Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Dekoracje bramy Młodej

emi87 - Sro Maj 13, 2015 8:22 pm
Temat postu: Dekoracje bramy Młodej
Nie znalazłam nigdzie tematu więc postanowiłam go założyć :wink: Potrzebuję porady szukam inspiracji na jakieś ładne przybranie bramy chciałam coś innego niż balony coś w tym stylu tylko bez tych serc ale nie mogę nigdzie takich kwiatków dostać może ktoś mi coś doradzi :-)

[/b]

Julia_ja - Sro Maj 13, 2015 10:47 pm

A to nie są czasem zwykle sztuczne róże (w śensie same główki) i tiulowe kokardy z siateczką? :-) wszystkie materiały można na pewno kupić na giełdzie kwiatowej :-)
M-Martusia - Czw Maj 14, 2015 10:21 am

Julia_ja ma racje, to są same główki róż z tiulem.

Moja mama robiła też nie tak dawno przybranie na bramę właśnie z róż, ale z całymi łodygami, które były na tle takiej tiulowej kokardy. Wyglądało to bardzo ślicznie :)

Dorotka_ - Czw Maj 14, 2015 10:29 am

u nas były baloniki ;) żeby nieco zasłonić staroświecką bramę.

ZlotaLinia_com - Czw Maj 14, 2015 2:11 pm

Ostatnio byłam nawet na weselu i także w bramie zarówno u Pana jak i Pani Młodej królowały balony,wystarczy tylko wybrać te odpowiednie kolory i całość daje zamierzony efekt.
emi87 - Czw Maj 14, 2015 4:09 pm

Balony będę miała przed wejściem dlatego chciałabym na bramie coś innego ;)
Julia_ja, o giełdzie kwiatowej nie pomyślałam dziękuje za podpowiedź :wink:

dorotka0603 - Sro Cze 03, 2015 10:59 am

O świetnie te róże wyszły na bramie :) moim zdaniem jakby były właśnie jeszcze balony to byłby super efekt!:) i nie trzeba dużo kombinowac:)
emi87 - Sob Cze 06, 2015 10:28 am

Byłam dzisiaj na giełdzie kwiatowej i powiem wam że wróciłam rozczarowana bo nic ale to kompletnie nic tam nie było :/ Szukam dalej .... :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group