Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - APropos Salon Fryzjerski

Dorotka_ - Pon Wrz 15, 2014 11:10 am
Temat postu: APropos Salon Fryzjerski
Aż mnie zdziwiło, że jeszcze nie ma tematu moich Cudotwórców :wink:

Dziewczyny i Chłopaki, z całego serca polecam Wam ten salon, ja się u Nich nałogowo czeszę i za każdym razem czuję się fantastycznie. Ceny też są zdrowe, o ślubnych upięciach za 200-300 zł zapomnijcie, bo ten salon nie chce z Was wyrżnąć jeszcze więcej kasy z racji dodatku "ślubna".

Czesaniem zajmuje się Inga i żeby nie było, że jestem gołosłowna, wstawiam kilka upięć, które nosiłam osobiście na moich włosach, w tym fryzzurę ślubną, która wytrzymała do rana (z jedną małą korektą wsuwki, bo Mąż nwczuł się przy "gorzko-gorzko" :smile: )














Włosami mojego Męża też zajmuje się od dwóch lat Inga :)




Niezdecydowanym polecamy (ja jeszcze w niedługim czasie idę na 2 czesania), Ci co już w AProposie byli wiedzą, że już nie zmienią fryzjera :lol:

A jeśli chodzi o ślubny zestaw, to polecam Grzegorz farbowanie, Inga czesanie, a Magda Giszterowicz make-up :)

ithanielle - Wto Paź 21, 2014 3:52 pm
Temat postu: Re: APropos Salon Fryzjerski
To i ja dopiszę swoją opinię :)

Do Ingi trafiłam późno, bo już po moim ślubie (żałuję!) - podcinałam u niej włosy.
Ogólnie od zawsze mam problem z włosami, które są gęste i podatne na układanie - wyginają się we wszystkie strony. Inga bardzo dobrze sobie poradziła z moją fryzurą. Co więcej, wysłałam już do niej trzy moje koleżanki i każda z nich też jest zachwycona - polecam!

emiiskaa - Wto Paź 21, 2014 4:22 pm

chyba też się skuszę...
alekul89 - Nie Lis 23, 2014 8:15 pm

Oj kusicie tą Ingą ;-) Coraz bardziej się zastanawiam czy nie umówić się na jakąś próbną.
Juska - Nie Lis 23, 2014 8:46 pm

Podpisuję się pod Dorotka_, trafiłam dzięki niej do Ingi i przestałam szukać fryzjera :D Nie mam łatwych włosów, bo są grube, ciężkie i nie układają się łatwo, ale Inga ma do nich taką rękę, że jeszcze ani razu nie wyszłam niezadowolona z salonu. Czeszę się i strzyże tam również moja mama, która z kolei ma włosy cienkie i rzadkie. Zapowiedziała mi, że fryzjerki nie zmieni :)
Dorotka_ - Pon Gru 08, 2014 10:06 am

moja ślubne cudo



Inga, Grzegorz - dziękuję!

LuEll - Sro Sty 07, 2015 3:35 pm

Dziewczyny, a jak dużo wcześniej trzeba się umawiać na czesanie do ślubu? (chodzi mi o rząd wielkości czy rok czy np. miesiąc - dwa) :-)
Dorotka_ - Sro Sty 07, 2015 3:38 pm

ja się umówiłam pół roku przed ślubem, próbnych też miałam kilka :)
najlepiej zadzwonić do salonu, albo odwiedzić osobiście

alekul89 - Pią Sty 30, 2015 5:30 pm

Umówiłam się na próbną do Ingi :) W Walentynki. Już nie mogę się doczekać.

[ Dodano: Sob Lut 14, 2015 4:56 pm ]
I po próbnej :) Po więcej zdjęć zapraszam do mojego przedślubnego dzienniczka.

