Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - znowu ja i mój problem z butami

emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 5:22 pm
Temat postu: znowu ja i mój problem z butami
Dziewczynki, pare miesięcy temu trułam o butach i potruję i teraz.
Miałam iść w płaskich, ale stwierdziłam, że moje kolano i w ogóle ja wytrzymamy w butach na 3,5cm obcasie :)
wszystko pięknie, tylko gdzie znaleźć takie buty do slubu...
Manu zaliczyłam, Bałucki też, Ptaka też, salony sukien też.... jedyne co znalazłam to właśnie Growikara w salonach - znalazłam model nawet, który mi się spodobał ale był za duży, Pani dała mi do przymierzenia inny model o moim numerze i było ok. Zamówiłam przez internet, dzisiaj przyszły i za małe, niewygodne i w ogóle to nie to....
pytanie, gdzie dalej szukać... żeby był ten obcas 3,5cm.. i wcale nie muszą być białe, najchętniej jakby były np niebieskie.
ale znowu nie wyobrażam robić sobie na zamówienie itp bo chciałabym je widzieć, zobaczyć co i jak...
gdzie mogę szukać?

ithanielle - Pią Sty 23, 2015 5:39 pm

emiiska, ja miałam buty na 3,5 cm obcasie :)

Kupiłam je w w Polrosie w Rzgowie - sektor B box 62. Zapłaciłam jakieś 130 zł, buty były naprawdę wygodne, przetańczyłam w nich całą noc.

Zdjęcie moich butów:



O niebieskie musiałabyś dopytać, ale jak ja te kupowałam, to mogłam sobie wybrać kolor, wysokość obcasów.

Terry - Pią Sty 23, 2015 5:57 pm

Mam 2 pary butów z tej firmy i są mega wygodne. Nawet jeśli masz szerszą stopę.
emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 6:09 pm

Terry, jak je przymierzałam w salonie wydawały się ok, ale widać jednak nie są. a szerszą stopę, fakt, mam.
ithanielle, z nieba mi spadłaś! a takie zabudowane- zwykłe, też by były?
w lutym będę jechała w tamte okolice znowu to na pewno tam zajrzę! ale powiedz mi, ten Porlos to tam gdzieś obok jest? bo wstyd się przyznać ale tam jakoś nigdy nie dotarłam :o

ithanielle - Pią Sty 23, 2015 7:04 pm

Polros jest naprzeciwko Ptaka :)

Takie zwykłe zabudowane też były - z tego modelu sprzedawca pokazał mi niższy, wyższy obcas, z paskiem, bez paska, z odkrytym palcem - wybór miałam ogromny. Z czystym sercem polecam!

emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 7:42 pm

dziękuję, skorzystam :)
buty to mój największy dylemat, z suknią się już zmierzyłam, teraz to :)

alekul89 - Pią Sty 23, 2015 8:00 pm

Mam buty tej samej firmy kupione w Polrosie więc pewnie u tego samego sprzedawcy co ithanielle. Są bardzo wygodne. Przymierzyłam tam chyba 15 par jak nie więcej. Sprzedawca bardzo miły. Podawał kolejne modele do przymierzenia bez proszenia. Sam proponował, że może mi zrobić na zamówienie buty jak w jednych spodoba mi się coś a w drugich co innego i chciałabym to połączyć. Polecam.
herbatnik - Pią Sty 23, 2015 8:27 pm

też się tam wybiorę, ponieważ również mam duży problem ze znalezieniem pantofli :)
w jakich dniach i godzinach byłyście w tym sklepie? w Polrosie to chyba jak w Ptaku-nie ma tak, że wszyscy mają otwarte w tych samych dniach i godzinach?

alekul89 - Pią Sty 23, 2015 8:52 pm

Ja byłam w sobotę. Pierwszy raz jak przechodziłam koło tego sklepu to było zamknięte i zezłościłam się, bo przez szybę widziałam sporo ładnych butów. Ale wróciłam tam trochę później i było otwarte :-) Jakby co to mam numer telefonu, możecie zadzwonić i zapytać czy będzie czynne w dniu, który Was interesuje.
emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 8:59 pm

poproszę :p
alekul89 - Pią Sty 23, 2015 9:04 pm

Wysłałam Ci pw ;-)
ithanielle - Pią Sty 23, 2015 9:20 pm

Z tego co wiem, jest czynne cały tydzień - ale warto zadzwonić i dopytać :)

Pan rzeczywiście bardzo miły, przymierzyłam chyba ze sto par butów, sam proponował różne modele. Fajne jest to, że może wykonać buty na zamówienie - cenowo też wygląda to korzystnie. Moja przyjaciółka też kupowała tam swoje buty ślubne, właśnie na zamówienie i też była zachwycona.
emiiska, koniecznie się pochwal, czy udało Ci się coś upolować! :)

emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 9:23 pm

ithanielle, oczywiście, że dam znać :) trochę mnie podniosłaś na duchu, bo myślałam że znalezienie 3,5 graniczy z cudem :roll:
alekul89 - Sob Sty 24, 2015 9:26 am

