Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Viola Piekut Salon Angel

DeeDee - Nie Sty 18, 2015 10:32 pm
Temat postu: Viola Piekut Salon Angel
Dziewczyny czy któraś z Was kupowała bądź była na przymiarkach wa salonie projektantki Violi Piekut w Warszawie ?? Jakie są Wasze opinie, spostrzeżenia, jakoś wykonania sukienek ??
dorotka0603 - Pon Sty 19, 2015 12:33 pm

Moja kuzynka ostatnio miała sukienkę od niej i GENIALNA! Naprawdę robi wrażenie...
margita - Wto Sty 20, 2015 7:36 pm

Piękne są jej sukienki! Nie byłam jeszcze ale MUSZĘ tam jechać.
Co widzę jakąś kieckę w TV i mi się podoba to okazuje się ,że Piekut :D

narzeczonahuber - Pią Kwi 21, 2017 1:08 pm

Macie rację, są piękne. Teraz na mnie kolej (w sensie ślubu :) i myślę nad atelier na Okrzei (w Warszawie mieszkam), Angel zdaje się nie ma najnowszych kolekcji. Czy któraś z was też jest zainteresowana tematem? :)
goga98 - Nie Kwi 30, 2017 5:38 pm

Też słyszałam, że Angel to nie jest dokładnie to samo co Viola Piekut! A czy w ogóle prawdą jest, że tam są też tańsze suknie? Nawet można wyhaczyć coś za mniej niż 2 tys zł! Jak usłyszałam to pierwszy raz to zaczęłam się śmiać. A potem usłyszałam to po raz drugi od kogoś innego i okazało się, że jednak to prawda!
narzeczonahuber - Czw Maj 11, 2017 11:15 am

Angel nie jest tym samym co Viola Piekut i właśnie to też jest problem, że opinie w sieci na temat sukni Violi często niesłusznie łączą się z salonem Angel. A to nieprawda i też byłam zdziwiona, chętnie bym zapoznała się z tym tematem i zrobiłam odkrycie. Kurde, takich rzeczy się teraz dowiaduję, a do ślubu tak niewiele czasu zostało. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group