Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Jot Studio

alekul89 - Pią Lut 20, 2015 9:14 pm
Temat postu: Jot Studio
Polecam zaproszenia z firmy Jot Studio http://jotstudio.pl/ Piękne, starannie wykonane, wycinane laserowo z grubego papieru. Mają duży wybór wzorów i kolorów. Ponadto realizują też indywidualne zamówienia. Zamówiłam zaproszenia z kolekcji Ślubna koronka w trzech wersjach tekstowych oraz zawieszki na wódkę. Później zamierzam dokupić winietki. Wszystko zostało wykonane perfekcyjnie i zgodnie z moimi życzeniami. Kontakt z panią Jolantą doskonały, można się dogadać. Odpisuje na każdego maila. Dotrzymuje terminu wykonania zamówienia co do dnia. Można też zamówić próbki. Latem mieli przerwę w wysyłce próbek. Mimo tego kiedy napisałam maila z pytaniem kiedy zamierzają ją wznowić odpisała, że we wrześniu ale jeśli zależy mi na czasie to wyśle za dwa tygodnie. Dzięki temu miałam próbki pod koniec lipca albo w sierpniu (już nie pamiętam dokładnie).

Polecam serdecznie zakupy w Jot Studio :D

malala - Sro Kwi 01, 2015 8:13 am

bardzo ładne, ciekawe czy samodzielnie mozna coś takiego wykonać ?
alekul89 - Sro Kwi 01, 2015 8:20 am

Myślę, że byłoby ciężko.
magdyska - Czw Kwi 02, 2015 4:53 pm

samodzielnie wykonać takie zaproszenia będzie ciężko, ale jak się uprzesz to do zrobienia. Jak chcesz spróbować to musisz pobrać sobie jakiś wzór/szablon np motyla . do wycinania żyletka lub specjalny nożyk do kupienia w sklepie papierniczym.
Skrzypiecka.K - Czw Lip 06, 2017 9:36 am

Jakoś nie bardzo podobają mi się takie zaproszenia :<

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group