Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Jak pozbyć się prusaków?

Langowa - Pon Cze 02, 2014 1:11 pm
Temat postu: Jak pozbyć się prusaków?
Nie wiem sk±d się u mnie to ¶wiństwo zaplęgło. Nie pomagaj± różne pułapki i preparaty ze sklepu. Trochę wytruję, ale wracaj± nowe.
Karolain - Pon Cze 02, 2014 1:23 pm

Niestety obawiam się, że bez profesjonalnej dezynsekcji może się nie udać. Prusaki zagnieżdżaj± się m.im w przewodach elektrycznych i w ten sposób mog± rozej¶ć się po całym mieszkaniu. W mojej pracy mieli¶my problem z prusakami, niestety żadne dostępne ¶rodki nie pomagały. ZagnieĽdziły się też w silniku lodówki i szlak j± trafił bo doprowadziły do zwarcia. Tępili¶my je ok 2 m-c i chyba z 3 razy przeprowadzali¶my dezynsekcję całego zakładu.
Olesinska - Sro Cze 04, 2014 12:39 am

Oj tak. I musisz chyba namówić do tej akcji s±siadów. Tak± akcję należy zrobić w całym domu. W moim bloku administracja zamawiała tak± usługę w firmie Sanitax. Oni się w tym specjalizowali

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

Langowa - Czw Wrz 10, 2015 10:22 pm

Po dłuższym czasie powiem, że udało się zrobić ogólne trucie przez firmę specjalistyczn±.Póki co jest oka. Powiem wam, że najgorsze było przekonanie do tego wszystkich s±siadów.
patrycjaw - Pon Wrz 21, 2015 2:38 pm

o jeju, współczuje strasznie, mieć taki okropieństwo w domu to najgorsza rzecz, ja mam tylko co jaki¶ czas rybiki w łazience, ale to chyba każdy to ma:/ czy nie? ... :)
kaskaa1234 - Wto Cze 28, 2016 10:30 pm

Chyba tylko profesjonalista co¶ tu poradzi :(
camomila - Sro Sie 31, 2016 11:26 am

u nas była nie jedna dezynsekcja i podobno s± dalej , na szczę¶cie mieszkam na ostatnim piętrze i jako¶ do mnie nie lez±, ale przy drzwiach mam płytki postawione i nie mam tylu rupieci i żarcia na wierzchu jak s±siedzi, wszędzie gładkie powierzchnie bo jestem alergikiem i to chyba alergia mnie uratowała przed t± plag± :D
nawigatorka - Pi± Wrz 16, 2016 1:21 pm

prusaki najlepiej usunie jaka¶ firma która zajmue się tego typu rzeczami, samemu chyba się nie da.
marikakak - Wto Wrz 20, 2016 2:41 pm

Samemu nie dacie sobie rady z prusakami. Kto wie sk±d wyłaż±...
swieta - Wto Maj 30, 2017 1:40 pm

też miałam z nimi problem w poprzednim mieszkaniu i próbowałam najróżniejszych ¶rodków i pułapek, w tym profesjonalnych ¶rodków do dezynsekcji
wszystko działało tylko przez jaki¶ czas, a prusaki i tak latały po mieszkaniu (głównie w kuchni i w łazience)
w końcu doszłam do wniosku, że muszę zakmn±ć im drogi doj¶cia, bo zawsze będ± wracały i zwyczajn± zasłonk± z marketu (jak±¶ najtańsz±) pozaklejałam otwory wentylacyjne - zasłonka, jako tkanina przepuszczała powietrze, ale już nie prusaki :)
po zaklejeniu wentylacji przez kolejne 2,5 roku nie pojawił się żaden prusak, w międzyczasie miałam kontrole przepustowo¶ci wentylacji i wszystkie były pozytywne
minus jest taki, że raz na jaki¶ czas trzeba odklejać zasłonkę i przyklejać now±, bo bardzo szybko osadza się na niej kurz

mirek43 - Wto Cze 13, 2017 9:46 am

według mnie to jest bardzo trudne

usunięty podpis z reklam±. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group