Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Z kraju i ze świata - Anna Przybylska nie żyje...

Asiek - Nie Paź 05, 2014 9:52 pm
Temat postu: Anna Przybylska nie żyje...
Właśnie przeczytałam, że zmarła Anna Przybylska : http://wiadomosci.gazeta....dlugiej.html#MT

Rak, osierociła trójkę dzieci...
Szok.

alekul89 - Nie Paź 05, 2014 10:04 pm

Wielka strata i szok...
Mac-erson - Nie Paź 05, 2014 10:34 pm

Moja ulubiona aktorka, straszna strata. :cry:
Rusałka_Maja - Pon Paź 06, 2014 1:03 am

Tego się obawiałam.. jak tydzień temu pisali, że miała kilka operacji w tym podjęła leczenie za granicą, to było jasne, że musi być bardzo źle :roll:
Miałam jednak nadzieję, że może.. może jednak jej się uda :-?

Szkoda dziewczyny.. taka młoda i jeszcze ta trójka dzieciaczków :(
Przykro :/

Karollka - Pon Paź 06, 2014 9:13 am

Bardzo zasmuciła mnie i męża ta wiadomość :( Mój teść choruje dokładnie na to samo .... :(
herbatnik - Pon Paź 06, 2014 11:29 am

Szkoda..bo młoda, ładna, w dobrym związku i z karierą. Nie znamy dnia, ani godziny, kiedy przyjdzie na nas czas :(
Dorotka_ - Pon Paź 06, 2014 12:16 pm

Ona taka swojska była, taka serdeczna, uśmiechnięta. Mam wrażenie jakbyśmy się znały. A przecież to obca mi osoba. Chodzę jak struta od rana :(

Nie wyobrażam sobie bólu Rodziny... :(

ithanielle - Pon Paź 06, 2014 12:31 pm

Dorotka_ napisał/a:
Ona taka swojska była, taka serdeczna, uśmiechnięta. Mam wrażenie jakbyśmy się znały. A przecież to obca mi osoba. Chodzę jak struta od rana :(

Nie wyobrażam sobie bólu Rodziny... :(


Mam dokładnie to samo... wracalismy wczoraj z poprawin i około północy w wiadomościach podali tę informację - głupio się przyznać, popłakałam się.

szaorma - Pon Paź 06, 2014 2:37 pm

Mi też zrobiło się strasznie przykro. Taka młoda, sympatyczna kobieta. I jeszcze trójka dzieci...
Catylyn89 - Sro Paź 08, 2014 10:42 pm

Mi szkoda tak wielkiej i sympatycznej osoby :(
Rozmawiałam z nią na planie Boksera, gdzie byłam statystką i naprawdę, takiej otwartej i szczerej osoby ze świecą szukać...

Denerwowało mnie tylko zachowanie mediów w stosunku do niej i do całej sytuacji... Hieny oczerniać i wymyślać plotki tylko potrafili, bo nic innego im nie zostało :roll:

nusia77 - Wto Paź 25, 2016 12:34 pm

mineły już dwa lata...
słyszeliście o zamiarze zrobienia filmu o Ani?

_Bella_ - Wto Paź 25, 2016 12:43 pm

nusia77 napisał/a:
słyszeliście o zamiarze zrobienia filmu o Ani?

Tak, tylko po co?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group