Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Poszukuję dobrej fryzjerki oraz kosmetyczki (poza salonem)

agniesia0588 - Pią Sty 23, 2015 8:52 pm
Temat postu: Poszukuję dobrej fryzjerki oraz kosmetyczki (poza salonem)
Cześć dziewczyny. Może za wcześnie o tym myślę, ale trochę mnie dołuje myśl, że wszystkie salony dnia 15.08 (święto) będą pozamykane. Czy któraś z Was korzystała z usług dziewczyny, która np. w salonie nie pracuje a jest po szkole czy studiach fryzjerskich lub kosmetycznych? Wiem, że takie osoby chcą sobie dorobić i są dostępne czasowo. Albo może mi polecić Panią, która jednak będzie mogła zrobić mi fryzurę/makijaż w sobotę/w święto nie w salonie? Jeżeli temat już się powtórzył to poproszę o link do tematu. Pozdrowionka :)
ewa91 - Sob Sty 24, 2015 10:54 am

Moim zdaniem powinnaś wziąć pod uwagę rozmowę ze znaną i zaufaną fryzjerką, kosmetyczką. Zapytaj wprost czy makijaż i fryzura mogłyby zostać wykonane u Ciebie w domu w tym dniu. Nie ryzykowałabym "nową współpracą".

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

agniesia0588 - Nie Sty 25, 2015 6:50 pm

Niestety nie chodzę do żadnej fryzjerki ani kosmetyczki, i w tm cały problem:/ Teraz musiałabym przynajmniej kilka razy w miesiącu umówić się do fryzjerki by ją sprawdzić a niestety nie mam na to czasu ani kasy:/ Sama z zawodu byłam kosmetyczką, więc pazurki sobie zrobię sama, ale jeżeli chodzi o makijaż to wolałabym gdyby już przyjechał ktoś i mnie dopieścił w tym ważnym dniu, to samo z fryzurą. Ufarbuję się sama, ale upięcia nie zrobię. Nie mam żadnej zaufanej osoby, która mogłaby się mną zająć tego dnia.
Karollka - Nie Sty 25, 2015 7:26 pm

agniesia0588, jeśli chodzi o makijażystkę to polecam Annę Sokołowską - dojedzie do Ciebie do domu na pewno :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group