Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Wakacje 2015

Asiek - Pią Cze 05, 2015 5:54 pm
Temat postu: Wakacje 2015
Forumowicze, jak tam Wasze tegoroczne plany wakacyjne? :mrgreen:

Zaplanowane, czy raczej coś na ostatni moment spontanicznie? :)

wiolancia - Pią Cze 05, 2015 6:31 pm

My od 28 czerwca przez 10 dni będziemy o tutaj :
https://www.google.pl/url....95039771,d.bGg

Karollka - Sob Cze 06, 2015 8:40 am

Dzisiaj zaklepane :smile: od 11.07 Łeba :)
alekul89 - Sob Cze 06, 2015 9:15 am

Karollka napisał/a:
Łeba :)

Uwielbiam :serce:

ithanielle - Sob Cze 06, 2015 11:21 am

Karollka napisał/a:
Dzisiaj zaklepane :smile: od 11.07 Łeba :)


Jednak? :)

My za tydzień uderzamy do Międzyzdrojów :)

Debussy - Sob Cze 06, 2015 12:38 pm
Temat postu: Re: Wakacje 2015
Asiek napisał/a:
Forumowicze, jak tam Wasze tegoroczne plany wakacyjne? :mrgreen:

Zaplanowane, czy raczej coś na ostatni moment spontanicznie? :)


Już zaplanowane :)

Na początku lipca z mężem na 2 tygodnie do Albanii (nowy kierunek z Łodzi :) )
A na przełomie lipca i sierpnia na 10 dni z mamą nad morze, do Dąbek :)

Asiek - Sob Cze 06, 2015 3:37 pm


Dorotka_ - Sob Cze 06, 2015 10:10 pm


paulinkaaMU - Nie Cze 07, 2015 12:16 am

My w roku na tarasie ;) Ja mam obawy przed jakimiś dalszymi wyjazdami na tym etapie ciąży, poza tym mąż ma urlop (jak zawsze,odgórnie ustalony w firmie) dopiero na początku sierpnia.
monic_pawlak - Nie Cze 07, 2015 1:42 pm

A my już po wakacjach, byliśmy w kwietniu w Hiszpanii ;-)
izus38 - Nie Cze 07, 2015 3:04 pm

My juz po jednych wakacjach - w maju zaliczyliśmy Toskanię. Było super!!!
herbatnik - Nie Cze 07, 2015 3:24 pm

Jakikolwiek urlop-dopiero po ślubie, czyli w ostatnim tygodniu sierpnia. Możliwe, że tak jak w zeszłym roku pojedziemy ze znajomymi do Władysławowa :)
kakonka - Nie Cze 07, 2015 6:46 pm

a my poszukujemy póki co ale od 1 lipca możemy iśc do biura i następnego dnia wyjechać więc jeszcze chwilkę czekam oczywiście rozglądając się :)
Martusia90 - Nie Cze 07, 2015 7:24 pm

My to może ewentualnie gdzieś na weekend. Może góry? Przed ślebem szkoda nam wydawać pieniążków:) Po ślubie sobie odbijemy
samanta12 - Nie Cze 07, 2015 10:20 pm

W domu :(
Catylyn89 - Nie Cze 07, 2015 11:21 pm

A my w te wakacje objeżdżamy wszystkich znajomych, z którymi nie widzieliśmy się kopę lat ;) W planach objazd całej Polski 8)
maryś - Wto Cze 09, 2015 11:07 am

Niestety praca nie pozwala, jesteśmy w domu, no chyba że jakiś wspólny wypad na rybki bo oboje wędkujemy :)
sss_ - Wto Cze 09, 2015 6:15 pm

My w tym roku chyba nici z wakacji. Co najwyżej jakiś weekendzik po porodzie z małym :)
Sycylijka - Czw Cze 11, 2015 11:52 am

u nas niestety jak zawsze lipa z wakacjami... :(
ja nie wyjadę nigdzie, bo gramy z zespołem cały sezon na weselach, a Jacek filmuje :beczy: co roku to samo :(

Iru - Czw Cze 11, 2015 12:03 pm

U mnie wyjazd na 5 dni do Londynu i później aż do podróży poślubnej już tylko Łódź
alekul89 - Czw Cze 11, 2015 12:04 pm

A podróż poślubna dokąd? ;)
Iru - Czw Cze 11, 2015 12:11 pm

Ślesin. Mój N jeździł tam jak był mały i odkąd jesteśmy razem bardzo chciał pojechać tam ze mną tylko nigdy nie wyszło. W ogóle będzie to nasz pierwszy wspólny wyjazd :)
kapatka - Czw Cze 11, 2015 12:19 pm

A my mamy plany wyruszyć gdzieś na południe Europy. Taka spóźniona podróż poślubna i urlop w jednym. Jak się uda to będę przeszczęśliwa :P
Terry - Czw Cze 11, 2015 1:17 pm

Sycylijka napisał/a:
u nas niestety jak zawsze lipa z wakacjami...
ja nie wyjadę nigdzie, bo gramy z zespołem cały sezon na weselach, a Jacek filmuje co roku to samo

