Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Wasza podróż poślubna

Asiek - Pią Sie 27, 2004 3:02 pm
Temat postu: Wasza podróż poślubna
Czy wybieracie/wybrałyście się w podróż poślubną?
Jeśli tak - to jak szybko po ślubie? Umówmy się, że jako typowo podróż poślubną traktujemy wyjazd w przeciągu trzech miesięcy od ślubu. :wink:

Jeśli nie - to co w zamian?

Zachęcam do oddania głosu w ankiecie. :)
Przypominam, że oddać głos w ankiecie można tylko raz, więc niezdecydowani lepiej jak się wstrzymają, bo nie będą mogli poprawić oddanego głosu. :wink:

Kati - Pią Sie 27, 2004 3:11 pm

Pojedziemy zaraz po... to znaczy w tydzień po ślubie, po zakończeniu roku szkolnego :D
pipi - Pią Sie 27, 2004 4:04 pm

Właśnie za dwa tygodnie pojedziemy sobie z mężem w podróż poślubną, będzie to ponad dwa miesiące po ślubie. :D

Asiek czemu nie głosowałaś w Swojej ankiecie? :wink: :mrgreen:

Asiek - Pią Sie 27, 2004 4:32 pm

pipi napisał/a:
Asiek czemu nie głosowałaś w Swojej ankiecie? :wink: :mrgreen:

Już głosuję. :P
My nie byliśmy w podróży poślubnej (czyli bezpośrednio 3 miesiące po ślubie), bo nie liczę jako podróży poślubnej trzech dni w hotelowym apartamencie po ślubie. :wink:
Trochę było żal, ale naprawdę nie mogliśmy w tym czasie wyjechać... :(

Ania - Pią Sie 27, 2004 4:51 pm

A my się wybieramy jeszce nie wiemy gdzie, bo chciałam jakieś last minute więc będziemy załatwiac pod koniec września, ale w każdym razie gdzieś gdzie jeszcze w październiku jest ciepluśko, może Gracja albo Tunezja (tu troche strach) 8)
josephine - Pią Sie 27, 2004 7:54 pm

Mamy zamiar od razu :) a co!!! ale nie weimy, jak to dokładnie będzie :)
na razie marzymy sobie zwiedzając honeymoon stroki sheratona, hmm albo seszele ale wirtualnie eh te marzenia....

Magdzia - Pią Sie 27, 2004 9:20 pm

My jedziemy w grudniu, czyli troche wiecej niz trzy miesiace, ale to wlasnie bedzie nasz Honeymoon. Bilety juz zarezerwowane, bo wiadomo to goracy okres. Na dwa tygodnie.
dagmara - Pią Sie 27, 2004 11:14 pm

A my wyjechaliśmy trzy dni po ślubie do Chorwacji. 8)
Kiwax - Sob Sie 28, 2004 7:48 pm

My we wtorek po ślubie wyjechalismy na 5 dni do Wilna. Czyli taka mała podróż poślubna się odbyła i bardzo fajnie. Bardzo na to czekalismy. I po raz pierwszy na urlopie ani razu nie zadzwoniła moja służbowa komórka bo........... po prostu przekazałam ją do firmy. I takie urlopy lubię :)
Akacja - Pon Paź 18, 2004 8:20 pm

Od razu po slubie czyli jakies 4 dni po slubie pojechalismy do warszawy do mojej kuzynki i od razu na lotnisku wykupilismy last minut na drugi dzien. :) Bylo cudownie i bardzo cieplo. Bylismy w Egipcie :)
Agata - Wto Paź 19, 2004 2:19 pm

My pojechaliśmu od razu po ślubie. To znaczy po weselu i poprawinach - w poniedziałek z samiutkiego rana. Tak z biegu jest najcudowniej. Nie zdąrzy się zapomnieć atmosfery ślubu i "zabiera" się ją ze sobą w podróż. Tylko kwiatami, które otrzymałam, nie zdąrzyłam się nacieszyć :( , za to rodzice mieli pięknie udekorowany domek :)
Kot - Pon Maj 09, 2005 1:21 pm

my nigdzie nie jedziemy, będziemy sobie meblować mieszkanko i cieszyć się z wspólnie spędzonych chwil - bo owszem urlop bierzemy :wink:
Kasiawka - Pon Maj 09, 2005 2:53 pm

Mi R. obiecał Włochy, ale jako że będzie październik, więc nie wiem czy pojedziemy od razu, czy na wakacje,a le i tak się cieszę. A jeśli na "włochy" mam czekac do wakacji to na pewno pojedziemy w góry,a lbo nad morze tak na pare dni...
Rene - Wto Maj 10, 2005 10:09 am

My chyba nigdzie nie pojedziemy. . .
co prawda przyszły teść zaproponował nam wyjazd ale nie wiem czy się zdecydujemy.
Chociaż bardzo bym chciała pojechać nei koniecznie gdzieś za granicę ale jednak.
Taki wyjazd dobrze by nam zrobił zważywszy na fakt, że od kilku lat mieszkamy razem.

Mika - Pią Maj 13, 2005 3:51 pm

My napewno gdzieś pojedziemy tylko jeszcze nie wiemy gdzie, ale ważne, że wiemy z kim :wink:
gambi - Czw Maj 19, 2005 6:12 pm

a u nas plany sie zmieniaja :lol:
bylam przekonana, ze nie pojedziemy w podroz poslubna z powodu oszczednosci, ale moje kochanie zaczyna coraz czesciej wspominac o wyjezdzie. mamy w planach Gran Canarie, bardzo sie ciesze i juz nie moge sie doczekac :D :D :D

Kati - Czw Maj 19, 2005 6:52 pm

U nas plany tez się zmieniają... moje kochanie rozpoczęło nową pracę i nie dostanie urlopu... więc podróż się nieco przesunie w czasie :roll: :cry:
gambi - Czw Maj 19, 2005 8:37 pm

Kati napisał/a:
U nas plany tez się zmieniają... moje kochanie rozpoczęło nową pracę i nie dostanie urlopu... więc podróż się nieco przesunie w czasie :roll: :cry:


To przykre, ale co sie odwlecze, to nie uciecze :wink:

Kot - Pią Maj 20, 2005 12:39 pm

koleżanki z pracy mi cały czas powtarzają że ja źle robię że nie nalegam na podróż poślubną i cieszę się że będziemy sobie chodzić po salonach meblowych żeby jakoś dokończyć użądzanie mieszkanka z tej kasy co dostaniemy w prezencie :(

sam już nie wiem :cry: a tak się cieszyłam z tych naszych planów

Kasiawka - Pią Maj 20, 2005 1:18 pm

Fajnie jest pojechać w podróż tak po slubie, ale jeśli są inne ważniejsze wydatki to cóż, podróż można przełożyć, a lepiej fundusze przeznaczyć na to co potrzebne do życia.
Ale może dostaniecie na weselu kasę i może wtedy uda Wam się jakoś wygospodarowac na podróż, zobaczysz , będzie dobrze... :D

kryszka - Pią Maj 20, 2005 9:48 pm

Kot - spoko. :D My nie byliśmy i wcale nie żałuję. Mogliśmy ten czas i pieniądze poświęcić na wykończenie mieszkania. To było po prostu dla nas ważniejsze. Co mi po podróży skoro bym nie miała na czym spać albo jak się wykąpać.
Kot - Nie Maj 22, 2005 8:48 pm

kryszka napisał/a:
Kot - spoko. :D My nie byliśmy i wcale nie żałuję. Mogliśmy ten czas i pieniądze poświęcić na wykończenie mieszkania. To było po prostu dla nas ważniejsze. Co mi po podróży skoro bym nie miała na czym spać albo jak się wykąpać.


