Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Dekoracja światłem Taurus Music

karoosia - Pon Mar 17, 2014 2:40 pm
Temat postu: Dekoracja światłem Taurus Music
A ja, jako że jestem na etapie dopracowywania mojej uroczystości, chciałam zapytać co sądzicie o dekoracji światłem takiej jak w banerze reklamowym na górze strony? Osobiście byłam na imprezie z zespołem Taurus i miałam okazję podziwiać efekty na żywo. Myślę, że wygląda to naprawdę fajnie i stwarza mega nastrojowy klimat. Wiadomo, że zdjęcia nie oddają całego uroku, ale w połączeniu z muzyką i daną chwilą... sama też planuję zdecydować się na takie rozwiązanie.
Sisska - Pon Mar 17, 2014 4:00 pm


karoosia - Wto Mar 18, 2014 2:22 pm

Dzięki Sisska za wstawienie. Ja pewnie nie zdecyduję się na całość, ale może na kilka punktów np 20. Widzę, że dziewczyny dekorują sale pomponami, świeczkami i masą innych rzeczy, a ja tego w ogóle nie brałam u siebie pod uwagę, bo jakoś mi to niezbyt pasuje do mojej sali. Z kolei takie subtelne światło nadające "bajkowy" klimat - czemu nie? A może któraś ma zdjęcia? choć nadal uważam, że na żywo wygląda to o wiele lepiej.
Wizaz.waw.pl - Sro Mar 19, 2014 12:08 pm

Chyba najlepiej byłoby wstawić zdjęcia abyśmy wiedziały do jakiej sali w ogóle będzie pasować takie bajkowe światło,bo sama koncepcja jest bardzo fajna,więc czemu nie spróbować.
sebmar - Pią Kwi 25, 2014 7:37 am
Temat postu: Re: Dekoracja światłem Taurus Music
Witajcie.
Ja również byłem na sali udekorowanej światłem. Początkowo podchodziłem do tego sceptycznie ale trzeba być i zobaczyć na żywo. Nie ograniczony wachlarz klimatów. Uczucie wypełnienia pomieszczenia. Gorąco polecam.

mscieszko - Sob Maj 03, 2014 8:15 pm
Temat postu: Dekoracja światłem
Wszystkim bardzo bardzo polecamy Pana Tomasza z Taurus Music !! ! Zaufajcie mi że sala udekorowana światłem ledowym to zupełnie inny wystrój !! ! Jak z bajki naprawdę to jest coś przepięknego. TO jest ten jeden dzień w życiu kiedy tak magiczny nastrój jest pożądany :) !! ! Dodajemy zdjęcia z naszego wesela w zeszłym tygodniu gdzie Pan Tomasz wykonał kawał dobrej roboty !! !!!!!!

POLECAMY i pozdrawiamy
Małgosia i Paweł

Dorotka_ - Pon Maj 12, 2014 7:29 am

a nie wiecie, czy dojechaliby w okolice Sieradza? :roll:
karoosia - Pon Maj 12, 2014 9:28 am

pamiętam z rozmowy z nimi, że jeździli nawet całkiem daleko, ale jako zespół więc jak będzie z samym oświetleniem tego nie wiem-najlepiej zadzwoń bezpośrednio
Agata i Jacek - Pon Lis 03, 2014 8:11 pm

Witam wszystkich serdecznie !! !
Jeśli poszukujecie niekonwencjonalnych i nietuzinkowych rozwiązań gorąco polecam dekoracje światłem jakie oferuje Pan Tomasz z zespołu Taurus Music. We wrześniu mieliśmy przyjemność współpracować i przyznam szczerze, były małe wątpliwości jak to będzie wyglądać . Jednakże byliśmy mile zaskoczeni jak szybko i profesjonalnie zostało zamontowanie cale oświetlenie zarówno na sali jak i na zewnątrz budynku. Każda nasza sugestia była brana pod uwagę i zrealizowana w 100%. Wybór kolorów i efektów świetlnych spełnił nasze najśmielsze oczekiwania. Przez całą imprezę był obecny Pan który nadzorował poprawność działania oświetlenia i który zmieniał kolory wg naszych wcześniejszych ustaleń. Teraz wiemy, że to był strzał w dziesiątkę ;) ;)
Jesteśmy baaardzo zadowoleni i jeszcze raz gorąco polecamy Pana Tomasza :!: :!:

EP Mucha - Czw Lip 09, 2015 1:51 am
Temat postu: Taurus Dekoracje światłem
Gorąco polecamy dekorację światłem w wykonaniu ekipy Taurus! Skorzystaliśmy z tej dodatkowej usługi oprócz oprawy muzycznej. Namiot w którym odbywało się nasze wesele wyglądał cudownie. Nie da się tego opisać. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę wysłać zdjęcia na priv. Profesjonalne podejście, wszystko zapięte na ostatni guzik. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

POLECAMY POLECAMY POLECAMY !! !

ewelis24 - Pią Lip 15, 2016 9:27 pm

Polecam dekorację światłem w wykonaniu ,,Taurus,,
Sala w której odbywało się nasze wesele jest sama w sobie ładna , ale po zamontowaniu oświetlenia wyglądała cudnie , czuliśmy się w niej wyjątkowo jak w bajce, goście byli zachwyceni jak pięknie i oryginalnie wygląda.(magia)

Oczywiście oprawa muzyczna tylko z zespołem Taurus :)

pati_88 - Wto Sie 16, 2016 12:33 am

czy ktos ma jeszcze jakes zdjecia ich prac???w woj lodzkim Pabianice lÓdz?
anka420 - Pią Wrz 23, 2016 11:19 am
Temat postu: ?
a czy Taurus wykonuje same dekoracje światłem nie grając na imprezie?
zespół TAURUS - Pią Wrz 23, 2016 12:23 pm

Jest dużo opcji, również bez zespołu, z operatorem sprzętu, samo wynajęcie sprzętu i wiele innych informacje na stronie www.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group