Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Barek z alkoholem

Mia - Czw Sie 26, 2004 1:17 pm
Temat postu: Barek z alkoholem
Robicie sobie barek z alkoholami do drinków, bo ja się nad tym zastanawiam :winko:
Agata - Pią Sie 27, 2004 11:40 am

Mia napisał/a:
A gdzie kupujecie wódkę? Hurtownie, sklepy...? Robicie sobie barek z alkoholami do drinków, bo ja się nad tym zastanawiam :winko:


Właśnie nad barkiem z drinkami trwa teraz u nas w rodzinie dyskusja. I początkowo byliśmy bardzo za, a teraz się zastanawiamy :roll: . Chyba jednak zostaniemy przy pomyśle z barkiem, zakupimy po dwie - trzy butelki z różnych alkoholi, lód, cytrynka i już. No i kelner do obsługi :) . Byłam na weselu, gdzie taki barek był i bardzo osobiście sobie go chwalę :lol: , nie wiem jak Młodzi na tym wyszli (finansowo), ale goście z pewnością byli zadowoleni.

Mia - Pon Sie 30, 2004 11:50 am

Właśnie byłam na weselu gdzie był barek. Mówię wam rewelacja, drinki przepyszne, trzeba tylko uważać żeby nie przecholować....;) Wódeczkę zostawiłam dla Panów, oni w kolorowych specjałach nie gustują. Ale drineczki super, tez będę tak miała :banan:
monicleo - Pon Sie 30, 2004 12:53 pm

A możesz cos bliżej o tym barku opowiedzieć?
Co tam dokładnie było dostępne i czy tam samoobsługa była, czy barman?
Bo tez bym coś takiego u siebie zorganizowała...
;)

Mia - Pon Sie 30, 2004 1:30 pm

Już Ci mówię, a więc, był barman, tak na oko było (na 70 os.):
5 butelek Martini,
Blue Bols (nie wiem ile), ale widziałam z niego drinki,
2 butelkii whisky
Tequila (nie wiem jak się dokładnie pisze)
Campari ze 3 butelki
Gin
i do tego soki, woda mineralna, lód, cytrynki itp.

Stół stał w woddzielnym miejscu, fajnym pomysłem było tez wystawienie dużych (eleganckich) termosów ciśnieniowych z gorącą wodą i filiżanek; można było do woli robić sobie herbatę i kawę i nie prosic kelnera. A nad ranem taka herbatka to dobra rzecz;-)

Alma_ - Nie Lis 06, 2005 10:00 pm
Temat postu: INNE ALKOHOLE
Myślałam o tym, żeby serwować na weselu alkohole inne niż wódka, trochę z samolubstwa ;) bo osobiście wódki nie lubię, więc mogę łatwo zrozumieć tych, co myślą podobnie.

Na pewno będzie wino, białe i czerwone, półwytrawne i półsłodkie (skrajne smaki chyba nie mają zbyt wielu zwolenników), to już chyba standard.

Ale poza tym zastanawiam się nad barkiem, w którym goście mogliby częstować się wermutami, likierami, rumami, ginami, whisky, koniakami... no i co tam jeszcze przyjdzie mi do głowy.

Co myślicie o takim rozwiązaniu?

kryszka - Nie Lis 06, 2005 11:20 pm

O barku jeszcze trochę było tutaj: http://www.forum.wesele-l...ighlight=#17320.
Mika - Pon Lis 07, 2005 6:35 am

My mieliśmy zrobiony taki barek z różnymi alkoholami goście byli bardzo zadowoleni :)
Oli - Pon Lis 07, 2005 8:42 am

Barek, to moim zdaniem bardzo dobre rozwiazanie na weselu..to juz nie te czasy, kiedy to na weselach byla tylko wodka i gdzie niegdzie postawione wino.
Teraz wiekszosc pan,ale tez i panow lubi napic sie czegos innego, czegos co dla niektorych moze byc nowoscia, lub ulubionym "napojem".
Ja osobiscie tez nie lubie wodki..i na moim weselu chce taki barek miec!

Pozdrawiam! :dodna: :winko: :beerbeer:

Linka - Pon Lis 07, 2005 8:43 am

U nas też był barek w ogrodzie. Polecam, bo goście byli zadowoleni chociaż oczywiscie ma to swoje plusy kiedy jest on zorganizowany w miarę blisko sali/ parkietu, żeby się goście nie rozeszli na początku wesela. No i jak określiła to włascicielka lokalu - "nie jesteście studnią bez dna" więc jak najbardziej może być dużo różnych alkoholi, ale raczej w małych ilościach (my na 80 osób mieliśmy po butelce różnych trunków - w sumie ok 15 - 17 butelek), jak się skończyło - to nie było - proste. Ale barek był ładnie udekorowany - cytrynki, soki, lód, słomki...każdy mógł sobie zrobić sam drinka. Generalnie podobało się :D
Alma_ - Pon Lis 07, 2005 8:45 am

Linka napisał/a:
każdy mógł sobie zrobić sam drinka.


Linka, czy to oznacza, że nie mieliście wyznaczonej osoby, dedykowanej specjalnie do osbsług barku z alkoholami (barmana / -nki)?

Jak to się sprawdziło, nie było bałaganu?