No też tak sobie tłumaczę. Przynajmnie kupimy stół i jakieś krzesła żeby móc przyjąć gości i pewnie kuchnie będzie można troszkę podreperować :wink:

Linka - Nie Maj 22, 2005 9:38 pm

A my mamy w planach już tyle miejsc do zwiedzenia, także remont , który zaczniemy dopiero po ślubie, bo teraz po prostu nie mam do tego głowy...., i tylko dwa tygodnie mojego urlopu... obawiam się, że wyjdzie z tego jedynie remontowy bałagan i spędzę te dwa tygodnie na wybieraniu kafelków, tapet czy innych ustrojstw łazienkowo - kuchennych.... :roll:
soleil - Sob Cze 25, 2005 1:14 pm

A my ślub mamy 17.09.2005 a 20 już będziemy w samolocie..............już się nie mogę doczekać.........zawsze marzyłam, aby właśnie tak wygląda moja podróż poślubna......prawie od razu po uroczystości.....tak romantycznie :)
Dotka - Sob Cze 25, 2005 3:12 pm

Soleil a gdzie się wybieracie w podróż poślubną?
soleil - Pon Cze 27, 2005 10:12 am

A my Dotko wybieramy sie na Wyspy Kanaryjskie :)
Gniesia - Pon Cze 27, 2005 11:27 am

My planujemy wyjechać we wtorek zaraz po ślubie. Najpierw na jakiś tydzień sami tylko we dwoje a później jeszcze na kilka dni ze znajomymi nad morze. Jeszcze do końca nie wiemy gdzie pojedziemy sami w góry lub na mazury. Niestety w Polsce. Chcialiśmy jechać za granicę ale cóż kaski nie starczy.
Ale nie martwię się tym w końcu ważne z kim a nie gdzie :P

Dotka - Pon Cze 27, 2005 7:34 pm

Soleil:
Wyspy Kanaryjskie...? Suuuuper!!!!! Jak możesz to napisz na priv ile kosztuje taki wyjazd na osobę ( i co wchodzi w cenę).

Ja chciałabym wyjechać z Misiem do Hiszpanii, ale chyba jedank kaski zabraknie na taką podróż, a po drugie chyba pod koniec sierpnia/początek września jest tam strasznie gorąco, a ja nie wytrzymałabym.

Agniesia :graba: nam też zostanie wtedy nasze polskie morze i to w dodatku dopiero od 29 sierpnia (to już nie za ciepło bedzie).
Cytat:
Ale nie martwię się tym w końcu ważne z kim a nie gdzie

soleil - Wto Cze 28, 2005 7:14 pm

Dotko, Hiszpania jest super :D Mój ukochany tam właśnie mi się oświadczył i moze dlatego podchodzę tak sentymentalnie do tego miejsca, ale ludzie tam są tacy super wyluzowani, uśmiechnięci, niekonfliktowi.........naprawdę rewelacja!! Polecam Gorąco :)

Buziaczki

soleil :D

megi - Sro Cze 29, 2005 12:23 pm

amy własnie po. wczoraj wrocilismy. było super. ale byłam lekko chora , ale to sie wytnie. bylismy nad morzem w mielnie, jezdzilismy po roznych nadmorskich miastach. robilismy wszystko na co przyszla ochota. Z poczatku myslalam dalej w swiat, ale jade w sierpniu, wiec to byla taka szybka, podroz, odpoczelam pojadlam gofrow i kebebow. :lol:
Daffodil - Sro Cze 29, 2005 2:57 pm

a my bęziemy mieli tylko tydzień wolnego bo mój wybranek niedawno dostał pracę. Musimy znaleźć jakieś fajne mało gwarne miejsce:)i pobyczyć się we dwójkę:)Macie jakieś pomysly?Może gdzieś nad morzem?
agnieszka - Czw Lip 07, 2005 11:59 am

A my właśnie dziś lecimy do Tunezji
Strasznie się cieszę


Nareszcie razem sami!

Kot - Pią Paź 07, 2005 12:55 pm

Powierdziło się że nigdzie nie pojedziemy. Ale bedziemy się cieszyc sobą i wolnym dniami przez tydzień po ślubie :30:
gambi - Pią Paź 07, 2005 4:19 pm

Kotku zawsze ważne, że będziecie we dwoje :lol:

A nasze plany się zmieniły, wyjeżdzamy na tydzień 19.10 na Majorkę. Planowaliśmy pojechać, gdzie indziej, ale okazało się, że spóżniliśmy się z zarezerwowaniem 2 dni i wszystkie fajne oferty wykupiono, a te co zostały sa swietne, ale cena tez jest "swietna", dlatego wybralismy wersje bardziej ekonomiczna, choc mam nadzieje, ze tez fajna :wink:

Akacja - Pią Paź 07, 2005 8:23 pm

Dziewczynki nie wazne gdzie, to taki magiczny czas i kazde miejsce stanie sie magiczne gdy bedziecie tam razem swiezo po slubie, zakochani ach..... u nas bylo cudownie wam tez tego zycze!!!!!
PS/ napewno bedzie niesamowicie ;)

inka999 - Wto Paź 11, 2005 9:53 am

Gambi, a na ile wyjeżdzacie tydzień czy 2?
i jeśli możesz zdradzić ile ta przyjemność WAS kosztuje? Po ślubie byliśmy tylko 8 dni w Krynicy Morskiej tak troche odpocząć sobie od tych przygotowań weselnych, ale w listopadzie chcielibyśmy na podróż poślubną udac się właśnie na Majorkę, ale nic "ekonomicznego" znaleźć nie mogę :?

gambi - Wto Paź 11, 2005 10:52 am

wyjeżdzamy na tydzień, reszte szczegółów na priv :wink:
Kasiawka - Czw Paź 20, 2005 10:50 am

My byliśmy w Tunezji, i chociaz tylko tydzień, było cudownie. Naparwdę odpoczęlismy, trochę się wykurowalismy, pozwiedzalismy, bylismy tylko dal siebie, super, naparwdę przez tydzień można też niexle wypocząć. Aż żal było we wtorek wracac do Polski, ale cóż zrobić, ważne, że wspomnienia pozostaną już na zawsze :mrgreen:
Edi - Sro Paź 26, 2005 7:23 pm

KasiaK napisał/a:
Aż żal było we wtorek wracac do Polski, ale cóż zrobić, ważne, że wspomnienia pozostaną już na zawsze :mrgreen:


Zgadzam się w zupełności, wspomnień ci nikt nie odbierze bo pozostają pamiątką na całe życie. A tak na marginesie zazdroszcze wam wszystkim tych zagranicznych wojaży :) :)

strawberrytea - Nie Lis 13, 2005 3:38 pm
Temat postu: Kraków
my w poniedziałek po ślubie pojechaliśmy na tydzień do Krakowa i było cudownie, pieknie, niesamowicie :) Bardzo dużo zwiedziliśmy, nie tylko w Krakowie ale i w okolicach, powłóczyliśmy się po knajpkach, po wąskich uliczkach, podwórkach, piwnicach, mieszkaliśmy w samym centrum, 10 min pieszo od rynku...
To był najpiękniejszy wyjazd w moim życiu.

magda81 - Sob Lis 26, 2005 2:59 pm
Temat postu: Re: Moja podróż poślubna
Moja podroz poslubna....na razie moge napisac co bym chciala :) a jak bedzie?? to wielka niewiadoma, chcialabym choc raz wyjechac z tej naszej "przepieknej" Polski :)
Do jakiegos pieknego ..cieplego kraju...

karmelcia - Pon Lis 28, 2005 4:46 pm

Ja marze zeby pojechac do Egiptu w podroz poslubna tylko nie w lecie - bo chyba bym sie tam ugotowała tylko jakis inny , w mniej upalny okres. Moze ktos wie kiedy tam najlepiej pojechac?
Alma_ - Pon Lis 28, 2005 5:07 pm

Karmelciu, polecam wczesną wiosnę (przełom marca i kwietnia) - temperatury w miarę przystępne i jest to jedyny okres, kiedy jest tam choć odrobina zieleni...
karmelcia - Wto Lis 29, 2005 9:56 am

Alma_ napisał/a:
Karmelciu, polecam wczesną wiosnę (przełom marca i kwietnia) - temperatury w miarę przystępne i jest to jedyny okres, kiedy jest tam choć odrobina zieleni...


