Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Pracownia Jubilerska Miroslaw Szczerkowski (ul.Zachodnia55)

nisia1988 - Nie Maj 03, 2015 6:21 pm
Temat postu: Pracownia Jubilerska Miroslaw Szczerkowski (ul.Zachodnia55)
Witam Was :)
Chcialam zapytac czy zamawialiscie obraczki u Pana Miroslawa?
Ja odbieram nasze obraczki w przyszlym tygodniu.
Obsluga bardzo mila, ceny bardzo dobre.
Beda z zoltego zlota, tradycyjne bez kamieni (rozmiary to 25 i 12) 14k, do tego soczewka.
Pan podal tylko przyblizona cene, dlatego ze zalezy ile beda wazyc.
Cena za pare e przyblizeniu to 1200-1400zl.
Co sadzicie ?
Pozdrawiam

Gomigo - Pią Maj 08, 2015 3:32 pm

Mam z stamtąd pierścionek zaręczynowy, idealnie dopasowany, po obrączki na pewno tam pójdziemy. Obsługa rewelacyjna, miałam zmniejszany pierścionek do rozmiaru 7,5!
nisia1988 - Pon Cze 08, 2015 7:22 pm

Ja juz odebralam nasze :) Sa przesliczne :)
Obsluga na 5 :) jestem bardzo zadowolona, targowalam sie troszke z Panem Mirkiem i dostalismy spory rabat :) :) :)
Polecam wszystkim jak najbardziej ta pracownie :)

Ela83 - Pią Paź 23, 2015 11:25 pm

Ja również z czystym sumieniem mogę polecić ! Ja wybrałam klasyczne obrączki, ale mają bardzo duży wybór !
dziduunia - Pon Paź 26, 2015 1:05 am

mam mieszane uczucia co do Pana. jak dla mnie zbyt pewny siebie, troche arogancki, rozmawial z nami z lokciami opartymi o witryny.
poszlam do Pana zachecona komentarzami z forum by obejrzec obraczki i zapytac się o naprawe pierscionka zareczynowego pochodzacego ze znanego salonu. Pan baaaardzo krytykowal salon ze wzgledu na ceny. mowi ze ma takie same produkty i wiele nizsze ceny. chcial nam to udowodnic i prosil o podanie modelu pierscionka a on mi poda swoją cene (nie mialam pierscionka akurat przy sobie). rzeczywiscie - Pan przyniosl identyczny pierscionek, a cena jaka podal okazala się jednak wyzsza niz zakupil moj narzeczony. jak się Pan o tym dowiedzial to mina mu zrzedla i zaczal dopytywac a jak to mozliwe a czy napewno taka, czy sie nie pomylilismy. co prawda kupiony po malym rabacie, co nie zmienia faktu ze jednak nie do konca ceny ma nizsze. nie pozostalo mu nic innego jak powiedziec ze pewnie mniej by za niego policzyl. naprawa pierscionka tez bylaby w podobnej cenie jaka proponowal salon.
plusy salonu- duzy wybor, Pan zna się na rzeczy i tym co robi, udzielal odpowiedzi (tonacja i sposob ich udzielania dla mnie nie za mile)

ja jednak nie zakupie obraczek w tym salonie.

Dorotka_ - Pon Paź 26, 2015 7:30 am

dziduunia, :o jubiler pyta Narzeczonych o cenę pierścionka? Bardzo nietaktowne...
dziduunia - Pon Paź 26, 2015 11:41 pm

nienie - my mu podalismy. on najpierw przyniosl pierscionek i podal swoja cene. my na to mu odp ze kupilismy taniej za tyle i tyle. to dopiero zaczal dopytywac i sie lekko zdziwil:)
mina sprzedawcy bezcenna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group