Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Fotograf Michał Lis

dorotka0603 - Wto Mar 31, 2015 11:40 pm
Temat postu: Fotograf Michał Lis
Witam, nie znalazłam żadnego wątku na temat fotografa Michała Lisa.
http://www.michallis.pl
Ktoś wyrazi jakąś opinię? :)
Zamierzamy podpisać z Nim umowę :)

Karmelova - Czw Kwi 02, 2015 10:34 am

Hej. Byłam na spotkaniu z Panem Michałem i wywarł na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Ostatecznie wybraliśmy kogoś innego ale Michał był naszym numerem dwa :) Bardzo też trafił w nasz gust klimat zdjęć jakie robi i jego podejście do pracy. Jak dla mnie jak najbardziej na plus :)
dorotka0603 - Czw Kwi 02, 2015 5:26 pm

Karmelova, dzięki za informacje ;) my z Nim rozmawialiśmy na targach i tez spodobało Nam się Jego podejście, zdjęcia również rewelacyjne :) podpiszemy z Nim umowę, a po ślubie wydam tutaj opinie o naszej współpracy ;)
oleczqa002 - Czw Sty 14, 2016 7:02 pm

Też jestem zainteresowana opiniami na temat Michała Lisa ponieważ na targach ślubnych zrobił na mnie duże wrażenie, a zdjęcia robi rewelacyjne ! Nawet widziałam, że znalazł się w rankingu 10 najlepszych fotografów w Łodzi ... Aż dziwne, że tak mało opinie o nim tutaj ...
Piszcie jeśli ktoś z nim współpracował i jak to wygląda cenowo :)

dorotka0603 - Pią Sty 15, 2016 5:00 pm

oleczqa002, dokładnie, aż dziw, że nikt nie pisze o nim jak robi naprawdę piękne zdjęcia! Podeślę Ci na priv jego ofertę wraz z ceną :)
monic_pawlak - Wto Sty 26, 2016 9:32 pm

Ja właśnie podpisalam z nim umowę, jednak na reportaż z Chrztu. Jak będziemy po ( czerwiec) wyrażę swoją opinię.
dorotka0603 - Pon Lut 29, 2016 8:57 am

A my podpisaliśmy umowę z panem Michałem i jesteśmy bardzo zadowoleni! A jakby ktoś był zainteresowany to tutaj są opinie: http://www.michallis.pl/referencje/ :) ))
Vanilde - Sob Sie 04, 2018 4:02 pm

Cześć, też jestem zainteresowana tym fotografem. Może ktoś korzystał z jego usług ostatnio? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group