Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Anna Sokołowska Make up Artist

Karollka - Czw Sie 07, 2014 10:26 pm
Temat postu: Anna Sokołowska Make up Artist
Zakładam ten temat, ponieważ z czystym sumieniem chciałam polecić Anię jako makijażystkę :) Bardzo profesjonalna i sympatyczna dziewczyna :) Odkryta przeze mnie przez przypadek, kiedy już myślałam że nie będzie miał mnie kto umalować na ślub.
Już po próbnym byłam zachwycona :) nie mam niestety jeszcze zdjęć które w pełni obrazowałyby mój ślubny make up, ale jak tylko będę miała obiecuje wstawić.

ithanielle - Pią Sie 08, 2014 8:15 am
Temat postu: Re: Anna Sokołowska Make up Artist

Juska - Pią Sie 08, 2014 11:26 am

Karolka wyglądałam super - widziałam na żywo i wiem co piszę :D
Karollka - Wto Sie 12, 2014 8:11 pm


Karollka - Pią Sie 22, 2014 3:31 pm


karolina_002 - Pią Sie 22, 2014 9:59 pm

waham się między Magdą Giszterowicz a Anną Sokołowską i jestem w kropce :P obydwie kobitki "odwalają" kawał dobrej roboty i nie wiem jak mam się zdecydować :)
ithanielle - Pią Sie 22, 2014 11:07 pm

karolina_002 napisał/a:
waham się między Magdą Giszterowicz a Anną Sokołowską i jestem w kropce :P obydwie kobitki "odwalają" kawał dobrej roboty i nie wiem jak mam się zdecydować :)


Ja powiem tak: siostra mojego M. potrafi się cudownie umalować i na nasze wesele miała się malować sama, bo mówi, że nie ufa makijażystkom - ale dziś jak zobaczyła mój makijaż próbny, to od razu zapytała, czy Ania też może ją malować :)

Ja fatalnie wychodzę na zdjęciach, ale musicie mi wierzyć na słowo, że makijaż na żywo wygląda niesamowicie! A Ania jest najsympatyczniejszą osobą jaką spotkałam :)

Po dzisiejszym próbnym już wiem, że to był najlepszy wybór :)

Naprawdę paskudną minę mam na tym zdjęciu :P obiecuję lepsze zdjęcia, jak otrzymam od Gilgamesza materiał z dzisiejszej sesji :)

Sisska - Pią Sie 22, 2014 11:34 pm

karolina_002 napisał/a:
waham się między Magdą Giszterowicz a Anną Sokołowską i jestem w kropce :P obydwie kobitki "odwalają" kawał dobrej roboty i nie wiem jak mam się zdecydować :)
wybierz jeszcze inna, hehe :P

Ale rzesiska!!!!

kkinga - Wto Sie 26, 2014 3:02 pm

A czy macie jakiś namiar na p. Anię?
Karollka - Wto Sie 26, 2014 3:03 pm


iduczek - Sro Wrz 03, 2014 11:00 am

No i pięknie! Dobrze, że jest więcej dobrych makijażystek w Łodzi niż dwie, trzy które się przewijają na forum.
Karollka - Sob Wrz 27, 2014 1:21 pm


Karollka - Sob Paź 25, 2014 1:43 pm


kiciaeudezet - Sob Paź 25, 2014 4:16 pm

też myslalam,żeby umalowała mnie Ania, ale ostatecznie wybrałam kogoś innego
AgaMi28 - Pią Sty 09, 2015 10:43 pm

czy któraś z was była teraz na makijażu u Ani??? jak cenowo??
Karollka - Sob Sty 10, 2015 9:06 am

AgaMi28, ja miałam okazję malować się u Ani na sesje w listopadzie i na sylwestra :) zresztą jak policzyłam w zeszłym roku miałam aż 9 razy okazję aby się z nią spotykać 8)


zdjęcie z sesji zdjęciowej wykonanej przez naszego forumowego Gilgamesza

co do ceń napiszę Ci na pw, z tego co wiem Ania nie zmieniała cennika jak to się niekiedy dzieje u innych :cool:

AgaMi28 - Sob Sty 10, 2015 5:31 pm

Karollka śliczny masz ten makijaż, bardzo mi się podoba :eek: wysłałam do Ani wiadomość i 3mam kciuki by się wszystko udało i by termin miała wolny :)
Cicia - Wto Sty 13, 2015 6:33 pm

super makijaż :)
podrozniczkaa - Wto Sty 13, 2015 8:00 pm

Piękny makijaż, podkreślający urodę.
guziczek - Wto Lut 24, 2015 4:15 pm

czy mogłabym dostać informacje, ile wychodzi cenowo z próbnym?
karolina_002 - Wto Lut 24, 2015 5:24 pm


malinka87 - Wto Lut 24, 2015 5:47 pm

Ja również zdecydowałam się na panią Anię. Nie miałam jeszcze okazji spotkać się z nią osobiście, ale wielokrotny kontakt mailowy i cierpliwość z jaką odpowiada na moje pytania, utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam. :cool:
ithanielle - Wto Lut 24, 2015 7:22 pm

malinka87 napisał/a:
utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam. :cool:


Bo wybrałaś najlepiej :)

guziczek - Pią Lut 27, 2015 3:13 pm

Umówiony makijaż - ja, moja mama, babcia, dwie druhny. Po ślubie wstawię nasze zdjęcia. Dodatkowo będę malować się na chrzciny synka - również dodam.
Jak dla mnie super, pełen kontakt, odpowiedź na każde pytanie, nie mogę się doczekać :D

Karollka - Sob Lut 28, 2015 12:11 pm


Gilgamesz - Sob Lut 28, 2015 12:13 pm

ithanielle napisał/a:
malinka87 napisał/a:
utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam. :cool:


Bo wybrałaś najlepiej :)


Też tak uważam:)

Julia_ja - Sob Lut 28, 2015 12:24 pm

Mój makijaż również będzie wykonywała Ania. Próbny zamierzam umówić na wieczór panienski :-)
gonius - Pią Maj 29, 2015 10:24 pm

tez podglądam
Sycylijka - Sob Maj 30, 2015 8:40 am

chętnie podejrzę ;)
Martusia90 - Czw Cze 18, 2015 4:40 pm

zaglądam:)
Iru - Czw Cze 18, 2015 5:21 pm

Też podejrzę :)
karolina_002 - Czw Cze 18, 2015 7:23 pm

Robię próbny już we wtorek! :smile:
lady_mn - Czw Cze 18, 2015 9:29 pm

a ja na próbny idę w poniedziałek :)
dorotka0603 - Pią Cze 26, 2015 8:58 pm

Też chętnie zobaczę Wasze makijaże! :)

[ Dodano: Pią Cze 26, 2015 9:21 pm ]
Dziewczyny, naprawdę super! :)

Balletnica - Sro Lip 08, 2015 9:16 pm

podglądam
ithanielle - Czw Lip 09, 2015 7:57 am


Irmine - Pią Lip 10, 2015 6:31 am

podglądam :)
Alice_Liddell - Pią Lip 10, 2015 8:22 am

Ja też. Chcę zobaczyć na co się piszę. ;) Chyba dobrze wybrałam. Co prawda, nie widziałam się z nią jeszcze na żywo, ale faktycznie szybko i z cierpliwością odpowiada na moje pytania. Sympatyczna osoba.
ithanielle - Pią Lip 10, 2015 1:38 pm

Alice_Liddell napisał/a:
Ja też. Chcę zobaczyć na co się piszę. ;) Chyba dobrze wybrałam. Co prawda, nie widziałam się z nią jeszcze na żywo, ale faktycznie szybko i z cierpliwością odpowiada na moje pytania. Sympatyczna osoba.


