Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Alarm do domu

dora11 - Nie Lut 15, 2015 3:58 pm
Temat postu: Alarm do domu
Mieszkamy na przedmieściach i często nie ma nas w domu. Różne rzeczy się słyszy - zastanawiamy się nad montażem systemu alarmowego. Tylko pytanie jaki konkretnie? I jak to będzie działało w praktyce - że po wykryciu przyjedzie ochrona na sprawdzenie?
jemioła - Pon Lut 16, 2015 9:26 am

My mamy alarm z Satel. Doradził nam to monter. Podobno najczęściej montuje tego typu instalacje. I rzeczywiście jak się wejdzie do jakiegoś sklepu czy innego punktu handlowego to zwykle mają systemy alarmowe satel. My akurat mamy alarm integra, z opcją sterowania bramą wjazdową, garażową, sterowaniem oświetlenia itd. Czyli aby wjechać do domu, nie trzeba wysiadać nawet z auta. Jakby co to tutaj znalazłam artykuł z opisem specyfikacji:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Juska - Czw Kwi 09, 2015 8:32 pm

My też mamy Satel, na razie w budującym się domu, ale z możliwością dołożenia opcji później :) Jeśli chodzi o dojeżdżających ochroniarzy, to trzeba podpisać umowę z daną firmą i oni wprowadzają dany alarm do swojego systemu i monitorują go na bieżąco. W naszym przypadku mamy zagwarantowany dojazd ekipy w ciągu 10-12 minut. Mam nadzieję, jednak, że tego nie będziemy musieli testować :) Dodatkowo w opcji za 50zł miesięcznie mamy dwie bezpłatne kontrole w miesiącu. Każda dodatkowa interwencja jest płatna.
irila - Pon Paź 26, 2015 1:12 pm

Pies, jakiś agresywny i alarm jest zbedny :)
nagnieszka2001n - Wto Mar 08, 2022 1:08 pm

Firma ochroniarska i alarm. Dostaję się od razu wiadomość na telefon jak się włączy. Dobre rozwiązanie.
Barbetka - Pon Maj 02, 2022 9:48 am

Pies nie jest dobrym rozwiązaniem
Ludmiła - Czw Cze 02, 2022 12:12 am

Pies nie jest dobrym rozwiązaniem
MilenaStojan - Wto Maj 02, 2023 5:47 pm

Dobrze jest czytać takie tematy ponieważ możemy poznać perspektywę innych ludzi. Jestem tego samego zdania, nie ma chyba nic lepszego na odstraszenie potencjalnych złodzieji jak system alarmowy. Jeszcze lepiej jak będziemy mieć podpisaną umowę z firmą ochroniarską oraz system kamer do monitoringu. Takie sprzęt znadziemy w sklepach internetowych, w kategorii akcesoria do monitoringu - https://e-media.com.pl/Akcesoria-do-monitoringu-c412 Zawsze musimy stawiać na wysoką jakość obrazu dlatego kamery nagrywające w rozdzielczości 1080P to powoli standard na rynku. Co najważniejsze, to musimy trzymać przez jakiś czas kopie zapasowe nagrań. Do tego przydadzą się sprawdzone dyski twarde serwerowe, jakie mogą pracować 24/7 pod obciążeniem. Dopłata jest niewielka, a otrzymujemy niezawodność.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group