Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - dodatki-bolerko, welon, bizuteria

Promi - Sro Mar 26, 2014 10:07 pm
Temat postu: dodatki-bolerko, welon, bizuteria
Kochane Forumowiczki!
Gdzie w Łodzi mają wybór bolerek, welonów i biżuterii oraz cierpliwą obsługę?
Chciałabym coś dobrać do sukni.
Dziś byłam w salonie na Sienkiewicza 34 i niestety pani-szefowa miała ewidentnego focha, z wielką łaską mi podsuwała kolejne, musiałam się dopominać.
Wybrałam, ale nie wiem, czy tam wrócę, wybór był mały i chciałabym jeszcze pooglądać coś innego, poza tym jestem zniechęcona niemiłą obsługą szefowej.

angela1983 - Czw Mar 27, 2014 1:15 pm

Promi, mogę Ci polecić salon na Sienkiewicza 115 - na przeciw Galerii Łódzkiej http://www.suknieslubne-nadia.pl/

Ja kupowałam tam bolerko i biżuterię.
Super obsługa i wybór

Promi - Czw Kwi 03, 2014 10:29 pm

bylam, zakupilam :)
Wybor bolerek może niezbyt duży, ale udalo się dobrac i było b.przyjemnie :)

oliwiabednarek - Nie Kwi 06, 2014 10:57 am

JA też byłam wczoraj u nich po raz kolejny i kupiłam piękną biżuterię :) I sobota od razu udana! :) heheh
mała miii - Pon Maj 12, 2014 9:42 am

A jakie ceny mniej więcej są? chodzi mi o biżuterię:)
oliwiabednarek - Pią Maj 16, 2014 9:03 am

Jak ja odbierałam swoją suknię to przymierzałam biżuterię za 100 zł i za 300 zł, więc wnioskuję, że ceny są rózne bardzo. Przyznaję jednak, że dodatki mają śliczne.
Juska - Nie Cze 22, 2014 10:42 am

Moje bolerko też zakupiłam w Nadii - dziewczyny dobrały je idealnie i muszę powiedzieć, że dzięki niemu moja suknia wyglądała elegancko :) Bolerko "zwieńczyło dzieło" :D
I myślę, że warto zaopatrzyć się w dodatek w tym stylu. Zawsze może zrobić się chłodno, a poza tym suknia - szczególnie w kościele - wygląda dostojniej i ładniej :)
W Nadii jest jest duży wybór ładnych i eleganckich "wpinek" do włosów. Polecam :D

herbatnik - Wto Sty 20, 2015 9:45 pm

Czy spotkałyście się może z opcją wypożyczenia bolerka? nie znalazłam nic ciekawego używanego, a nie chcę płacić 400zł za, bądź co bądź, mały skrawek koronki. Słyszałam, że można wypożyczyć bolerko np. w Najnie, ale wołają sobie za 2 tygodnie 300 zł :/ będę wdzięczna za każdą informację :)
Muszkowa - Sro Sty 21, 2015 7:41 am

herbatnik, wiem, że moja koleżanka wypożyczała w Barbarze na Więckowskiego i na pewno nie były to jakieś wielkie pieniądze :)
Dorotka_ - Sro Sty 21, 2015 8:17 am

herbatnik, ja wypożyczałam na tydzień czasu za 100 w Najnie :)
trzeba ponegocjować

herbatnik - Sro Sty 21, 2015 9:27 am

dzięki za info, w takim razie pochodzę po salonach i popytam :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group