Jeśli rozważysz wakacje jako urlop, to nadal macie szansę. Po sezonie możecie wyjechać się grzać.

ola88 - Czw Cze 11, 2015 1:51 pm

My kilka dni byliśmy w Jastarni, może w lipcu jeszcze raz gdzieś wyjedziemy, ale to tak na 2-3 dni :) więc to takie mini wakacje :) odbijemy sobie za parę lat ;)
szaorma - Czw Cze 11, 2015 1:52 pm

Ja mam nadzieję, że uda się się wybrać na kilka fajnych weekendów, ale nie wiem co z dłuższym wyjazdem.
Sycylijka - Czw Cze 11, 2015 6:10 pm

Terry, po sezonie tj. koniec października raczej będziemy już na maksa spinać się z odkładaniem pieniędzy na wesele. Pociesza mnie myśl, że za rok po weselu odbijemy sobie jakąś fajną podróżą poślubną :)
Terry - Czw Cze 11, 2015 8:55 pm

My też zrezygnowaliśmy z wakacji rok przed ślubem. Drugi raz zrobiłabym to samo, mimo, że nie spełniliśmy naszych planów wyjazdowych po ślubie.
Blue - Nie Cze 21, 2015 5:34 pm

Mamy sporo urlopu do wybrania jeszcze,tak więc póki co jesteśmy po 2,5 tyg urlopie (w tym 2 tyg nad Bałtykiem),a w planach jeszcze 2 wyjazdy-na pewno góry i właśnie nie wiem co,nawet wycieczka objazdowa (we własnym zakresie) wchodzi w grę,coś tam na pewno wymyślimy:)
podrozniczkaa - Pon Cze 22, 2015 1:57 pm

My w marcu byliśmy już na jednym urlopie, w październiku Dubaj 8)
dorotka0603 - Wto Cze 23, 2015 1:55 pm

lipiec, sierpień w Londynie :)
Alice_Liddell - Wto Cze 23, 2015 9:28 pm

dorotka0603 napisał/a:
lipiec, sierpień w Londynie :)


To w sierpniu możemy się na siebie natknąć;)

dorotka0603 - Wto Cze 23, 2015 9:37 pm

Alice_Liddell, o proszę! :) Piszę priv do Ciebie :)
styśka - Czw Cze 25, 2015 3:30 pm
Temat postu: nam polskim morzem
a gdzie byście poradziły nad polskie morze się wybrać? znacie jakieś hotele/noclegi i miasta warte polecenia? jedyne co teraz mamy na oku to Lubicz w Ustce ale nie jesteśmy jeszcze przekonani. hotel jak najbardziej spełna nasze oczekiwania ale czy Ustka jest fajnymmiaste? jest tam co robić w sezonie?
alekul89 - Czw Cze 25, 2015 3:37 pm

Ja w Ustce nigdy nie byłam ale zamierzam się kiedyś wybrać, bo widzę po znajomych, że dużo osób tam jeździ.
kapatka - Czw Cze 25, 2015 5:17 pm

Lecimy do Rzymu! :hurra:
alekul89 - Nie Lip 12, 2015 7:42 pm

Za dwa tygodnie lecimy na tydzien na Kretę :smile: Już nie mogę się doczekać :D
dora11 - Sro Lip 15, 2015 6:36 am

Ale Ci fajnie. Chociaż z drugiej strony Kreta w lipcu, to 40st upały.
R.Stanulewicz - Wto Lip 28, 2015 6:54 pm

Morze, plaża i zdjęcia:)
kakonka - Wto Lip 28, 2015 10:05 pm

dora11 napisał/a:
Ale Ci fajnie. Chociaż z drugiej strony Kreta w lipcu, to 40st upały.


nie w tym roku :) Grecy twierdzą, że w tym roku nie ma lata - jest najzimniej od dekady :) temp. około 29 stopni :)
4 dni temu wróciliśmy z Krety a 20 sierpnia jedziemy do Gdańska :)

Catylyn89 - Pią Lip 31, 2015 3:51 pm

U nas jednak na Polsce się nie skończy... Wczoraj postanowiliśmy we wrześniu odwiedzić znajomych, którzy przylecieli na nasze wesele z... Irlandii! :smile: teraz szukamy tanich lotów :razz:
Juska - Pią Lip 31, 2015 4:31 pm

My jednak chociaż na kilka dni uciekamy z Łodzi :) Kierunek - Mazury :) :smile:
aguuuunia44 - Pią Lip 31, 2015 7:15 pm

My też lada chwila uciekamy trochę odetchnąć nad polskie morze :)
Juska - Nie Sie 16, 2015 9:08 pm

aguuuunia44 napisał/a:
My też lada chwila uciekamy trochę odetchnąć nad polskie morze :)


Mam wrażenie, że nad polskim morzem nie da się odetchnąć ;) )))



Ale trzymam kciuki, żeby jednak się udało :)

aguuuunia44 - Nie Sie 16, 2015 9:19 pm

Juska napisał/a:
Mam wrażenie, że nad polskim morzem nie da się odetchnąć ;) )))