Musze namowic mojego T. na wlasnie taka podroz

Alma_ - Wto Lis 29, 2005 10:11 am

I ceny są wtedy dużo przystępniejsze ;)
szczako - Czw Gru 01, 2005 2:57 pm

Moj M zawsze chcial sie wybrac w podroz pociagiem do Mongolii. chcial to zrobic jeszcze przed slubem, sam. ale czasu cos nie stalo na wykonanie tego planu i ostatnio zaproponowal, ze moze wybralibysmy sie do Mongolii w podroz poslubna. ma sie zajac organizacja, ale wlasnie zadzwonil do mnie, ze w sumie o tej porze roku (koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika) bedzie zimno, wiec na razie decyzja nie zapadla.

1. albo jako podroz przedslubna
2. albo co innego zaraz po
3. albo Mongolia w 2007

pozyjemy, zobaczymy :)

FifthAvenue - Pon Maj 15, 2006 12:04 pm

Ja mam nadzieje, ze nam sie uda zaraz po slubie. Slub w czerwcu, wiec to juz sezon wakacyjny. I mam wielka nadzieje, ze bedzie to Sycylia na 2 pelne tygodnie. Wszystko bedzie zalezalo od urlopu mojego L. To, ze teraz jestesmy tutaj w Londynie, i ze on zostanie pewnie dluzej niz ja :( wszystko nam komplikuje.... Ale moze sie uda.
Sporo bedzie zalezalo od finansow, Sycylie sobie wstepie juz zaplanowalismy, ale jesli okaze sie, ze finansowo mozemy sobie pozwolic na wiec, to ja bym chciala Malediwy, Bali... cos "innego"
Ale poki co mamy wielka nadzieje, ze w ogole sie uda zaraz po slubie....

adriannaaa - Pon Maj 15, 2006 12:48 pm

My jak już gdzieś wspominiałam jedziemy 2 dni po slubie do Maroka na 2 tygodnie - 1 obijania, i 1 zwiedzania:) Optymalne rozwiazanie:) A źe to bedzie Maroko - to wiedzieliśmy od początku naszej zanjomosci.
FifthAvenue - Pon Maj 15, 2006 2:52 pm

adriannaaa napisał/a:
My jak już gdzieś wspominiałam jedziemy 2 dni po slubie do Maroka na 2 tygodnie - 1 obijania, i 1 zwiedzania:) Optymalne rozwiazanie:) A źe to bedzie Maroko - to wiedzieliśmy od początku naszej zanjomosci.


Ale faaaajnie !! !

szczako - Wto Wrz 26, 2006 9:56 pm

podróż przedślubna była.
w czwartek ruszamy z Michała bratemi kuzynkami do Zakopanego na 4 dni.
a w następny czwartek do Tokaja na festiwal wina. też na 5 dni.
:D

Alma_ - Wto Wrz 26, 2006 10:19 pm

szczako napisał/a:
do Tokaja na festiwal wina. :D

Ależ Wam zazdrrrrroszczę! :twisted:

szczako - Wto Wrz 26, 2006 10:33 pm

możesz się zabrać z nami :)
mamy dwa miejsca w samochodzie.

Alma_ - Wto Wrz 26, 2006 10:36 pm

Gdyby to nie była podróż poślubna, to uwierz, że skorzystałabym z propozycji bez chwili wahania! 8)
szczako - Wto Wrz 26, 2006 10:39 pm

jedziemy z moim tatą :)

więc jak?

Alma_ - Wto Wrz 26, 2006 10:42 pm

szczako, nie kuś, proszę... bo jak sobie przypominam tego Tokaja, to jestem o krok od pochopnej decyzji :lol:
Najpierw Ci się wprosiłam na wesele, a teraz jeszcze podróż poślubna... Twój mąż by mnie znienawidził...

Agas - Sro Paź 11, 2006 8:33 am

my w podróż poślubna wyjechaliśmy zaraz we wtorek po weselu, chcieliśmy ochłonąć troszkę po wielkich emocjach i zrobić małe zakupy.
spedziliśmy cudowne 2 tygodnie nad polskim morzem - w Krynicy Morskiej.

gosc - Sob Kwi 14, 2007 7:33 pm

na razie, bardzo wstępnie jesteśmy na tak
planujemy po cywilnym jechać, z moimi rodzicami, na tydzień do Zakopanego
a po kościelnym bardzo byśmy chcieli jechać za granicę, już sami, najlepiej do WŁoch. Moje marzenie to 2 tygodnie. Pierwszy tydzień - wyczerpujące zwiedzanie; tydzień drugi - sŁodkie leniuchowanie na Sycylii :D

asia84 - Sob Kwi 14, 2007 9:07 pm

na pewno Wam wypali :razz: tylko się nie rozleniwcie za bardzo!!! :jezyk1:
cosola - Sob Kwi 14, 2007 10:07 pm

Ja też bym bardzo chciała gdzieś wyjechać zaraz po ślubie, na razie wszystko w sferze planów, ale może uda się skoczyć chociaż na parę dni do Pragi, było by cudownie... zobaczymy :)
asia84 - Sob Kwi 14, 2007 10:11 pm

ja też bardzo bym chciała żebyśmy wyskoczyli we dwójkę :) tylko co z Tradycją zrobimy :hmmm: pewnie pojedzie z nami :) nasza cała trójka :mrgreen:
kochecka - Nie Kwi 15, 2007 2:27 pm

a my pewnie musimy odlożyć naszą podróż poślubna do następnych wakacji :(
gosc - Nie Kwi 15, 2007 9:36 pm

nie smuć się Kochecka, ważne że wogóle planujecie a jak już pojedziecie to będziecie się fantastycznie bawić :D
kochecka - Nie Kwi 15, 2007 11:11 pm

wiem wiem ale fajnie byłoby pojechać od razu, odpocząć, odreagować :)
gosc - Nie Kwi 15, 2007 11:25 pm