Fraise - Czw Lut 26, 2015 10:24 am

A jaki jest koszt próbnej i tej właściwej fryzury u Pani Ingi? Ktoś się orientuje?
alekul89 - Czw Lut 26, 2015 11:03 am

Ja za próbną dałam ostatnio 80zł.
Fraise - Czw Lut 26, 2015 11:13 am

Bardzo przystępna cena, a efekt rewelacyjny :D
Juska - Pią Kwi 10, 2015 10:17 am


dzarusia - Pią Kwi 10, 2015 12:53 pm

Jakie są koszta ślubnej?
Dorotka_ - Pią Kwi 10, 2015 2:09 pm

o to trzeba dopytać w salonie, ale nie słyszałam, żeby ktoś za upięcie płacił w Apropos powyżej 150 zł :roll: czy inne chore sumy
Juska - Pią Kwi 10, 2015 3:46 pm


Muszkowa - Pią Kwi 10, 2015 7:53 pm

Ja usłyszałam chorą sumę za podcięcie włosów...i trochę się boję zadzwonić i zapytać o ślubną...
Juska - Pią Kwi 10, 2015 9:52 pm

Muszkowa, a "chora" to znaczy ile? :) Bo ja chodzę regularnie i na cięcie i farbowanie i pielęgnację i jakoś nie cierpię nadmiernie :)
Sycylijka - Pią Kwi 10, 2015 11:19 pm

skoro tak polecacie to chyba i ja się skuszę na próbną fryzurkę :)
Muszkowa - Sob Kwi 11, 2015 8:57 am

Juska, dla mnie 110 - 150 zł za podcięcie końcówek to jest chora suma...ale skoro piszecie, że ślubna jest w granicach 80 - 100 to nie jest źle, może tylko strzyżenie jest takie wygórowane
Dorotka_ - Sob Kwi 11, 2015 10:18 am

Muszkowa, ja tez chodzę regularnie, tylko samo podcięcie końcówek w tym salonie zajmuje ponad godzinę, bo nikt Ci nie ciachnie od grzebienia trzy razy, tylko każdy kosmyk jest dopieszczany. Ja po podcięciu końcówek mam potem z głowy konieczność modelowania, włosy same w sobie układają się super :)
Muszkowa - Sob Kwi 11, 2015 8:19 pm

Dorotka_, ja rozumiem, bo chodzę do innych salonów i też swoje siedzę na fotelu, a płacę minimum połowę mniej. Dla mnie po prostu taka cena za taką usługę jest zaporowa :wink:
AgaMi28 - Sob Kwi 11, 2015 10:10 pm

z ciekawości to może i ja się umówię na próbną do tego salonu, jak jeszcze cena nie będzie kosmiczna i będą terminy ;)
Juska - Sob Kwi 11, 2015 10:16 pm

Muszkowa, u Klimczaka zapłaciłam 120 za cięcie i za chwilę wydałam kolejną stówkę, bo dziewczyna obcięła mnie tak, że wstydziłam się iść na drugi dzień do szkoły. A "obicięcie" końcówek w A'propos to mysie, pielęgnacja i tak jak wspomniała Dorotka totalne dopieszczenie. Ja u Ingi na standardowej wizycie spędzam ponad dwie godziny i jeszcze NIGDY nie narzekałam :) :) I 100 obecnie u dobrego fryzjera to standard :)
lovinlizard - Nie Kwi 12, 2015 12:09 pm

jak jest z ceną koloryzacji? Juska Ty chyba rozjaśniałaś włosy?

z tym że ja to szukam cudotwórcy :cry:

Dorotka_ - Nie Kwi 12, 2015 1:27 pm

Zadzwon do Grzegorza. Ja mialam epizod z rudymi a teraz man dzieki jego pracy piekny blond
lovinlizard - Nie Kwi 12, 2015 8:15 pm

Dorotka_ napisał/a:
Zadzwon do Grzegorza. Ja mialam epizod z rudymi a teraz man dzieki jego pracy piekny blond
u mnie przeprawa... niby dobry salon zrobił mi z 5 odcieni brązu na raz co najlepsze zaden nie jest tym który chciałam, chciałabym to wyrównać na jeden jaśniejszy i jak się okazuje wielu to przerasta bo nie chcą nawet próbować.
podejdę może w tym tygodniu po pracy i zapytam jak on to widzi