Jestem pewna, że będziesz zadowolona :*

Alice_Liddell - Pią Sie 07, 2015 11:26 pm

I dobrze wybrałam. Ania to był strzał w dziesiątkę. Przesympatyczna osoba robiąca super makijaże. Nawet mnie, osobie która nigdy się nie maluje, się podobało. Makijaż był delikatny, taki jak chciałam, w ogóle go nie czułam. Najważniejsze, że przeżył 30-sto stopniowy upał, moje łzy, pocałunki gości (w tym od kompletnie mokrego księdza :? ). Dopiero ok północy coś tam się rozmazało i świadkowa mi powycierała. (Świadkowa zresztą też była malowana przez Anie - to samo - rewelacja:)) Każdy mówił, że cudownie wyglądam. Polecam, polecam, polecam. :smile:
Karollka - Sob Sie 08, 2015 9:54 am

Alice_Liddell, czekamy z niecierpliwością na jakąś fotkę :smile:
karolina_002 - Wto Sie 11, 2015 1:05 am


Karollka - Wto Sie 11, 2015 1:20 pm

karolina_002, pięknie :buja w oblokach:
Dorotka_ - Wto Wrz 01, 2015 6:56 pm


Catylyn89 - Wto Wrz 01, 2015 7:23 pm

Dorotka_, zdecydowanie na ujęciach w lesie wyglądasz przepięknie, zaś na tych ujęciach z Warszawy masz twarz jaśniejszą od reszty ciała... Niezbyt fajnie to wygląda... :roll: Do tego zbyt jasny róż i brak konturowania twarzy (konturowanie twarzy przy sesjach fotograficznych jest obowiązkowe).

Do cieni też muszę się niestety przyczepić... Pierwsza sprawa - zbyt jasne cienie. Druga - Magda super cieniuje oczy i pogłębia tym spojrzenie, natomiast Anna odgradza linię ruchomej powieki od reszty oka i widać tą barierę, a wystarczy pobawić się ciemniejszymi cieniami i wyjechać poza obszar ruchomej powieki, żeby tą barierę zlikwidować. Inaczej mamy efekt małego oka, co widać na zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach :roll:

Wystarczy popracować trochę nad techniką i efekty będą o niebo lepsze... ;) trzymam za Annę kciuki, bo widać w niej wschodzącą gwiazdę ślubnej wizażystki :)

Dorotka_ - Sro Wrz 02, 2015 10:29 am

Catylyn89, no to potwierdziłaś moje wątpliwości :( a juz myślałam, ze przesadzam.

Szkoda, bo Dziewczyny maja śliczne makijaże, a ja...

M-Martusia - Sro Wrz 02, 2015 12:24 pm

Dorotka_, Ja za dobrze nie znam się na makijażach, ale według mnie dobrze wyglądasz na wszystkich zdjęciach. Osoby które nie są w temacie nawet nie zauważą, że coś jest "nie tak".
Często jest tak, że po prostu zbyt krytycznie patrzymy na siebie, a osoby postronne widzą te same rzeczy zupełnie inaczej i często w dużo lepszym świetle. Także nie martw się :glaszcze:

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2015 12:32 pm ]
Na prawdę przyjemnie ogląda się Wasz teledysk i zupełnie nie widzę jakiejś diametralnej różnicy... Nie masz się czym martwic.

martula_87 - Sro Wrz 02, 2015 9:13 pm

Dorotka_, nie zawsze uda się idealnie moim zdanie na zdjęciach nie jest źle. Wyglądasz pięknie bo piękna z Ciebie kobieta głowa do góry nic tego już nie zmieni. Makijaż zawsze wygląda inaczej na żywo niż na zdjęciach i na filmach.

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2015 9:17 pm ]
Obejrzałam film więc się odniosę mimo że makijaż nie w moim stylu, może nie do końca taki o jakim marzyłaś ale wyglądacie pięknie.