Kochecka nie ważne gdzie, ważne, że z NIM i to już na zawsze :D
kochecka - Nie Kwi 15, 2007 11:26 pm

to prawda :)
Spontana - Pon Kwi 16, 2007 9:15 am

My pewnie też (jak niektóre z Was) ograniczymy naszą podróż poślubną do Polskich kraobrazów :)
?wiat stoi otworem i pewnie zdążymy jeszcze sporo zobaczyć w przyszłości.
Narazieplan wygląda tak: tydzień w górach ( bo je uwielbiam) i tydzień nad morzem,( za którym tak tęskni moje Kochanie :) )

gosc - Pon Kwi 16, 2007 11:28 am

Spontana Wasze plany wyjazdowe wyglądają bardzo zachęcająco :D
Hatifnatka - Pon Kwi 16, 2007 1:52 pm

my też myślelismy nad polskim morzem, ale ostatnio coraz częściej mamy wizję pobytu w domu na działce - cisza, spokój, las, no i my w wielkim łóżku z szampanem :oops: także taka wizja zaczyna mi się coraz bardziej podobać :razz:
asia84 - Pon Kwi 16, 2007 1:54 pm

rzeczywiście wtedy można wypocząć, w ciszy i spokoju, ze świeżo upieczonym mężem :razz:
Hatifnatka - Pon Kwi 16, 2007 2:01 pm

no też tak sobie właśnie pomyślałam, Asiu :lol: :buja w oblokach:
asia84 - Pon Kwi 16, 2007 2:03 pm

my niestety nie mamy działki :roll: ale na pewno coś fajnego wymyślimy :)
Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 2:11 pm

Z tą działką to całkiem fajny pomysł, ale ponieważ na naszej działce nie ma jeszcze domku( mamy ja dopieo 2 lata), jest tylko przyczepa i rośnia tam tylko kilka małych drzewek, wiec prywatności nie bedzie chyba z nije zrezygnujemy. chciaż z drguiej strony jest nad jeziorkiem i byłoby miło i romantycznie :)

Wybierzemy chyba jednak jaąś wycieczkę. Może włochy a może Grecja. :)

A oto i jeziorko koło naszej dzialki :)


Hatifnatka - Pon Kwi 16, 2007 2:30 pm

Asiu na pewno coś przyjdzie Wam do głowy! :) Agnieszka - suuuper to jeziorko :smile:
asia84 - Pon Kwi 16, 2007 2:44 pm

na pewno :D
Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 3:03 pm

Dzięki :)

Jest na prawdę super. Woda czściutka i niezbyt głęboka. Dal każdego co dobrego :D
Jak coś to zapraszam latem pod namioty :D

gosc - Wto Kwi 17, 2007 9:16 am

Cytat:
tylko co z Tradycją zrobimy :hmmm: pewnie pojedzie z nami :) nasza cała trójka :mrgreen:

wybacz Asiu84, pewnie nie doczytaŁam, ale kimże jest Tradycja, bardzo mnie to ciekawi :D

asia84 - Wto Kwi 17, 2007 10:40 am

nie napisałam tutaj tego :jezyk1: . Tradycja to nasza sunia :)
gosc - Wto Kwi 17, 2007 11:12 am

to ja poproszę o zdjęcie, np. w wątku o forumowych zwierzątkach :D
asia84 - Wto Kwi 17, 2007 3:21 pm

zdjęcie Tradycji jest na 16 stronie :) może niedługo wkleję jakieś nowe :)
Maja_Kris - Wto Kwi 17, 2007 3:35 pm

jak nam sie uda to chcemy pojechac do Rio deJanerio :) :jumpingmrgreen:
Agnieszka19 - Wto Kwi 17, 2007 3:50 pm

Mam nadzieję że zrealizujecie swoje plany :)
Maja_Kris - Wto Kwi 17, 2007 3:56 pm

dziekuje! wiesz ostatnio szukalismy i okazalo sie ze last minute do Rio mozna juz za 1500 zl wychaczyc !
kochecka - Sro Kwi 18, 2007 8:24 pm

ha a nasze plany urlopowe własnie uległy zmianie i oznacza to że możemy wybrac się na małą podróż poślubną.mój J. chce jechać w przyszłe wakacje ale stwierdziłam że zrobie mu niespodzianke i zarezerwuje coś na tydzień, w Polsce.w końcu przyda nam się nieco odpoczynku i nieco czasu spędzonego tylko ze sobą już jako młode małżeństwo :)

ale się cieszę [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif]

Hatifnatka - Sro Kwi 18, 2007 9:04 pm

kochecka to super, bardzo się cieszę, że się Wam uda!!! :hurra:
kochecka - Sro Kwi 18, 2007 9:08 pm

też się strasznie cieszę [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] tylko nie mam pojęcia gdzie....
a może by tak Trójmiasto?

gosc - Sro Kwi 18, 2007 10:30 pm

w październiku może być tam już spokojnie no i jest dużo do zwiedzania, choćby sam Gdańsk - perŁa wśród polskich miast
kochecka - Sro Kwi 18, 2007 10:33 pm

trudny wybór ale coś znajdę napewno!najważniejsze że mozemy jechac :) a powiedzcie mi jak duzo wczesniej warto zarezerwować nocleg?
Hatifnatka - Pią Kwi 20, 2007 1:49 am

ja rezerwowałam kwaterę w Bieszczadach dwa lata temu w lutym na sierpień tego samego roku... czy jakoś tak.
kochecka - Pią Kwi 20, 2007 8:58 pm

to chyba juz pora na mnie :)ale tak sobie myślę czy może jakbym rezerwowala coś powiedzmy w lipcu na październik to czy nie mieliby jakichś promocji w ramach "wyprzedaży" :)
gosc - Sob Kwi 21, 2007 3:53 pm

zdecydowanie rezerwacji należy dokonać kilka miesięcy przed planowaną podróżą :)
Kati - Sob Kwi 21, 2007 6:43 pm

Wcale nie trzeba :)

My pojechaliśmy z oferty joker Neckermanna kupionej 3 tyg przed wyjazdem. Było rewelacyjnie :) Zdjęcia w albumie. A cena niższa od katalogowej o ponad połowę :)

gosc - Sob Kwi 21, 2007 10:15 pm

no bo to pewnie jakieś last minute byŁo
ja miaŁam raczej na myśli rezerwację prywatnej kwatery w Polsce

kochecka - Nie Kwi 22, 2007 3:41 pm

na wszelki wypadek rozglądam sie powoli.może trafi się jakaś super oferta :)
tweety - Pią Sie 10, 2007 1:09 pm

My planowalismy pojechac w podroz poslubna, ale moj luby zmienil prace tydzien przed slubem, wiec nie pojechalismy nigdzie:(
Gabro - Pią Sie 10, 2007 1:13 pm

Możecie przecież jechać teraz :) W którąś z kolei rocznicę. Będzie to z pewnością podróż poślubna :)
tweety - Sob Sie 11, 2007 3:10 pm

Gabro 14 wrzesnia jedziemy do Polski na 4 dni na wesele tesciowej :cool: a potem 19 wrzesnia lecimy do Tunezji na 11 dni. Mozna to potraktowac jako podroz w trzecia rocznice 8) W koncu to tylko 3 tygodnie po rocznicy :)
Petitka - Sob Sty 19, 2008 10:08 pm

Zaraz po slubie pojedziemy na 3-4 dni w jakies klimatyczne miejsce np do Kaziemierza - nie da sie na dluzej, bo ja mam jeszcze studia. Ale w lipcu albo sierpniu planujemy 2 tyg. gdzies nad cieplym morzem - Chorwacja, Bulgaria, albo moze Hiszpania? :)
Martysia - Pon Sty 21, 2008 10:31 am

my już zdecydowani i trasa w zasadzie obrana. ale że jesteśmy w trakcie załatwiania to napiszę jak już będzie wszystko wiadomo żeby nie zapeszać!!! ależ jestem podekscytowana, to będzie the journey of my life!!! :)
Agha - Pon Cze 02, 2008 11:13 am