Juska - Pon Kwi 13, 2015 6:44 am

lovinlizard, wiesz co, ja schodziłam z bardzo ciemnego brązu (ciemnej czekolady) na bardziej mój naturalny. Ale zazwyczaj farbowanie robiłam w pakiecie ze ścinaniem lub czesaniem, więc wychodziło mi ponad 150 złotych. I mnie farbę z kolei nakłada głównie Marta, nie narzekam, wręcz jestem bardzo zadowolona. Kolor piękny, wytrzymały no i bardzo poprawił mi się stan włosa, zniszczony wcześniej farbami drogeryjnymi :)
silvija - Pon Kwi 13, 2015 11:14 pm

to ja jeszcze tylko dorzucę, że moja ślubna fryzura też jest od Ingi :D i musicie mi uwierzyć na słowo, że była super ;P
Rusałka_Maja - Pon Kwi 13, 2015 11:33 pm

Dorotka_ napisał/a:
Zadzwon do Grzegorza. Ja mialam epizod z rudymi a teraz man dzieki jego pracy piekny blond


Co innego epizod z rudymi, a co innego latami farbowanie na czarny tak długich włosów i to jeszcze nie wiadomo jakimi sposobami (czy tylko same odrosty czy przeciąganie też po całości) - wyciągnięcie z takich włosów czerwonego barwnika jest praktycznie nie możliwe :roll:
Znam to z autopsji..
Sorka za OT :wink:

lovinlizard - Sro Kwi 15, 2015 6:19 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
Dorotka_ napisał/a:
Zadzwon do Grzegorza. Ja mialam epizod z rudymi a teraz man dzieki jego pracy piekny blond


Co innego epizod z rudymi, a co innego latami farbowanie na czarny tak długich włosów i to jeszcze nie wiadomo jakimi sposobami (czy tylko same odrosty czy przeciąganie też po całości) - wyciągnięcie z takich włosów czerwonego barwnika jest praktycznie nie możliwe :roll:
Znam to z autopsji..
Sorka za OT :wink:
za czerwony barwnik się nie obrażę docelowo chce taki rudo brąz :smile: i o dziwo włosy rozjaśniły się za pierwszym razem szybko i ładnie tylko nie równo... późniejsze próby wyrównania tego brązami tylko pogorszyły sytuację :kwasny:

jutro mam nadzieje dam radę podejść dopytać, generalnie na tym etapie zadowole się jakimkolwiek równym brązem

alekul89 - Sob Maj 30, 2015 8:29 pm

Dzisiejsza twórczość Ingi



Martusia90 - Sob Maj 30, 2015 9:06 pm

podglądam:)
Dorotka_ - Sob Maj 30, 2015 9:39 pm

alekul89, ale piękny... Dzieki za inspirację będę chciała cos takiego na wesele koleżanki :)
Missouri86 - Pon Cze 01, 2015 2:49 pm

podglądam :)
blondynka89 - Sro Lip 22, 2015 7:35 pm

A czy któraś z Was robiła loczki w tym salonie :D ?
Dorotka_ - Sro Lip 22, 2015 7:48 pm

blondynka89, wysyłam pw
Alice_Liddell - Sob Sie 08, 2015 12:02 am

Polecam, polecam, polecam! Co prawda po próbnym, moje włosy szybko się rozpadły, ale ślubna wytrzymała upał, grad, przytulania, pierwszy taniec z figurami we wszystkie strony świata i pogo. Ba, nawet spalam w niej w hotelu, dopiero wtedy się poddała, a raczej ja, jak wstałam i powyciągałam wsuwki. Każdy chwalił fryzurę. Inga ma dużo cierpliwości - mam mnóstwo długich i ciężkich włosów. Czesanie mnie w dniu ślubu zajęło prawie 4 godziny a i Marta musiała też pomagać momentami. :D Warto było. Inga sama przyznała, że rzadko zdarza się panna młoda z takimi włosami. Pytali się mnie min. ile je suszę. :D
Wiem, jak ciężko jest coś zrobić z moimi włosami, wcześniejsze efekty były opłakane u innych fryzjerów. Włosy mam tak grube i ciężkie, że fryzury mi się nigdy nie trzymały i żaden z fryzjerów jakich miałam (tylko mało ich było, to fakt), nie mógł sobie z nimi poradzić. Inga dała radę :)
Poza tym Adam bardzo fajnie obciął i uczesał mojego męża. Tak nam się spodobało, że na co dzień teraz się tak czesze. :)
Podobało mi się też dzieło wykonane na Iru. Naprawdę, w rzeczywistości wyglądała fantastycznie;)

