Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Parviflora

Karollka - Wto Lip 01, 2014 4:21 pm
Temat postu: Parviflora
Nie znalazłam osobnego tematu z tą pracownią, więc pora to zmienić :)
Mój bukiet ślubny przygotowała p. Magda z pracowni florystycznej Parviflora.
Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy zachwyceni moją wiązanką, nie wspomne już o gościach którzy nie mogli się na nią napatrzeć :) był napewno jedyny w swoim rodzaju :smile:





ithanielle - Wto Lip 01, 2014 9:13 pm
Temat postu: Re: Parviflora
Karollka napisał/a:
nie wspomne już o gościach którzy nie mogli się na nią napatrzeć :) był napewno jedyny w swoim rodzaju


Karollka, potwierdzam - wiązanka śliczna! :)

marthussia - Sro Lip 02, 2014 2:49 pm

WOW!!! to jedyne co wypowiedzieć widząc Twoją wiązankę :o
emi87 - Pon Sty 05, 2015 9:49 pm

Chciałam odświeżyć trochę temat czy ktoś jeszcze poza Karollka, robił tam swoją wiązankę ślubną ?
satri - Wto Sty 06, 2015 11:42 am

Podobają mi się zdjęcia na ich www, ale waham się bo o Flor-Art jest mega dużo pozytywnych wypowiedzi. Może cena mnie przekona... Jak myślicie gdzie zapłace mniej w sierpniu za bukiet+butonierka (frezje + roze lub eustomy)? A może któraś z tych kwiaciarni jest atrakcyjniejsza cenowo gdy się zamówi też kompozycje dla świadków?
Karollka - Wto Sty 06, 2015 11:59 am

satri napisał/a:
Jak myślicie gdzie zapłace mniej w sierpniu za bukiet+butonierka (frezje + roze lub eustomy)?


myślę, że musisz bezpośrednio się dowiadywać w wybranych kwiaciarniach.

Ja ze swojej strony mogę tylko polecić bezpośrednie niezobowiązujące spotkanie z dziewczynami z Parviflory, wszystkie wątpliwości napewno się rozwieją ;)

satri - Wto Sty 06, 2015 2:52 pm

Ok, to zajrzę jak będę gdzieś w okolicy
AgaMi28 - Nie Mar 22, 2015 10:41 pm

hej Karolllka a jak wychodzi cenowo? czy poza bukietem braliście jeszcze jakieś usługi z tej kwiaciarni? np. dekoracja kwiatowa na sali? dekoracja autka? czy butonierka w cenie? a jk bukiet dla świadkowej?jestem bardzo ciekawa twojej opinii, bo sama zastanawiam się nad wyborem tej pracowni florystycznej,
będę wdzięczna za każdą informację, ślub mam 20.,06.15 r, także czasu niewiele ;)

ps. wiązanka prześliczna :)

emi87 - Nie Lip 12, 2015 11:47 am

Ja bym chciała bardzo polecić dziewczyny z Parviflory ;) Moja wiązanka była cudna :D kwiaty trzymały się tydzień spokojnie zdążyłam z plenerem:)Butonierki i bransoletki były takie jakie chciałam, a kosze dla rodziców były super przybrane :D Z pewnością jeszcze tam wrócimy po nie jedną wiązankę 8)


Terry - Nie Lip 12, 2015 6:04 pm

Bardzo oryginalna. A jak wygoda noszenia takiej wiązanki?
Uchwyt widać dopiero na prywatnym zdjęciu. Może wytnij sam element z wiązanką, żeby dziewczyny nie podglądały zdjęć, żeby się przekonać?

emi87 - Nie Lip 12, 2015 8:04 pm

Wbrew pozorom była bardzo lekka i wygodna w trzymaniu :)


bransoletki


butonierka młodego :)


Karollka - Pon Lip 20, 2015 9:04 pm

emi87, widziałam zdjęcia na FB , takie miałam podejrzenia że to Twoje cudo :smile:

nie pokazywałam jak mój bukiet wyglądał "na żywo" więc już to naprawiam ;)

Aphotography - Pią Paź 30, 2015 11:19 pm

Polecam. Korzystałam kilkukrotnie z ich usług.
Karollka - Sob Sty 16, 2016 9:53 am

Dziewczyny wystawiły na aukcję możliwość wykonania bukietu dla przyszłej PM :)

http://aukcje.wosp.org.pl...lko-tu-i2710125

Można mieć niepowtarzalny bukiet a do tego wesprzeć WOŚP :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group