Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Gdzie rzeka lub inny akwen z piaszczystą plażą?

Xcymenes - Pon Mar 24, 2014 12:03 pm
Temat postu: Gdzie rzeka lub inny akwen z piaszczystą plażą?
Kochani, jak w tytule, gdzie w miarę blisko Łodzi można znaleźć kawałek piaszczystej plaży z wodą do której można wejść, bez obaw ze zmienimy kolor sukni Pani Młodej? Moze to być rzeka, staw, lub inne bajoro do którego jest jako taki dojazd samochodem. najlepiej zachodnie okoice łodzi(Aleksandrów, Konstantynów).Pozdrawiam.
Aniełek - Czw Mar 27, 2014 10:58 am

Warta na wysokości Uniejowa?
I jest jeszcze taki zalew jak się jedzie w kierunku Warszawy chyba, fajnie tam jest, woda czysta i piasek też ładny, ale tylko raz tam byłam i musiałabym siostrę zapytać gdzie to konkretnie było.

fotoprimo - Pon Mar 23, 2015 9:31 pm
Temat postu: woda, plaża
polecam Jeziorsko na granicy województwa łódzkiego i wielkopolskiego dojedziesz trasą 83 - jezioro jest wzdłóż drogi są i plaże i ciekawe formy roślinne, wieś Zaspy jest piaszczysta plaża, ale zależy od pory roku ale oczywiście nie jest to francuska riviera

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

Juska - Czw Mar 26, 2015 5:31 pm

Blisko Łodzi można spróbować na Zgniłym Błocie :) Nazwa niezachęcająca, ale stawy są ładne, plaża piaszczysta, choć niewielka. Można spróbować :)
Catylyn89 - Pią Mar 27, 2015 11:30 am

Xcymenes, Jeziorsko ma ładną plażę, często jeździliśmy tam w weekendy ;)
Juska - Pią Mar 27, 2015 12:10 pm

Catylyn89 napisał/a:
Xcymenes, Jeziorsko ma ładną plażę, często jeździliśmy tam w weekendy ;)


Zależy w którym miejscu i zależy w którym momencie w roku :) . Akurat nad zalewem mamy działkę i część linii brzegowej jest fatalna, lub w prywatnych rękach :) W weekendy z kolei wyjazdy odradzam, bo zazwyczaj jest tam tyle ludzi, że z dobrych zdjęć nic nie będzie ;)
Fajne zatoczki nad Jeziorskiem są po wielkopolskiej stronie tamy, czyli okolice miejscowości Rzymsko. Plaże małe, ale zaciszne i naprawdę przyjemne :)
Idąc w dół rzeki - już za tamą, też znajdziecie fajne motywy. Tam z kolei musicie liczyć się z licznymi wędkarzami :)

Catylyn89 - Pią Mar 27, 2015 3:40 pm

Juska napisał/a:

Idąc w dół rzeki - już za tamą, też znajdziecie fajne motywy. Tam z kolei musicie liczyć się z licznymi wędkarzami :)


Mój tata tam często bywa :razz: I mówił, że nie raz spotkał Parę Młodą na zdjęciach :)

Juska - Pią Mar 27, 2015 6:57 pm

Catylyn89, no czyli tak jak napisałam... muszą liczyć się z obecnością wędkarzy...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group