Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dodatki ślubne - biżuteria, gdzie?

emiiskaa - Sob Sty 24, 2015 9:04 pm
Temat postu: biżuteria, gdzie?
Kobietki, potrzebuję jakąś ładną biżuterię ślubną, koniecznie srebrną, nie posrebrzaną. U moich jubilerów nic nie ma, żadnych prawie zestawów, Aparty i inne trochę za drogie, na allegro nic mi nie wpadło w oko... znacie jakieś fajne strony? chociaz nie powiem, najlepiej by były jakieś saloniki gdzieś w Łodzi, bo jednak zobaczyć na żywo to na zywo...
Dorotka_ - Nie Sty 25, 2015 12:33 pm

Nie pomogę, ja kupowałam przez Internet posrebrzana za grosze :)
emiiskaa - Pon Sty 26, 2015 10:29 am

ale może jednak ktoś inny wie :)
Terry - Pon Sty 26, 2015 12:07 pm

Ja miałam kolczyki z Verony. Mąż kupił mi je w sklepie, w Porcie. Ale na stronie mają szerszy wybór (tam dokupiłam wisiorek, bo w sklepie nie było).
emiiskaa - Wto Sty 27, 2015 11:11 am

niestety nie moje klimaty :(
kapatka - Wto Sty 27, 2015 12:22 pm

A może zamiast kupować pożycz od kogoś? W końcu coś pożyczonego i tak powinnaś mieć :wink:
emiiskaa - Wto Sty 27, 2015 12:45 pm

nie mam od kogo....
znalazłam coś takiego, pani mi zdjęcie podesłała :p
naszyjnik tylko czy po bokach nie będzie odstawać, bo mam takie wrażenie jakby odstawało...

herbatnik - Wto Sty 27, 2015 12:47 pm

emiiskaa, kurcze, szukałam szukałam i faktycznie, trudno znaleźć taką biżuterię srebrną, jaka Cię interesuje. Moja koleżanka miała taką na swoim ślubie, ale ona wypożyczała ją od krawcowej, która szyła jej suknię. Ale jak gdzieś przypadkiem się natknę, to dam Ci znać. W Manu jest takie małe stoisko z biżuterią srebrną, gdzie planuję poszukać kolczyków-wkrętów z cyrkoniami, może mają tam takie zestawy.

[ Dodano: Wto Sty 27, 2015 12:48 pm ]
ładny naszyjnik, raczej nie odstaje, tylko widać grubość koralików
ale Swarovski to ulala :) lubię takie świecidełka :)

emiiskaa - Wto Sty 27, 2015 12:55 pm

a ja mam wrażenie, że jak zaczynają się te hmm jakby to nazwać... kończą się koraliki i zaczynają się te wzorki, łezki, to te najmniejsz jakby odstawały do góry...
herbatnik - Wto Sty 27, 2015 12:58 pm

aa, już czaję :) faktycznie trochę tak to wygląda, jakby były odgięte do góry
emiiskaa - Wto Sty 27, 2015 1:02 pm

no właśnie... a nie chce mi się bez sensu po to jechać, bo jak będzie odstawać to bez sensu.
ale jestem co raz bliżej :p

Terry - Wto Sty 27, 2015 1:04 pm

Mam jeszcze jeden pomysł. W Porcie jest wyspa gdzie robią biżuterię. To stoisko dziewczyny po ASP. Możliwe, że zaprojektowała, czy skopiowała i zrobiła by ci biżuterię. Jak chcesz, to zdobędę numer do niej, bo na stoisku sama rzadko stoi.
emiiskaa - Wto Sty 27, 2015 1:07 pm

oooooooo, pewnie! jakbyś dała radę :)
Terry - Wto Sty 27, 2015 1:11 pm

Podeślę ci na pw. Nie powinno mi to zająć więcej niż dzień.
emiiskaa - Wto Sty 27, 2015 1:15 pm

na spokojnie :)
emi87 - Sro Sty 28, 2015 8:11 pm

emiiskaa, taka biżuterie jak pokazałaś zdjęcie od tej pani można kupić w każdym salonie z sukniami ślubnymi. Na pewno jest w Najnie i w Venus na Piotrkowskiej ;)
ithanielle - Sro Sty 28, 2015 10:54 pm

emiiska, w Galerii Łódzkiej jest sklep z biżuterią - srebrną też mają, sama kupowałam tam biżuterię na urodziny dla teściowej w zeszłym roku. Wybór mają spory, więc warto zajrzeć :)

To Angela Jewellery, poziom -1, lokal 3.

[ Dodano: Sro Sty 28, 2015 10:59 pm ]
ewentualnie hurtownia Kamil w Rzgowie, ja tu kupowałam moją biżuterię: http://www.kamil.lodz.pl/...p?cPath=185_354 :)

ZlotaLinia_com - Pią Sty 30, 2015 12:30 pm

Proponuję poszukać wśród internetowych sklepów jubilerskich- takk na początek a dobrze jest jeżeli dana firma posiada też siedzibę stacjonarną gdzie możesz się zawsze udać,właśnie tak jest w naszym przypadku:)
tarunpahwa - Sob Lut 14, 2015 6:13 pm
Temat postu: można kupić kolczyki srebrne
Sprzedam srebrne kolczyki zbiory w internecie, które są wysokiej jakości 925 kolczyki srebrne. Dostać styl nowoczesny z bardzo tradycyjny. Rozległe kolekcje kolczyki są dostępne na naszej stronie.

edit: reklama

M-Martusia - Sro Kwi 01, 2015 12:33 pm

Gdyby ktoś był zainteresowany biżuterią między innymi z naturalnych kamieni, 25-26 kwietnia w Hali EXPO, przy ul. Stefanowskiego 30 będzie kolejna edycja INTERSTONE. Można tam oprócz oglądania minerałów i skamielin kupić całkiem fajną biżuterię. Polecam dla osób, które wolą najpierw coś zobaczyć, a dopiero później kupować. Odbywa się to chyba od godziny 10 do 18.
Julia_ja - Pią Kwi 17, 2015 3:44 pm

Dorotka_, a gdzie kupowałaś posrebrzaną biżuterię za grosze?
Juska - Pią Kwi 17, 2015 4:00 pm

ithanielle napisał/a:
emiiska, w Galerii Łódzkiej jest sklep z biżuterią - srebrną też mają, sama kupowałam tam biżuterię na urodziny dla teściowej w zeszłym roku. Wybór mają spory, więc warto zajrzeć :)

To Angela Jewellery, poziom -1, lokal 3.


Ja tam kupowałam swój łańcuszek do ślubnej przywieszki :D

emiiskaa - Pią Kwi 17, 2015 4:48 pm

a ja tam nic nie znalazłam dla siebie :)
ale już nieważne, bo już mam swoją wymarzoną, która z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej :D

Dorotka_ - Sob Kwi 18, 2015 3:31 pm

Julia_ja, aliexpress i ebay - ta sama biżuteria co jest w sklepie novia blanca trzeba tylko dobrze poszukać. Tak samo zrobiła lovinlizard
Julia_ja - Sob Kwi 18, 2015 7:01 pm

Dzięki ;-)
lovinlizard - Sob Kwi 18, 2015 10:29 pm

Dorotka_ napisał/a:
Julia_ja, aliexpress i ebay - ta sama biżuteria co jest w sklepie novia blanca trzeba tylko dobrze poszukać. Tak samo zrobiła lovinlizard
tak tak polecam, jakby co kolczyki i bransoletkę mogę pożyczyć jakby ktoś na szybko potrzebował

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group