Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Z kraju i ze świata - Najpiękniejszy polski budynek 2013 roku stoi w Łodzi!

Asiek - Czw Mar 20, 2014 8:42 am
Temat postu: Najpiękniejszy polski budynek 2013 roku stoi w Łodzi!
Łódź: Rewitalizacja Elektrociepłowni EC1, proj. Home of Houses, 8313 głosów.
Jeden z tych oddanych głosów był ode mnie. :)

Gratulacje dla Łodzi! :party:

http://www.bryla.pl/bryla...tml#BoxSlotIIMT

ithanielle - Czw Mar 20, 2014 10:54 am

Pracuję naprzeciwko :)

Budynek robi wrażenie!

Juska - Czw Mar 20, 2014 12:45 pm

ithanielle napisał/a:
Pracuję naprzeciwko :)

Budynek robi wrażenie!


Ja dwie przecznice dalej :P
Ale zgadzam się - to czego dokonali architekci zasługuje na duże uznanie. Nie wiem czy któraś z Was miała być okazję przed rewitalizacją w EC1. Ja byłam i powiem Wam, że jak to widzę w obecnej wersji to przecieram oczy ze zdumienia, że z kompletnej ruiny można zrobić coś tak wyniosłego :)
Szkoda tylko, że David Lynch nie otworzy tam swojej szkoły operatorów i studia filmowego. Ależ by ta nasza Łódź odżyła... :roll:

ithanielle - Czw Mar 20, 2014 2:19 pm

Juska napisał/a:
Nie wiem czy któraś z Was miała być okazję przed rewitalizacją w EC1. Ja byłam i powiem Wam, że jak to widzę w obecnej wersji to przecieram oczy ze zdumienia, że z kompletnej ruiny można zrobić coś tak wyniosłego :)


O tak, zgadzam się! Widziałam efekt "przed" i "po" :)

M4rcysi4 - Czw Mar 20, 2014 6:37 pm

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona, że tak może wyglądać elektrociepłownia :smile: Nawet nie wiedziałam o jej istnieniu.
paulinkaaMU - Czw Mar 20, 2014 10:12 pm

M4rcysi4, ja też! naprawdę rewelacją, świetny projekt :D Przy okazji zobaczyłam, że w rankingu jest też znany mi hotel "W drzewach" - marzę, żeby się tam kiedys wybrać na dłuższy weekend :)
M4rcysi4 - Pią Mar 21, 2014 8:31 am

O ja rankingu nie przegladałam, a jest nasza Bełchatowska siedziba PGE :razz: Budynek całkiem ok, ale w porównaniu z elektrociepłownią nie robi takiego wrażenia. Mimo to w tym budynku PGE mają bardzo fajnie z racji posiadania tarasu i ogródka takiego hm... energetycznego do uzupelniania energii w ciągu dnia :wink:
paulinkaaMU, faktycznie hotel rewelacja też bym skorzystała :)

cermenka - Nie Maj 04, 2014 6:08 pm

Teoretycznie 8 000 głosów to nie wiele ale jednak trzeba przyznać że jest ładny
Olesinska - Sro Cze 04, 2014 12:35 am

Może dzięki temu więcej osób zobaczy odnowioną tak ładnie ruinę.
erisa - Wto Mar 31, 2015 11:19 am

Cudnie, w końcu łodzianie mogą czuć się dumni. Zresztą można zauważyć, że zmiany przekładają się na ich własne postrzeganie miasta, w którym żyją. ;)

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

urug - Czw Lip 30, 2015 10:14 pm

Łódź zawsze kojarzyła mi się z miastem nie trafionych inwestycji...ale wspominam ją z sentymentem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group