A my jedziemy równiutko miesiąc po ślubie, na 2 tygodnie do Turcji. W naszą pierwszą okrągłą roczniecę :razz:
agniesia22 - Czw Sie 28, 2008 11:36 pm

Planujemy podróż poślubną jakiś tydzień góra dwa po weselu. Nie chcemy dłużej czekac a od razu po ślubie będzie co robic, będą jeszcze goście przyjezdni, dlatego odczekamy tydzień jak wszystko wróci do normy i dopiero wtedy wyruszymy w świat.
agulka1989 - Wto Gru 22, 2009 7:21 pm

My planujemy podróż poślubną, na którą wybierzemy się pewnie jakieś 3 tygodnie po ślubie. W planach jest Kreta i pokój z prywatnym basenem :)
martitka - Sro Gru 23, 2009 8:32 am

Zaznaczyłam "tak, zaraz po ślubie" ale tak na prawdę minęło 2,5 tygodnia od ślubu. Pojechaliśmy na 2 tygodnie do Egiptu. Oczywiście mowa o kościelnym, bo po cywilnym to mieliśmy podróż... do hotelu na noc poślubną :smile:
Debussy - Sro Gru 23, 2009 9:19 am

Ja też zaznaczyłam, że zaraz po ślubie.
Raptem dwa dni po wyjechaliśmy na Kretę na dwa tygodnie :)

Dosia_Zosia - Wto Gru 29, 2009 10:08 am

My pojechaliśmy 3 miesiące po ślubie na 2 tygodnie do Kołobrzegu, było super! :D
Misiak87 - Sro Gru 30, 2009 10:40 pm

My będziemy jechać w podróż poślubną. Nie lecieć. W życiu nie wsiądę do samolotu. Będziemy szukać czegoś osiągalnego autem. ;)
wioleta1979 - Czw Gru 31, 2009 11:21 am

My najprawdopodobniej wyjedziemy w podróż poślubną w rok po ślubie, bo kaskę musimy uzbierać razem z mężem. Marzy nam się bowiem rejs statkiem. Nie zaznaczam w związku z tym żadnej odpowiedzi.
tulipan87 - Czw Gru 31, 2009 2:08 pm

My chcemy wyjechać 3 dni po ślubie. Teraz szukamy tylko odpowiedniego miejsca...w Polsce of course!Bo ja
Misiak87 napisał/a:
W życiu nie wsiądę do samolotu

ola88 - Czw Gru 31, 2009 3:23 pm

My myślimy nad tym że podróż poślubną połączymy sobie z Sylwestrem :) :) myślimy nad Alpami :)
Malena - Sro Sty 06, 2010 5:22 pm

Misiak87 napisał/a:
My będziemy jechać w podróż poślubną. Nie lecieć. W życiu nie wsiądę do samolotu. Będziemy szukać czegoś osiągalnego autem. ;)

Kurczę, dużo się traci z takim podejściem, ja z podróży do USA cudownie wspominam samolot..niesamowite przezycie, a panikara ze mnie jak cholera. Ale warto to przezyc. tym bardziej, że tylu cudnych miejsc nie zobaczysz w ten sposób...A poza tym samolotem jest bezpieczniej niż samochoem, ja np boję się jeździć samochodem, ale tego nie da się uniknąć w zyciu codziennym..

W temacie - narzeczony ma za zadaie wymyślić podróz, osatnio padl pomysł 3 tyg wyprawy, tydzień w Portugalii w wynajętym apartamencie (drinki, masaże, relaks), potem 2 tygodnie objazdówki po Europie - Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, może Francja. mnie się to bardzo podoba - najpierw odpoczniemy, potem pozwiedzamy.

Druga opcja - Czarnogóra z obowiązkową wyprawa do Dubrovnika. Zobaczymy na co się zdecydujemy.

moje największe marzenie to road trip po USA, ale wiedzielismy, że na taką podróż poslubną po wydaniu takiej kasy to nas nie stac. Ale może kiedyś, jak się dorobimy:)

Co do terminu - chielibyśmy wyjechać w miarę szybko po ślubie, dajemy sobie maks. miesiąc, ale wolałabym wczesniej, po tygodniu.

justinaa - Sro Sty 06, 2010 8:52 pm

fajny plan Malena :) chociaż mnie już Portugalia by wystarczyła, muszę się tam koniecznie wybrać :P
caixa - Pią Sty 08, 2010 1:30 pm

My byliśmy zaraz po ślubie (no 2 dni po ) 2 tygodnie w Maroko (7+7). Wycieczkę zarezerwowaliśmy już w styczniu i przez 6 miesięcy zbieraliśmy na drugą ratę. Ciężko było bo przed ślubem gromadziły się wydatki ale daliśmy radę a jaka satysfakcja. To była niezapomniana podróż i z perspektywy czasu wiem, że warto było :)
ewcia29 - Sob Sty 09, 2010 12:20 pm

My wyjechaliśmy w podróż poślubną cztery dni po ślubie. I to było naprawde bardzo dobre posunięcie. Dlatego że byliśmy już naprawdę zmęczeni i potrzebowaliśmy wypoczynku, po drugie już nie musieliśmy słuchać o naszym ślubie i weselu za i przeciw. A po trzecie nasze serduszka i ciała były tak przepelnione miłością że nawet jak byliśmy na początku związku to tak nie szaleliśmy (chodzi o sprawy ziązane z sexem ) Więc polecam bo można szybko odreagowac na różne sposoby :)
skalimonka - Wto Sty 12, 2010 4:38 pm

Nasz slub 4 czerwca, ale juz 3 dni temu wykupilismy sobie podroz poslubna, tak jak planowalismy do Portugalii :smile: Jedziemy 23 wrzesnia(ze wzgledu na urlop), na 14 nocy do Praia Da Rocha :smile: link dla ciekawych:

http://www.world-adventure.net/kraj.php?ser_id=7

przecudne plaże, ta jest akurat najszersza w Europie (tak wyczytałam), ze złotym piaseczkiem, uwielbiam!!! :razz: Hotel tez niczego sobie, 4****, ze SPA, oczywiscie basenem odkrytym i drugim krytym z jaccuzzi ;) pokoj z balkonikiem na Ocean Atlantycki, opcja ze śniadaniami w formie bufetu. Juz sie nie moge doczekac :smile: a tu link do naszego hotelu:

http://www.booking.com/ho...7&tab=2&lang=en

Elwirka1 - Wto Mar 09, 2010 10:31 am

W poniedziałek po ślubie wylatujemy na Costa Brava w Hiszpani :smile: Będziemy 100 km od Barcelony :) Podróż planujemy sobie sami :smile:
narka20 - Wto Kwi 20, 2010 9:40 am

My po slubie wyjechaliśmy z naszym synkiem i moimi rodzicami nad jeziorko!cisza i relaks, a pozniej wyskoczylismy ze znajomymi na pare dni nad morze.moze to taka licha podroz poslubna ale relax byl.
Misiak87 - Wto Kwi 20, 2010 9:59 am

A my 2 tygodnie po ślubie jedziemy do Chorwacji! Na piękne 10 dni. :)
katrina - Wto Kwi 20, 2010 10:30 am

my w poniedziałek po ślubie wyjeżdżamy: paryż-hiszpania-wenecja

w hiszpani miasteczko lloret de mar czyli wybrzeże costa brava :)
13 dni :smile:

aga22666 - Wto Maj 18, 2010 9:54 pm

a my w tydzien po slubie lecimy na Kube :)
gohnia - Sro Maj 19, 2010 6:50 pm

My w poniedziałek po ślubie jedziemy na 1,5 tygodnia do Wilna 8)
madnesia - Czw Maj 20, 2010 9:22 pm