My byliśmy w bardzo cichej i spokojnej okolicy (Łukęcin koło Pobierowa). I na prawdę jesteśmy zadowoleni. Pogodę trafiliśmy super. Udało się trochę odetchnąć :)
Osobiście nie za bardzo przepadamy za dużymi miastami typu Ustka, Władysławowo... Po pierwsze głośno, za dużo miejsc do wydawania pięniążków i problem z miejscem na plaży (jak na zdjęciu :P )
A tam super- wszędzie lasy, cisza i spokój :)

Gilgamesz - Nie Sie 16, 2015 10:21 pm

My niestety w tym roku nigdzie :(
Alice_Liddell - Nie Sie 16, 2015 10:29 pm

U nas była Polska i Bułgaria. Cudowny czas :smile:
herbatnik - Pon Sie 17, 2015 10:38 am

Gilgamesz, to tak, jak my. Brakło czasu i funduszy. Wakacje przenosimy na zimę, mamy w planach wyjazd na narty.
kakonka - Pon Sie 17, 2015 1:37 pm

Debussy, i jak w Albani ?? nam odradzano póki co ten kierunek przede wszystkim ze względu na dziecko.
Juska - Pon Sie 17, 2015 5:17 pm

aguuuunia44, no tak właśnie myślę, że te modne "kurorty" to skaranie boskie dla tego naszego pięknego morza :) Jak wypoczęliście to super i to najważniejsze ;) Siły nabrane na kolejny rok :P

kakonka napisał/a:
Debussy, i jak w Albani ??


Też jestem ciekawa :)

Debussy - Pon Sie 17, 2015 7:22 pm

Już piszę :)

Nam się podobało, są i góry i morze, co prawda w Sarandzie (gdzie byliśmy) nie ma typowych piaskowych plaż ciągnących się przez ileś tam km, są raczej takie małe zatoczki i plaża żwirkowa.
Byliśmy dwa tygodnie, dwa dni wypożyczaliśmy auto i zwiedzaliśmy m.im. miasto Vlora i Gijrokastrę (miasteczko wpisane do Unesco).

Jeśli chodzi o ceny, to w sklepach i restauracjach jest tanio, nawet bardzo. Piwo kosztuje ok. 4 zł, talerz grillowanych owoców morza ok 25 zł.

Byliśmy też na jeden dzień promem na Korfu, tam jako że Grecja już sporo wyższe ceny ;)
kakonka, czemu Wam odradzano ze względu na dziecko?

Pokażę Wam kilka zdjęć:








kakonka - Wto Sie 18, 2015 12:10 am

Debussy napisał/a:
Już piszę :)

kakonka, czemu Wam odradzano ze względu na dziecko?

mówiono, że na razie jest to jedna wielka budowa i zaplecze hotelowe i gastronomiczne podobno mocno do tyłu. I niestety plaż nie piaszczyste a na tym ze względu na Filipa nam zależało.
Jak poszliśmy kupić wycieczkę bardzo chciałam Korfu, bo planowaliśmy wycieczkę do Albanii, ale nie było w interesującym nas czasie żadnej, więc pało na Kretę :)

Oglądaliśmy zdjęcia z Ksamil i zamierzamy tam pojechać...


zdjęcia piękne :D

Debussy - Wto Sie 18, 2015 9:15 am

Tak, bylliśmy dwa razy w Ksamil autobusem (3 zł bilet/os), tam są takie wysepki do których można podpłynąc lub nawet przejść. My wypożyczyliśmy tam rower wodny.

Co do placu budowy - faktycznie. Jednak większość zaczętych hoteli stoi, podobnie jak w Grecji niedokończonych.
Generaline polecam Albanię, coś innego :)

agacionek - Sro Sie 19, 2015 11:30 am

Znacie jakieś noclegi w Zakopanem lub okolicach?
Poszukuję czegoś w miarę taniego przyjaznego dzieciom :)

ati - Sro Sie 19, 2015 8:54 pm

Polecam MICHAŁÓWKA w Kościelisku przystosowana dla rodzin z dziecmi my bralismy z gruponu było fajnie ;) http://www.michalowka.pl/
kasandra - Pią Sie 21, 2015 10:33 am

Właśnie planuję swoje wakacje - co prawda już się kończą ale nie miałam czasu na spędzenie czasu poza domem przez całe wakacje. Myślę właśnie nad weekendem w Zakopanym bo tam mam bliżej niż nad morze. Załuję że nie mogłam w tym roku jechać do słonecznej Toskanii, takie mam marzenie...

Podpis nie służy reklamie. Usunęłam link. Zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_

sebek.mucha - Sro Sie 26, 2015 2:14 pm

My planujemy wakacje na Słowenii. Może ktoś polecić warte zobaczenia tam miejsca?
szaorma - Sro Wrz 09, 2015 10:10 am

U nas tym razem padło na wschód Polski :)
polanik - Pon Lis 02, 2015 1:00 pm

Wschód Polski to rzeczywiście świetne miejsce. Można tam odpocząć od miasta:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group