Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Amelia-wedding

karolina_002 - Pią Sie 22, 2014 9:25 pm
Temat postu: Amelia-wedding
Dziewczyny, mam dwie sprawy:

-po pierwsze firma amelia-wedding wstrzymała wysyłanie próbek, z racji na to że nie wyrabiają się na czas z zamówieniami. Poszukuję próbek z dwóch zestawów - zestaw nr 4 i zestaw nr 10. Konkretnie modele: Benito, Satino, Nesto i Verte + Glorietta (ale tego zaproszenia nie ma w żadnym zestawie próbek). Ma może je któraś z Was?

ZESTAW 4:



ZESTAW 10:



Glorietta:


-po drugie poszukuję opinii o tej firmie. Nie da się ukryć, że ceny ma konkurencyjne. Jesteście zadowolone ze współpracy z Nimi?

Gilgamesz - Pią Sie 22, 2014 10:07 pm

karolina_002 napisał/a:
Jesteście zadowolone ze współpracy z Nimi?


My łączyliśmy dwa wzory w jeden i wyszło tak jak chcieliśmy choć ciężko było dogadać się z grafikiem. Odcień fioletu w necie a w realu delikatnie się różni. Natomiast pomyłki czy opóźnienia żadnego nie było, więc ogólnie polecam.

Sajgonka - Nie Sie 24, 2014 4:30 pm

10 -tka fajna.
eweewe - Wto Sie 26, 2014 2:33 pm

ja jak najbardziej polecam!
zaproszenia świetne, gdyby chodzić z linijką to parę sztuk na jakieś 180 które zamawialiśmy miało nieznacznie krzywą kokardkę, ale tak, że mimo wszystko nie było mi wstyd dawać ich ludziom, bo nie było to zauważalne na pierwszy rzut oka.
Także ceny świetne, realizacja również, szybkie działanie grafika i wysyłka również - POLECAM

karolina_002 - Sro Lis 12, 2014 3:45 pm

Zamówiłam 3 zestawy próbek z amelia-wedding (ZESTAW 9, ZESTAW 10 i ZESTAW 12). Do całej paczuszki dołożyli "gratis" 5 sztuk przypadkowo wybranych zaproszeń. Niestety nie przysłano ani jednej koperty :( Jeżeli chodzi o samą realizację zamówienia to wszystko odbyło się mega błyskawicznie - nie minęły 24h i przesyłkę miałam w domu (ale na możliwość zamówienia próbek czekałam od lipca). Jakość nadruku bardzo dobra we wszystkich przypadkach.


ZESTAW 9 Benito, Zefir 1, Glare 1




ZESTAW 10 Glorietta nr 3, Subtell nr 1, Satino




ZESTAW 12 Verte nr 3, Vrida nr 13, Nesto nr 12




GRATIS Belisa 1, Pastell 1, Amuso 2, Madaro 1, Magnet 4






Jeżeli interesują Was te próbki to mogę przekazać dalej ;)

Paolina - Czw Lis 13, 2014 3:27 pm

karolina_002 napisał/a:
Niestety nie przysłano ani jednej koperty :(


Które koperty Cię interesują? Standardowe czy te droższe?

karolina_002 - Czw Lis 13, 2014 5:16 pm

Paolina napisał/a:
Które koperty Cię interesują? Standardowe czy te droższe?


W cenie zaproszenia są prawdopodobnie te 70g, za 100g trzeba dopłacić. Chciałabym zobaczyć obydwie...

Paolina - Czw Lis 13, 2014 5:29 pm

Zamawiałam zaproszenia weselne ponad rok temu. Koleżanka zamówiła zaproszenia na chrzest wiosną. W każdym przypadku "biała koperta standardowa C6 70g" to była zwyczajna kopertka (cieniutka, z niebieskim wnętrzem) jaką można kupić na poczcie. Widzę, że teraz strona www wygląda inaczej, są też zdjęcia kopert i dokładniejszy opis. Gdybym w ubiegłym roku wiedziała, że biała gratisowa koperta jest taka... zwyczajna i nieelegancka :D to od razu zamówiłabym "wersję elegancką" (tak zrobiłam z zaproszeniami ślubnymi). A tak to musiałam dokupić w papierniczym ładne koperty, by móc zacząć zapraszanie gości na wesele.
karolina_002 - Czw Lis 13, 2014 5:36 pm

niebieskie wnętrze? :kwasny: wobec tego trzeba będzie od razu zamówić wersję bardziej elegancką. Dziękuję za informację :*
Vanilde - Pon Sie 06, 2018 8:27 pm

Oglądałam sporo zaproszeń w internecie i póki co Amelia-Wedding jest u mnie na prowadzeniu :) Piękna jest kolekcja "Malowane Kwiaty" <3

[ Dodano: Sob Wrz 22, 2018 11:22 pm ]
I jednak się nie zdecydowaliśmy - po długich dyskusjach wybraliśmy zaproszenia od Ślub & Papier.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group