My tydzień po ślubie lecimy na Kretę, mam tylko nadzieję ze w Grecji do września się uspokoi ;)
Malena - Pią Maj 21, 2010 7:00 pm

katrina napisał/a:
my w poniedziałek po ślubie wyjeżdżamy: paryż-hiszpania-wenecja


katrina, a pisałas, że nie będzie podrózy poślubnej, fajnie, że jednak się uda i to jeszcze jak romantycznie:):)

nam sie ciągle zmienia koncepcja:):)

misiao1983 - Pią Maj 21, 2010 8:39 pm

My w środę po ślubie lecimy na Kretę.
maryla - Sro Cze 02, 2010 10:34 am

Kreta jest romantyczna , pasuje na podróż poślubną :)
anuszkaa - Pią Cze 10, 2011 8:36 am

my lecimy 6 dni po slubie. chcielismy wczesniej, ale nie bylo juz terminow :)
Verenica - Pią Cze 10, 2011 8:59 am

My wylatujemy od razu po weselu i poprawinach - w poniedziałek w nocy na Wyspy Kanaryjskie.
wiolancia - Sob Cze 11, 2011 5:53 am

My pojedziemy nad Nasze polskie morze,we wtorek po ślubie.Jeszcze się sezon nie zaczął,ma być pogoda,więc będzie romantycznie!!!
Marcka - Sro Cze 15, 2011 8:23 pm

my jedziemy 2 tyg po ślubie na tygodniową podróż poślubną do Chorwacji ;)
Malena - Czw Cze 16, 2011 12:09 pm

Marcka, CHorwacja jest super:)

My jak się okazało wyjeżdżamy dzień po slubie - wylatujemy w niedzielę. Podróż to Bruksela / Portugalia / Irlandia.

asia7 - Wto Lip 05, 2011 9:00 am

fajnie macie :)
nam wakacje od początku naszego związku (czyli od ponad 4 lat) idą jak krew z nosa :( tzn. coś wypada w czasie wakacji i nie możemy nigdzie się ruszyć (apogeum było rok temu, kiedy to 23.07 wylądowałam na stole operacyjnym z wyrostkiem i reszta wakacji poszła się ...) za to na szczęscie zawsze uda nam się wyjechać chociaż na tydzień na narty <3 (w styczniu byliśmy w Austrii)...

mam zatem nadzieję, że za rok uda nam się wyjechać w jakąś fajną podróż poślubną, bo później tym bardziej nie będzie na to czasu (dzieci)... we wstępnych planach jest Tajlandia, ja bardzo chciałabym też zwiedzić Stany... ale jeśli jednak zaczniemy budowę domu to z chęcią ponownie wybiorę się do Chorwacji albo Czarnogóry :)

anooleczka - Czw Sie 11, 2011 7:55 am

My lecimy do Californii juz za 3 tygodnie i na 3 tygodnie :D
gosza - Czw Sie 11, 2011 2:07 pm

My planujemy jako podróż poślubną wycieczkę objazdową po Rzymie :) wszystkie zakamarki zwiedzać extra :)
asia7 - Pią Sie 12, 2011 3:16 pm

anooleczka napisał/a:
My lecimy do Californii juz za 3 tygodnie i na 3 tygodnie :D



zadroszczę :D

anooleczka - Sob Sie 13, 2011 6:17 pm

asia7, wy na pewno tez bedziecie miec sliczna podroz :)
Hellen - Nie Sie 14, 2011 2:07 am

My byliśmy tydzień na Fuerteventurze wyspie kanaryjskiej i było super, ale planujemy "poprawkę" jakoś może na wrzesień. Może do Włoch albo w tropiki.
kingakama - Sro Sie 24, 2011 12:38 pm

anooleczka napisał/a:
My lecimy do Californii juz za 3 tygodnie i na 3 tygodnie :D


super!!

Marcka - Sro Sie 24, 2011 10:00 pm

a my juz za godzinkę lecimy do Chorwacji ;) już nie mogę się doczekac ;D
anooleczka - Czw Sie 25, 2011 7:27 am

Marcka, milej i udanej podrozy :)
asiaj2001 - Sro Wrz 07, 2011 9:16 am

My wyjeżdzamy po nasyzm ślubie na Krete - tam będzie jeszcze cieplusio i pięknie ;)
e_linka2 - Czw Wrz 08, 2011 8:25 pm

My w sobotę wylatujemy do Turcji na upragnione 2-tygodniowe wakacje i zarazem podróż poślubną.
Fijołkowa - Czw Wrz 08, 2011 9:31 pm

My także do Turcji, lecimy w środę :) taka spóźniona podróż poślubna :)
pawlosio - Czw Paź 13, 2011 5:48 pm

bylismy w egipcie..... 2 tyugodnie ...przelom wrzesnia i pazdziernika....polecamy goraco...
Karolina1984 - Sro Gru 28, 2011 1:23 am

U nas wszystko zależy od tego, czy po weselu i zapłaceniu z prezentów za zespół, kucharkę, salę i oddaniu bratu P pieniędzy, które pożyczymy od niego na alkohol i jedzenie- czy coś zostanie. Muismy jeszcze odłożyć 2000zł na lipiec i sierpień, bo to miesiące, w których ja nic nie zarabiam a muszę płacić 1000zł ZUSu.
Jak zostanie- planujemy 5 dni w Zakopanem i potem jeszcze zwiedzenie innego ciekwego miejsca w Polsce. Chcieliśmy Włochy, ale benzyna droga neisamowicie, musielibyśmy zerbać jeszcze 2 osoby na wyjazd, żeby jakoś się opłacało :evil:

ewa.krzys - Sro Gru 28, 2011 7:57 am

Mój K. ostatnio stwierdził, że jeśli będziemy mieć czas i pieniądze to po ślubie wsiadamy w auto i zwiedzamy: Polska - Niemcy - Francja - Hiszpania - Portugalia, a z powrotem może zahaczymy o Belgię i Holandię, ale jak to wyjdzie to się okaże :)
Amira - Sro Gru 28, 2011 10:27 pm

nasza podroz poslubna objela wschodznia Afryke - Ugande, Tanzanie i Zanzibar, w sumie 3 tygodnie :smile:
ppola - Sro Gru 28, 2011 10:36 pm

Amira, bajka :buja w oblokach:
suzarek - Sro Gru 28, 2011 10:50 pm

Karolina1984 napisał/a:
Chcieliśmy Włochy, ale benzyna droga neisamowicie, musielibyśmy zerbać jeszcze 2 osoby na wyjazd, żeby jakoś się opłacało :evil:
lepiej samolotem, można za na prawdę niewielkie pieniądze kupić bilety tylko trzeba trochę popolować na okazję.
ppola napisał/a:
Amira, bajka :buja w oblokach:
dokładnie, niesamowite miejsca.
My byliśmy we Włoszech, trochę na żywioł bo organizowaliśmy wszystko na własną rękę ale dużo zwiedziliśmy dzięki temu i odpoczęliśmy również.

Malena - Sro Sty 11, 2012 1:08 pm

Amira napisał/a:
wschodznia Afryke - Ugande, Tanzanie i Zanzibar, w sumie 3 tygodnie


wow, fanstatycznie! Może pokażesz kilka zdjęć? Bo brzmi bajecznie!