Dorotka_ - Sro Wrz 02, 2015 9:45 pm

M-Martusia, martula_87, na zdjęciach wygląda nieźle, tak jak pisałam - Kamila poprawiła kolor na zdjęciach. Ale na filmie wyglądam jak pacjentka z anemią, blada jak ściana. Na szczęście plener oglądamy rzadko, ale za każdym razem jak widzę ujęcia z Wawy to po prostu żałuję, że w ogóle zdecydowaliśmy się na drugi plener, bo mi się nie podoba mój wygląd na nim. Blada, źle umalowana i w porównaniu do ujęć z Białegostoku - wygląda to słabo.
Martusia90 - Sro Wrz 02, 2015 10:09 pm

Dorotka_, Faktycznie trochę blada jesteś ale nie jest jakoś tragicznie także głowa do góry:)
Catylyn89 - Sro Wrz 02, 2015 11:08 pm

martula_87 napisał/a:
Makijaż zawsze wygląda inaczej na żywo niż na zdjęciach i na filmach.


Zdjęcia są zawsze podrasowane - fakt, ale w tym przypadku nawet PS tutaj nie pomógł. Makijaż filmowy i fotograficzny musi być wyrazisty, musi go być widać. Zarówno w dniu ślubu jak i w plenerze (bo to są zdjęcia pamiątkowe), więc rozumiem sytuację Dorotki_ :* Sama bym była lekko wkurzona, gdybym zauważyła taką różnicę (i to na filmie i zdjęciach ślubnych!).

Klient płaci - klient wymaga. Tutaj, nie wiem czy to była wina niezrozumienia, czy światła w trakcie robienia makijażu, aczkolwiek efekt jest... blady.

Sama, jak robię sobie czy też komuś makijaż okazjonalny, zawsze robię próbne zdjęcie, by sprawdzić, czy makijaż jest wystarczająco wyraźny.

Dorotka_ - Sro Wrz 02, 2015 11:28 pm

Catylyn89, masz rację. Cieszę się, że chociaż Ty mnie rozumiesz co do joty :)

Ale już mleko się rozlało, gdybym jeszcze kiedyś umówiła się do Ani, to wiem że muszę dopilnować odpowiedniego koloru podkładu i poprosić o konturowanie.

Catylyn89 - Czw Wrz 03, 2015 5:43 pm

Dorotka_ napisał/a:
Catylyn89, masz rację. Cieszę się, że chociaż Ty mnie rozumiesz co do joty :)


:* mam tylko skromną nadzieję, że swoją szczerością nie uraziłam nikogo.

Cytat:
Ale już mleko się rozlało, gdybym jeszcze kiedyś umówiła się do Ani, to wiem że muszę dopilnować odpowiedniego koloru podkładu i poprosić o konturowanie.


Myślę, że Anna weźmie to do serca i popracuje nad tymi błędami, bo to tylko wpłynie na jej rozwój :) Czasami warto przyjąć konstruktywną krytykę, niż wysłuchiwać samych pochwał :)

samanta12 - Pią Wrz 04, 2015 12:49 pm

a mi sie podoba :)
myriads - Sro Sie 21, 2019 2:21 pm

Jakieś nowsze opinie? :)
RudaNiepoprawna - Sro Sie 21, 2019 10:33 pm

myriads, mogę Ci powiedzieć, że Ania nadal świetnie maluje. Jak potrzebuje makijażu na większe imprezy to zawsze do niej :wink:
Hachiko - Pon Mar 02, 2020 11:48 am

Ja też serdecznie polecam Anię Sokołowską. Mega sympatyczna, pozytywna osoba! Bardzo utalentowana i otwarta, bywanie u niej w salonie to prawdziwa przyjemność. Ja akurat w zeszłym roku w czerwcu zapisałam się do niej na kurs makijażu osobistego i stąd znam jej talent i osobowość. Kurs trwał kilka godzin, ale naprawdę super spędziłam tam czas. Jej makijaże są trwałe, dopasowane do urody i naszych predyspozycji. Stara się, żeby makijaż był naturalny i wydobył z nas piękno.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group