cze 18, 2015 9:55 am

Moim zdaniem waro odwiedzić Łębę. Bardzo fajne miasteczko z masa atrakcji ;)
Aldonka - Nie Lip 05, 2015 12:06 pm

A i zapomniałabym dodać. Jeśli zwiedzacie większe miasta to na miejscu warto jest wynająć sobie samochód. Obecnie bardzo dobre ceny oferuje Avis: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_. W Warszawie czy w Krakowie wynajmiecie sobie auto za kilkadziesiąt złotych na dzień.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group