Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Gdzie obrączki według własnego projektu?

Iru - Sob Wrz 27, 2014 8:12 pm
Temat postu: Gdzie obrączki według własnego projektu?
Znalazłam w internecie obrączki, które bardzo mi się podobają ale nie widziałam takich stacjonarnie tu w Łodzi, więc chciałam zaprojektować podobne. Czy wiecie, gdzie bym mogła zamówić obrączki pod swój projekt (nie chce z Apartu, Kruka ani tego typu salonów)? Jeśli taki temat już istnieje to bardzo przepraszam, musiał mi umknąć.
Catylyn89 - Sob Wrz 27, 2014 9:39 pm

Iru, my poszliśmy ze zdjęciem do Pana Romana na Wigury i zrobił je rewelacyjnie :)
ZlotaLinia_com - Sro Paź 01, 2014 2:12 pm

Możesz równie dobrze poszukać i popytać wśród internetowych sklepów jubilerskich,gdzie również ustalisz swój wzór obrączek To często kwestia dogadania się i popieram że akurat pod tym względem unikasz salonów sieciowych,w praktyce jakość wykonania obrączek nie jest dokładna.
Dorotka_ - Sro Paź 01, 2014 6:18 pm

My też robiliśmy u pana z Wigury - wzór nasz inspirowany jednym z apartu. Wygląda obłędnie:) moja obrączka ma jeszcze fajne zastosowanie - Mąż chce mi na każdą rocznicę dokładać po brylancie :)
karolina84 - Sro Paź 01, 2014 6:51 pm

A może takie: http://www.inneobraczki.pl/ oryginalne,np. z odciskami palców lub ust :-) zupełnie inne niż w popularnych salonach-szkoda,że jak ja szukałam to nie wiedziałam o tej stronie, chociaż moja mi się bardzo podoba :)
kiciaeudezet - Pon Paź 20, 2014 9:44 am

Na ulicy rzgowskiej w "czerownym bloku" - duży wierzowiec ( przy czerwonym rynku) jest jubiler, tam napewno zrobi wg Twoje projektu
ZlotaLinia_com - Sro Lis 05, 2014 12:55 pm

A co z moja propozycją nawiązania kontaktu z pracownią jubilerską tylko,że przez internet? To także bardzo dobra i często opłacalna opcja z racji ceny,warto się nad tym zastanowić.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group