Ja bardzo polecam Portugalię - jest pięknym i romantycznym krajem, zachwyciło mnie Lagos, cudne plaże (niezbyt zaludnione) ze skałami, przepyszne owoce morza, fajna pogoda, Lizobna - fantatsyczne pełne życia miasto z bajkowymi pałacami w Sintrze i wspaniałą architekturą, a najlepsze Porto - spacery nad rzeką i degustacje trunku, ciekawi ludzie, knajpy z fado - i wcale nie bardzo drogo.

kariczeq - Sro Sty 11, 2012 1:40 pm

my wyjechaliśmy równo 2 tygodnie po ślubie, byliśmy w Zakopanem miało być 2 tygodnie, ale po 10 dniach daliśmy za wygraną trafiła nam się pora deszczowa i szkoda było siedzieć :/
Amira - Wto Sty 17, 2012 10:45 pm

Malena napisał/a:
wow, fanstatycznie! Może pokażesz kilka zdjęć? Bo brzmi bajecznie!


dopiero teraz zauwazylam pytanie :-) oto troche zdjec:










:-)

kecaj73 - Sro Sty 18, 2012 5:55 pm

Amira- wycieczka wyczesana, super 8)
justine81 - Pon Mar 05, 2012 12:15 pm

Amira, super wyprawa, piękne zdjęcia.

Malena napisał/a:
Lizobna - fantatsyczne pełne życia miasto
- zgadzam się, mnie też Lizbona zachwyciła :)

My byliśmy w Hiszpanii, niedaleko Alicante, bardzo miło to wspominam, wyjechaliśmy we wtorek po ślubie.

Gahanova - Nie Mar 25, 2012 8:41 pm

My bylismy w podrozy przedslubnej w Grecji. Ale bylo tak sobie, co zawdzieczamy alltours. Ksiazke moznaby napisac. :roll:

Natomiast po slubie wlasciwym (czyli koscielnym) nie jedziemy bo nie bedzie pieniazkow.

M4rcysi4 - Nie Mar 25, 2012 10:23 pm

A my nie możemy się zdecydować :| Dziewczyny czy znacie hotel (4/5*), który ma pokoje z widokiem na morze/ocean i ma piękną plażę przy hotelu? Cena tak do 2,8 tys. (7dni) :-)
ppola - Nie Mar 25, 2012 10:36 pm

M4rcysi4, wszystko zalezy jaki kierunek preferujecie, opcje wyzywienia no i kiedy ;)
M4rcysi4 - Pon Mar 26, 2012 3:06 pm

Na prawdę kierunek jest mi obojętny. Czas wyjazdu od 17.09 wyżywienie HB lub All.
Znalazłam coś takiego:
http://www.itaka.pl/wczas...amarina_771.php
http://www.itaka.pl/wczas...illage_2830.php
ale sama nie wiem...

ppola - Pon Mar 26, 2012 4:04 pm

M4rcysi4, obydwa hotele które wybrałaś sa w porzadku ale obydwa to raczej 3,5* a nie 4/5* o których pisałaś. W tej dacie którą napisałaś polecałabym raczej Kanary bo macie gwarantowana pogodę. Natomiast na Balearach może być różnie, również deszczowo.
M4rcysi4 - Pon Mar 26, 2012 11:44 pm

Fakt są to 3,5 z tym, że akurat one mają dobre opinie no i ładne plaże. Na Gran jeszcze nie znalazłam oferty z ładną plażą :| W sobotę pojedziemy jeszcze do znajomego z biura to może nam coś doradzi.
ppola - Wto Mar 27, 2012 12:03 am

M4rcysi4, tylko że na Lanzarote dominują ciemne plaże, także w wypadku tego hotelu w Playa del Carmen plaże są właśnie czarne, wulkaniczne. Tak na prawdę jedynie Playa Blanca - jak sama nazwa wskazuje może poszczycić się jasnymi plażami. Jeśli zależy Ci na ładnej plaży to najpiękniejsze na Kanarach są na Fuerteventurze - plaża Sotavento- a tak naprawdę rejon Costa Calmy i dalej na południe aż po Moro Jable. Jeśli mogę coś doradzić to ja bym jednak się wstrzymała z kupowaniem i poczekała na Last Minute. Termin w którym chcecie lecieć jest już po sezonie (nie ma boomu na rodziny z dziećmi ;) ), za pieniądze które chcesz przeznaczyć mysle że będzie większy wybór niż w chwili obecnej. Tak na szybko posprawdzałam to jeśli koniecznie musi być widok na morze to największy wybór macie w Turcji i Egipcie a ceny oczywiście najbardziej atrakcyjne ( sprawdziłam jedynie opcję All i 5*) ale nie wiem czy takie kierunki Cię interesują bo widzę że przeglądasz Hiszpanię.
A poza tym powodzenia w szukaniu - bo to bardzo trudna sprawa ;)

agacionek - Nie Maj 13, 2012 10:57 am

Amira, przefantastycznie!
My chcieliśmy lecieć na Teneryfę na 2 tygodnie, jezeli będziemy mieć kaskę.
Jak nie to Rodos lub Kreta też nam wystarczy :)

[ Dodano: Nie Maj 13, 2012 11:00 am ]
M4rcysi4, Europa jets droga... Dużo bardziej opłaca się lecieć do Egiptu.
Na Fuertaventurze są jasne plaże i jest tam romatycznie (tak mi powiedział Pan z biura) ;)

malu86 - Nie Maj 13, 2012 12:08 pm
Temat postu: pozdroz
Mielismy okazje byc i na Rodos i na Krecie i na Fuerteventurze. Najbardziej polecam Wam Kanary. Niekonczace sie zlociste plaze, mnostwo zakatkow, plaze dla Was, samemu mozna pozwiedzac wyspe, piekne klify. Polecam
demonka - Pią Sie 10, 2012 9:49 am

My też byśmy chcieli Kanary, ale na 2 tyg. teraz są kosmiczne ceny na Kanarach, w zasadzie wszystko co nam proponowali było powyżej 4500 zł/os, a my byśmy chcieli tak max. do 3200 zł/os...Także jeszcze będziemy szukać, w sumie kierunek nie jest tak istotny, chociaż byliśmy już w Grecji i Turcji, więc nie chcielibyśmy w te same miejsca, a Egipt...jakoś do mnie nie przemawia i te strajki Beduinów... :roll:
kahakaha - Pon Sie 13, 2012 11:54 am
Temat postu: Szwajcaria -LUgano
Ja zastanawiam się nad Szwajcarią. Wyjazd oczywiście na własną rękę - bez żadnego biura ;) 2 dni w Zurichu (bo i tak mielibyśmy tam przesiadkę, to już warto zwiedzić to i owo) i potem szybki lot (40min) do LUGANO - i tam już do końca podróży poślubnej :) Trafiłam na tę lokalizację przypadkiem, myślę, że może być tam na prawdę pięknie.

Czy ktoś odwiedził już to miejsce?

[ Dodano: Pon Sie 13, 2012 12:01 pm ]
Amira, lecieliście z biura czy sami wszystko załatwialiście? Jakie są koszty takiej bajecznej podróży??? Oczywiście jeśli chcesz to zdradzić ;) Pozdrawiam!

Amira - Wto Sie 14, 2012 9:09 pm
Temat postu: Re: Szwajcaria -LUgano
kahakaha napisał/a:

Amira, lecieliście z biura czy sami wszystko załatwialiście? Jakie są koszty takiej bajecznej podróży??? Oczywiście jeśli chcesz to zdradzić ;) Pozdrawiam!


