Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dodatki ślubne - Jaka biżuteria?

mlodadama - Pon Lip 28, 2014 12:02 pm
Temat postu: Jaka biżuteria?
Jaka biżuteria jest najlepsza do sukni ślubnej, a może lepiej bez?
emi87 - Pon Lip 28, 2014 10:01 pm

zależy jaką masz suknie ;)
Sajgonka - Nie Sie 24, 2014 5:27 pm

Daj zdjęcie sukni, to będzie łatwiej doradzić.
E-kwiaty - Czw Paź 16, 2014 11:34 am

Dokładnie tak,bez zdjęcia sukni ślubnej i jej koloru ani rusz i ciężko będzie cokolwiek doradzić,więc czekamy na szczegóły:) Jeżeli jesteś przesadna to unikaj pereł :P
tarunpahwa - Sob Lut 14, 2015 6:21 pm

Dlaczego nie spróbować następującej stronie internetowej - Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

dora11 - Pią Mar 27, 2015 1:42 pm

Ja jestem zdania,że biżuteria powinna być.Chociaż jeden element. Jeśli suknia jest strojna można kupić sobie na przykład tylko kolczyki.
Pięknie moim zdaniem prezentują się srebrne kryształy Swarovskiego Na przykład:


Zamawiałam je w Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Możesz sobie zerknąć ponieważ mają tam dział biżuterii ślubnej a ceny są znacznie niższe niż w tych większych biżuteryjnych sklepach.

paulinasikora - Czw Kwi 09, 2015 5:24 pm

Oczywioście że powinna byc biżuteria, delikatna ze smakiem ale powinna byc
Aldonka - Pią Kwi 10, 2015 6:27 am

Ja również jestem zdania,że biżuteria powinna być. Nawet najdelikatniejsza ale i tak stanowi bardzo dobre dopełnienie ślubnej sukni. Sama nie wyobrażam sobie aby nie mieć czegoś na szyi albo uszach. Jeśli sukienka jest wydekoltowana to po prostu czegoś na szyi brakuje.

Proponuję srebro - bardzo ładnie komponuje się z bielą. Podobają mi się na przykład kolekcje Pandory:
- to jest ich najnowsza z serduszkami.
Piękny jest również ten naszyjnik:


Tutaj jest cały katalog: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Mają salony w większych miastach ( w Łodzi również).

Kasia0409 - Pon Kwi 13, 2015 4:17 pm

Szeroki wybór biżuterii ślubnej jest w Yvette Jewelry w warszawie.
Jakość jak w sklepach jubilerskich, natomiast cena o połowę niższa.

Mirka90 - Pon Kwi 27, 2015 11:48 am

Najbardziej klasyczny wybór to srebrna.
mapower - Pon Sie 03, 2015 10:03 pm

spróbuj biżuterie z jakiś zniżek znależć, czasami mają świetne ofert
Yaśmina - Sro Wrz 16, 2015 2:15 pm

Z motywem serduszek jest świetna kolekcja Love Love apart, jest bardzo subtelna dlatego mi się podoba.
annimka - Czw Sty 21, 2016 3:55 pm

wg mnie największego stylu nadają perły :)
Ola92 - Sro Mar 23, 2016 11:45 am

Jasne, że wszystko zależy od odcienia i fasonu sukni, ale myślę, że tak czy inaczej najlepiej wygląda delikatna, subtelna biżuteria. Do bieli pasuje srebro... ja się chyba zdecyduje na suknię ecru i drobną złotą bizuterię.
Gomigo - Sob Maj 14, 2016 9:33 pm
Temat postu: Nie ma mi kto doradzić co do wyglądu - ślubne przygotowania
Otóż... nie ma mi kto doradzić w kwestii ślubu. Czasem czuję się taka samotna. Owszem, niby się cieszy cała rodzina, siostry, ale tak naprawdę to mam wrażenie że jestem sama.

Dziś miałam zaplanowane poszukiwanie bielizny... udało mi się zdobyć XS (pas w innym sklepie i stringi w innym sklepie) i tak jak ją przymierzałam zrobiło się mi mega smutno. Jak siostry wychodziły za mąż, ja biegałam i pomagałam im w wyborach. Teraz - przy zakupach przedślubnych nikt mi nie towarzyszy. Siostry nie mogą, bo bawią dzieci - rozumiem to, ale jest mi tak bardzo smutno z tego powodu dziś, bo nie ma mi kto doradzić przy zakupach. Zaczynam mieć obiekcje co do sukni, stroju i wyglądu. Pereł nie lubię, bo źle mi się kojarzą.

Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam, kupując grzebyki do koka? Ponieważ miałam mieć żywe kwiaty - ale stwierdziłam że co zrobię jak w sierpniu będzie mega upał i klapną lub nie będzie jasno błękitnych? Coś musi być, więc stwierdziłam że taki grzebyk będzie pasował.


styśka - Pon Wrz 19, 2016 1:04 pm

Biżuteria jest bardzo ważna. Popatrz sobie na internecie na przykładowe zdjęcia panny młodej w biżuterii i bez. Moim zdaniem bez porównania ładniej jest z biżuterią :) A co najlepsze w tej kwestii nie trzeba wcale przepłacać. Zajrzyj do salonu Jennifer Vaiano w Warszawie tam mają bardzo duży wybór dodatków oraz biżuterii za całkiem przyjazną cenę.
Gomigo - Pon Wrz 19, 2016 6:11 pm

Dzięki styska, ale ja już dawno po ślubie :) a i biżuteria się znalazła.
BasiaK - Czw Paź 06, 2016 4:07 pm

trudno tak wskazać co jest dobre a co złe, wszystko zależy od własnego stylu, osobiście uwielbiam białe złoto.
KasiaStel - Pią Sty 20, 2017 6:08 pm

Krysztalki Svarowskiego - uwielbiam :wed2
Be_Mine - Pią Sty 20, 2017 9:46 pm

Wszystko zależy jaka jest suknia i co pasuje do urody. Ogólnie uważam, że lepsze jest srebro niż złoto. Lepiej wygląda przy białej sukni. Ja będę szukać długich pokaźnych kolczyków. I chyba tylko to. Do długiego rękawka bransoletki nie ma co zakładać. Gorset będzie raczej bardzo strony więc i naszyjnik byłby przesadą. Do tego delikatna ozdoba we włosy która zostanie po zdjęciu welonu i chyba pyknie. :lol:
kfr89 - Nie Lut 12, 2017 8:56 pm

Biżuterię trzeba dodać do sukni :-) jeżeli gorset jest bogato zdobiony kryształkami/koralikami to delikatne kolczyki i bransoletka powinny wystarczyć, moim zdaniem naszyjnik jest zbędny. Do sukni zabudowanej z długimi rękawkami kupiłabym jedynie kolczyki. Fajnie wyglądają kryształki swarovskiego lub srebrne dodatki, złoto żółte nie każdemu pasuje :-)
medyczeprawo - Pią Lut 17, 2017 8:06 pm

Ubiór i uroda uzależnia biżuterię. Na pewno musi być skromna, bo to nie jest okazja do tego. Zgadzam się z koleżankami, że białe złoto jest najlepsze

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

muffinka - Czw Cze 22, 2017 2:32 pm
Temat postu: Re: Jaka biżuteria?
mlodadama napisał/a:
Jaka biżuteria jest najlepsza do sukni ślubnej, a może lepiej bez?


Trudno powiedzieć, wszystko zależy od sukni. Jeśli jest bardzo ozdobna, to z biżuterią nie należy już przesadzać, a jeśli to gładka biała sukienka np. bez pleców, to już można poszaleć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group