Też jestem ciekawa czy uda Ci się tam coś znaleźć. Z Panem naprawdę można się dogadać.
Terry - Sob Sty 24, 2015 10:31 am

ithanielle napisał/a:
Polros jest naprzeciwko Ptaka

Dla jasności - nie od trasy, tylko od tyłu ptaka. Najlepiej jakbyś pojechała przez Rzgów, to wręcz wjedziesz na niego.

herbatnik - Sob Sty 24, 2015 11:55 am

Ja też już wiem, że udam się do Milo :) znalazłam firmową stronę internetową i chciałam obejrzeć kolekcję butów, ale trzeba się zarejestrować, czy coś tam.
Z wysokością raczej nie będę miała problemu(szukam 6-6,5 cm obcasów), ale nie wiem, czy znajdę coś na stabilniejszym obcasie niż szpilka lub zwężany; zdecydowanie potrzebuję słupka-musi być stabilnie :)

Alice_Liddell - Sob Sty 24, 2015 3:58 pm

ithanielle napisał/a:
Z tego co wiem, jest czynne cały tydzień - ale warto zadzwonić i dopytać :)



No a jak ja byłam, to się dowiedziałam, że czynne tylko weekendy. Dlatego ręce mi opadły i wróciłam do domu z niczym.

emiiskaa - Sro Lut 04, 2015 7:43 pm

hmm kupiłam dzisiaj białe buty (z jakimś delikatnym wzorem - ale widac tylko z bliska) w ccc :roll: obcas 4,5cm jakoś, nie są złe ale muszę je jeszcze rozchodzić bo trochę upijają - ale będę z nimi walczyć :)
ale szukam dalej jakiś kolorowych teraz :)

alekul89 - Sro Lut 04, 2015 8:39 pm

Pokaż :twisted:
herbatnik - Sro Lut 04, 2015 8:50 pm

a byłam ostatnio w ccc i nie widziałam żadnych białych :o musiałam przeoczyć :)
Terry - Sro Lut 04, 2015 10:01 pm

Kup prawidła i spray do rozciągania. Oszczędzą ci sporo bólu.
emiiskaa - Czw Lut 05, 2015 4:28 pm


takie oto buciki,
też bym ich nie zauważyła - Paweł mi je znalazł :)
wystawione były beżowe, a te dyskretnie leżały w pudełku :roll: w sumie nie jest to czysta biel, ale co tam :)

podrozniczkaa - Czw Lut 05, 2015 4:55 pm

No i super :P
emiiskaa - Pią Lut 06, 2015 10:48 am

będę jeszcze szukać kolorowych,a na zmianę kupię jakieś na koturnie i o :roll: :roll:
podrozniczkaa - Pią Lut 06, 2015 11:25 am

Właśnie się zastanawiałam, że chyba trzeba mieć ze 2 pary butów do tańczenia. Nie martw się też będę miała takie dylematy jak ty :)
emiiskaa - Nie Mar 29, 2015 9:24 pm

Bylam w Polrosie, kupiłam ale nie polecam niestety. Gdyby nie to, ze naprawde juz nie miałam gdzie kupić tych butów, to olałabym to stoisko i wyszła z niego po 2 minutach.
Sycylijka - Nie Mar 29, 2015 10:36 pm

ithanielle, super te buciki miałaś ! Właśnie takiej wysokości chciałabym do ślubu :)
dorotka0603 - Wto Kwi 21, 2015 6:15 pm

Też szukam niskich, najniższych jakie się da, ale nigdzie nie mogę znaleźć niczego fajnego :( (
olgaberek - Wto Maj 19, 2015 10:55 am

jA POLECAM POSZUKAC W ECCO, MEGA WYGODNE:)
monika73 - Pon Maj 25, 2015 9:05 pm

a co sądzicie o takich butach dla panny młodej?

http://www.kazar.com/pl/s...a/buty/czolenka



alekul89 - Pon Maj 25, 2015 9:25 pm

Ładne chociaż ja nie jestem fanką butów z odkrytą piętą. Nieraz spada mi pasek i nie czuję się zbyt stabilnie.
dorotka0603 - Pon Maj 25, 2015 10:28 pm

monika73, mnie się bardzo podobają, ale jak zawsze stwierdzam, że dla mnie osobiście zdecydowanie za wysokie:) Chociaż jak ktoś daje radę, to naprawdę są piękne :)
kasiulec90 - Czw Maj 28, 2015 1:06 pm

podrozniczkaa, ja miałam buty na zmianę ale nawet ich z pudelka nie wyjelam bo miałam mega wygodne buty ślubne z salonu na Więckowskiego :)
monika73 - Czw Lip 16, 2015 10:49 am

Hej, zerknij sobie na Kazar. Ja w porcie przymierzałam i kupowałam. Zobacz sobie tu.
Może coś takiego?


Pozdrówki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group