Wszystko sami zorganizowaliśmy, koszt noclegow na Zanzibarze od 10$/noc w gore-wszystko zalezy od standardu. Co do przelotu to na sama wyspe mozna doleciec z Niemiec juz od 1600zl w obie strony, tylko trzeba odpowiednio wczesnie rezerwowac bilety (ok. 4 m-cy na przod), dogodne tez jest polaczenie do Dar-es-Salam i potem prom na wyspe, to juz jak kto woli :wink:

kahakaha - Sro Sie 15, 2012 10:51 am
Temat postu: Re: Szwajcaria -LUgano
Amira napisał/a:
kahakaha napisał/a:

Amira, lecieliście z biura czy sami wszystko załatwialiście? Jakie są koszty takiej bajecznej podróży??? Oczywiście jeśli chcesz to zdradzić ;) Pozdrawiam!


Wszystko sami zorganizowaliśmy, koszt noclegow na Zanzibarze od 10$/noc w gore-wszystko zalezy od standardu. Co do przelotu to na sama wyspe mozna doleciec z Niemiec juz od 1600zl w obie strony, tylko trzeba odpowiednio wczesnie rezerwowac bilety (ok. 4 m-cy na przod), dogodne tez jest polaczenie do Dar-es-Salam i potem prom na wyspe, to juz jak kto woli :wink:


Dzięki za info ;) Zastanawiamy się poważnie nad podobną wycieczką ;) A jakimi liniami podróżowaliście? Wszelkie wskazówki mile widziane ;) pozdrawiam

monic_pawlak - Sro Sie 15, 2012 3:49 pm

my wyjechalismy tydzien po slubie , byla to zorganizowana wycieczka .... cudowne 2 tygodnie po nieco meczacych przygotowaniach do slubu :wink:
Karolina1984 - Sro Sie 22, 2012 5:57 pm

MY w ramach podróży poślubnej byliśmy..w Siedlcach u moich rodziców XD
Ale mają tak fajny domek, że czuliśmy się jak w jakiejś willi wypoczynkowej :)

M4rcysi4 - Czw Paź 11, 2012 11:01 am

Wylecieliśmy tydzień po ślubie ;)
Paolina - Pią Lip 19, 2013 2:52 pm

Jeśli wszystko się ułoży, to tydzień po ślubie wylecimy na nasze poślubne wakacje :smile: ;)
agnies89 - Czw Lip 25, 2013 1:06 pm

My wylecieliśmy 3 tygodnie po ślubie :) Byliśmy w Turcji... cudowne 12 dni odpoczynku, gdzie prawie nic nie musieliśmy robić, wszyscy koło nas skakali, rewelacyjny odpoczynek i relaks po stresujących przygotowaniach :buja w oblokach:
Chrupka - Czw Lip 25, 2013 1:21 pm

My wylatujemy tydzień po slubie... w ciepłe... a nawet gorace miejsce, co przy slubie w listopadzie może byc... szokujące dla organizmu :smile:
Iris - Czw Lip 25, 2013 3:58 pm

My wylecieliśmy tydzień po ślubie na Cypr :)
Sisska - Czw Lip 25, 2013 6:14 pm

my pojedziemy we wrzesniu, gdzies gdzie cieplo :P do tego bedzie troche taniej i spokojniej, bo mniej ludzi i dzieciakow :P
ZoltyTulipan - Czw Lip 25, 2013 9:14 pm

A my polecimy niecałe 3 miesiące po ślubie :)
Żuczek007 - Wto Sie 06, 2013 3:32 pm

My się wybieramy dopiero w połowie września, czyli jakieś 2 miesiące po ślubie. Póki co wygrywa Malta :)
Paolina - Pią Lis 15, 2013 9:44 pm

Wylecieliśmy 5 dni po ślubie.
agnies89 napisał/a:
Byliśmy w Turcji...
To był wspaniały tydzień ;) Szkoda, że nie mogliśmy zostać dłużej :(
koniczynka84 - Wto Gru 10, 2013 2:27 pm

Byliśmy tydzień na Mazurach - pełen relax i niesamowite krajobrazy :)
Aldonka - Pon Mar 30, 2015 4:54 pm

My również spędziliśmy ten czas w Polsce. Wprawdzie na początku zastanawialismy się nad jakąś podróżą zagraniczną ale sam ślub oraz wesele okazaly się dla nas tak dużym wydatkiem,że sobie odpuściliśmy.
Byliśmy w Dziwnowie. Wynajęlismy sobie tam noclegi w Białym DOmku, łądny pensjonat. Plaża cudowna a przez całe dwa tygodnie nie padał ani przez moment deszcz.
Odsyłam Was również do ciekawej strony:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ - nie wiem czy znacie ale znajduje się tam kilka inspiracji na spędzenie weekendu czy też dłuższych wakacji.

Catylyn89 - Pon Mar 30, 2015 5:06 pm

Byliśmy na Kos i pamiętam te cudne wieczory, gdzie siedzieliśmy na hotelowym molo i wpatrywaliśmy się w pięknie oświetlony port w Turcji :serce:
Iru - Czw Kwi 16, 2015 6:50 pm

My wyjeżdżamy na tydzień od razu po ślubie. Na pewno Polska - Warmia albo jeziora w okolicach Konina (N chce tam jechać do Ślesina bo bardzo lubi tą miejscowość ale ja się jeszcze zastanawiam)
Sycylijka - Czw Kwi 16, 2015 7:23 pm

ja bardzo chciałabym jechać do Indii, ale J. marzy o słodkim lenistwie na plaży gdzieś w ciepłych krajach ;) kwestia sporna, więc wszystko jeszcze do ustalenia ;)
podrozniczkaa - Pią Kwi 17, 2015 9:54 am

Sycylijka, w Indiach (Goa) też są piękne plaże ;) taki kompromis 😄
emi87 - Sob Kwi 18, 2015 1:22 pm

Naszą podróż poślubną mamy zarezerwowaną na koniec sierpnia ale nad miejscem się zastanawiamy czy Chorwacja czy Grecka wyspa Zakynthos która jest moim faworytem :serducho:
Sycylijka - Sob Kwi 18, 2015 1:42 pm

podrozniczkaa, muszę zgłębić tę informację ;)
Julia_ja - Sob Lip 25, 2015 12:33 pm

My byliśmy w Toskanii - wyjechaliśmy równo tydzień po ślubie :-)
herbatnik - Wto Sty 10, 2017 7:30 am

My nie mieliśmy jako takiej prawdziwej podróży poślubnej. Oboje w tym czasie zaczęliśmy pracę, więc urlop był wykluczony. Zarezerwowalismy pobyt w Białce Tatrzańskiej na sylwestra( a slub był w sierpniu), ale i tak byśmy tam pojechali, nawet bez ożenku :) poza tym, byłam na wyjeździe w ciąży i nie mogłam jeździć na nartach... Może kiedyś się wybierzemy w dalszą podróż, ale nigdy nie miałam ciśnienia, żeby mieć jakiś super "miesiąc miodowy".
kapatka - Wto Sty 10, 2017 10:31 am

My początkowo myśleliśmy nad tym czy nie wyskoczyć gdzieś na kilka dni zaraz po ślubie. Plany się jednak zmieniły i w ramach podróży poślubnej polecieliśmy sobie do Rzymu. Co prawda dopiero w lipcu a ślub był w kwietniu, ale i tak uważamy to za naszą podróż poślubną. Bardzo udaną zresztą :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group