Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Kucharka Pani J. Tuchewicz

Julia_ja - Pon Lip 20, 2015 1:23 pm
Temat postu: Kucharka Pani J. Tuchewicz
Nie znalazłam nigdzie tematu o Pani Jadzi, a to aż dziwne. Pani gotuje dale życie, jest najbardziej doświadczoną osobą w tym temacie jaką poznałam. Organizacja wesela to dla niej pasja! To było widać na każdym kroku. Jedzonko jest przepyszne, ustalenia menu bezproblemowe, a ze strony Pani Jadzi można liczyć na wszelką pomoc i doświadczenie w każdym zakresie organizacji wesela, także poza obszarem kulinarnym.

Muszę jeszcze dodać, że termin wesela trzeba rezerwować w miarę wcześniej, my 1,5 roku przed ślubem mieliśmy szczęście, że akurat nasz weekend Pańi Tuchewicz miała wolny. Polecamy z całego serca!
Ja, mąż, cała moja i jego rodzina.

P.S. Pani Jadziu, jeszcze raz dziękujemy! :)
Ala i Maciek

kapatka - Pon Lip 20, 2015 5:52 pm

O tak! Rękami, nogami i czym tam jeszcze można podpisuję się pod zachwytami Julia_ja! Jedzenie przepyszne, wszystko do dogadania, u nas np. wzięli na siebie też zapewnienie chleba powitalnego dla nas, choć to wcale nie leżało w ich gestii. We wszystkim można się porozumieć, jeśli ktoś robi sam zakupy to z każdą wątpliwością można dzwonić do p.Jadzi. No po prostu anioł, nie kobieta :razz: Cała ekipa spisała się na medal. My byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p.Jadzią, a goście chwalili jedzenie więc to chyba najlepsza rekomendacja. Z czystym sumieniem polecam!
Karollka - Sob Sie 01, 2015 5:52 pm

Miałam okazję uczestniczyć w zeszłym roku w weselu, które obsługiwała p.Jadzia.
Z perspektywy gościa mogę napisać tylko jedno - REWELACJA ! Wszystko było przepyszne i niestety mimo chęci nie można było tego przejeść ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group