Dorotka_ - Sob Wrz 05, 2015 9:47 am

dzisiejsze dzieło Ingi :smile:






alekul89 - Sob Wrz 05, 2015 10:19 am

Jak zwykle super 8)
Dorotka_ - Sob Wrz 12, 2015 11:57 am

No i fryzura z dzisiaj. Jestem zachwycona!







dzięki warkoczowi widać moje ombre :oops:

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2015 11:59 am ]

Catylyn89 - Sob Wrz 12, 2015 11:59 am

Przepięknie Inga czesze :smile:
alekul89 - Sob Wrz 12, 2015 2:17 pm

Czesze i strzyże :-) Ja kilka dni temu pożegnałam się z długimi włosami :-)
Dorotka_ - Pon Paź 26, 2015 6:11 pm

alekul89, pokazuj, albo nie było tematu 8)
Iru - Pon Paź 26, 2015 10:00 pm

Ja się też do Ingi muszę wybrać na podcięcie włosów, ale ostatnio coś się nie mogłam dodzwonić :p
alekul89 - Wto Paź 27, 2015 8:35 am

Dorotka_ napisał/a:
alekul89, pokazuj, albo nie było tematu 8)


Widziałaś już na fb :wink:

Dorotka_ - Wto Paź 27, 2015 9:04 am

Iru, pokaż swoje upięcia i tutaj :)
alekul89, ale jesteś :P

alekul89 - Wto Paź 27, 2015 9:20 am


Dorotka_ - Wto Paź 27, 2015 9:23 am

alekul89, ślicznie :dribble: :dribble: :dribble:

:serducho:

kapatka - Wto Paź 27, 2015 9:35 am

alekul89, radykalna zmiana! A tak na marginesie: ukryłaś wiadomość, a zarazem dodałaś załączniki :kwasny:
Iru - Sro Paź 28, 2015 10:48 am

Dorotka_ napisał/a:
Iru, pokaż swoje upięcia i tutaj :)


Jak dostanę od Kamila zdjęcia i będzie jakoś ładnie widać to wstawię, na razie dostałam kilka z sesji ale na sesję sama się czesałam :p

alekul89 - Czw Gru 31, 2015 4:10 pm

Sylwestrowo :)






Iru - Sob Sty 16, 2016 10:46 pm

Nie było mnie tutaj z moimi włosami więc się pokażę teraz. Tak wyglądałam na ślubie przyjaciółki





A tak na własnym



Zamierzam niedługo się zapisać na przycięcie moich kłaczków. No i przed nami kilka wesel, więc na pewno jeszcze nie raz skorzystam :p

kfr89 - Sro Maj 03, 2017 12:46 pm

Orientujecie się jak jest z terminami u Ingi na upięcia ślubne? Ile wcześniej powinnam zadzwonić?
Dorotka_ - Sro Maj 03, 2017 4:25 pm

kfr89, nie wiem, dawno u nich nie byłam za daleko mam z Wrocka :(

agnies89, msmika, Juska wiecie jak tam sytuejszyn u Ingi?

alekul89 - Pią Maj 05, 2017 12:14 pm

kfr89 najlepiej zadzwoń i dowiedz się u źródła :) Ja ostatnio zapisywałam się na strzyżenie, zależało mi na godzinach popołudniowych to muszę czekać miesiąc :P
kfr89 - Sro Maj 10, 2017 7:43 pm

Zadzwoniłam i jakimś cudem Inga ma wolny termin na mój ślub! Zapisałam się w ciemno, próbną fryzurkę zrobię w tygodniu z rana, kiedy będę mieć pierwszą przymiarkę sukni :-) w maju Inga ma wszystkie soboty zajęte, większość godzin popołudniowych w tygodniu też, za to od rana jest dostępna ;-) nie mogę się doczekać :-)
msmika - Nie Maj 21, 2017 2:52 pm

do nich zapisywać sie najlepiej z 2msc wyprzedzeniem. później okrojone są godziny. Wiem bo sama tak robię :)
karolcia94 - Nie Maj 28, 2017 2:39 pm

ja biorę ślub we wrześniu,termin już zaklepany :razz: teraz myślę nad fryzurą

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group