Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Jakie meble macie w swoich ogrodach

Melka33 - Sro Cze 24, 2015 11:24 am
Temat postu: Jakie meble macie w swoich ogrodach
Szukam obecnie inspiracji na komplet mebli do ogrodu.Zależy mi nie tylko na wyglądzie ale również na jakości. Możecie coś polecić?
dora11 - Sro Cze 24, 2015 12:05 pm

Ja zdecydowałam się na meble z naturalnego rattanu. Moim skromnym zdaniem nie ma obecnie lepszego i bardziej eleganckiego materiału na meble ogrodowe. Wszystko prezentuje się naprawdę dobrze.

Meble ogrodowe rattanowe zamawiałam tutaj: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
.Konkretnie ten komplecik:


Stoi pod zakrytym tarasem. Jednak jeśli masz odkryty taras to proponuję zainwestować w meble z technorattanu. Jest o wiele bardziej wytrzymały.

engii5 - Pią Wrz 28, 2018 12:56 pm

Te ratanowe są świetne! Fajnie wyglądają, ale jeśli chodzi o jakość to... niestety, ale nie wiem, czy istniej produkt, który przetrzyma w lepszym stanie słońce i deszcze ;)
weronikawert - Wto Lip 16, 2019 6:59 pm

Liczyłam że znajdę fajne propozycji mebli ale widzę że moderacja wszystko usuwa

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Dorotka_ - Czw Lip 18, 2019 2:18 pm

weronikawert, i będziemy usuwać, bo to nie tablica reklamowa. Można śmiało wrzucać zdjęcia swoich mebli, a nie skopiowane grafiki skopiowane ze sklepów internetowych.
Daysleeper - Sro Sie 14, 2019 1:06 pm

Meble z naturalnego ratanu będą najlepszą opcją. Mnie podobają się te w kolorze brązu. :)
Baba Jaga - Wto Maj 25, 2021 1:11 pm

My mamy z trettanu z leroy
grymasek78 - Pon Cze 21, 2021 2:51 pm

Ja ostatnio widziałam super fotel bujany na balkon, ale cena mnie trochę przeraziła... 7 stówek za zwykły fotel to jednak trochę za dużo ;/
Barbetka - Pon Maj 02, 2022 9:42 am

700 złotych za fotel? No to serio przegięcie
wodniczkA - Wto Sty 17, 2023 1:57 pm

Meble to jedno :) warto też rozważyć aluminiowe zadaszenia tarasów tego typu https://www.allux.pl/ :) dzięki temu można korzystać z tarasu niezależnie od pogody
cleopatraa - Sro Sie 09, 2023 6:27 pm

Dobrze wiedzieć o takich produktach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group