Linka - Pon Lis 07, 2005 9:05 am

Osoba wyznaczona do obsługiwania gości przy barku - to były kolejne koszty, więc zrezygnowaliśmy z tego rozwiązania. Właścicielka lokalu twierdziła, że goście sobie poradzą bo już nie raz to obserwowała, wiec trochę poszlismy na żywioł no i sprawdziło się.
Nikt sie nie pobił :lol: a jak się alkohole skończyły to panie kelnerki szybciutko posprzątały.




Nie tak szybko się skończyły , bo my też się załapaliśmy na drinka. Wesele zaczęło się przed 20.00 a my mamy zdjęcia przy barku z gośćmi gdzieś ok. 22.00 z minutami. Dla mnie to wystarczajaco długo, zważywszy na ilość jedzenia i alkoholu na stołach- to znaczy, że goście nie rzucili się na ten barek.

Alma_ - Pon Lis 07, 2005 9:15 am

Linka, a jeszcze tak z ciekawości zapytam - szybko się skończyły?
Mika - Pon Lis 07, 2005 7:45 pm

Alma u nas też nie było wyznaczonej osoby do barku goście sami sobie nalewali alkohol, robili drinki nie było problemu. Najszybciej chyba poszło malibu...
Alma_ - Nie Lis 13, 2005 5:58 pm

A duże były Wasze wesela?

Bo trochę się obawiam, że przy ponad setce osób może nastąpić lekkie zamieszanie w okolicach barku ;)

Linka - Nie Lis 13, 2005 6:13 pm

Na naszym weselu bawiło się 80 osób. :)
Mika - Pon Lis 14, 2005 5:49 pm

U nas było około 90 osób i nie pobili się o alkohol ;)
bajeczka - Pon Lis 14, 2005 9:08 pm

Mika napisał/a:
U nas było około 90 osób i nie pobili się o alkohol ;)


Kulturalnych gosci mieliście wobec tego :)

Alma_ - Pon Lis 14, 2005 9:35 pm

bajeczka napisał/a:
Mika napisał/a:
U nas było około 90 osób i nie pobili się o alkohol ;)

Kulturalnych gosci mieliście wobec tego :)

:lol:

Ja chyba jednak zdecyduję się na barmana - a może poproszę o to kogoś z dalszych znajomych, którzy mają doświadczenie w barmanowaniu? ;)

Mika - Wto Lis 15, 2005 6:21 am

bajeczka napisał/a:
Mika napisał/a:
U nas było około 90 osób i nie pobili się o alkohol ;)


Kulturalnych gosci mieliście wobec tego :)

:lol: Nie mogło być inaczej :lol:

Alma_ - Nie Sty 01, 2006 1:03 pm

A więc postanowione, będzie otwarty barek :winko:

A teraz konkrety poproszę - ile jakiego alkoholu powinno się w nim znaleźć? Myśleliśmy o:

:arrow: Martini - 2x0,7l bianco, 1x0,71 extra dry i 1x0,7l rosso
:arrow: Malibu 2x0,7l
:arrow: gin 1x0,7l
:arrow: whisky 1x1l
:arrow: kaluha 1x0,5l
:arrow: passoa 1x0,5l
:arrow: baileys 2x0,7l
:arrow: inne likiery: miętowy, czekoladowy, itd. po 1 butelce
:arrow: rum 1x0,7l
:arrow: Bols Blue 1x0,7l
:arrow: ?ubrówka 3x1l
:arrow: Tequila 2x1l

+ oczywiście soki, napoje, RedBull, cytrynki, limonki, pomarańczki, sól, itp., itd. :mrgreen:

Co jeszcze?
Ile i jakie alkohole były u Was?
Czy otwierając barek powinnam jakoś uwzględnić to kupując mniejszą ilość czystej wódki?
Ile wtedy liczyć wódki na głowę (zaznaczam, że będzie też sporo wina)?

SylTom - Pon Mar 27, 2006 9:50 pm

ja dobor alkoholu na weselu calkowicie pozostawiam mojemu T. poniewaz skonczyl on kurs barmanski - to jest jego male hobby
i mysle ze rowniez zdecydujemy sie na barek ale widze jeszcze inne rozwiazanie - drinki po kilka sztuk beda przygotawywane przez barmana, ktory nie bedzie tam non stop stal tylko wtedy gdy zabraknie ktoregos z drinkow.
Rozwiazanie takie widziala moja mama na sylwestrze i wszyscy goscie byli nardzo zadowoleni.
...no i tym samym nie trzeba placic za kolejna osobe obslugujaca barek a i tak drinki sa przygotowywane przez profesjanaliste!!!

Alma_ - Pon Mar 27, 2006 11:37 pm

SylTom, skoro narzeczony jest specjalistą to będę wdzięczna za rady dotyczące doboru alkoholu... ile czego??
SylTom - Pon Mar 27, 2006 11:48 pm

jak tylko bede miala okazje to od razu sie go zapytam :D
ja osobiscie uwazam ze nawet lepiej jest kupic mniej mocnego alkoholu na rzecz "artykulow" do drinkow - newet panowie chetniej pija "wsciekle psy" niz czysta. Opinia ta przekazala mi moja mama bedac na wspomnianym przeze mnie sylwestrze!
Oczywiscie amatorzy "czystej" tez beda obecni ale mam nadzieje ze kazdy bedzie zadowolony!!!

[ Dodano: Czw Mar 30, 2006 12:48 am ]
Tu Tomek....

Najmniejszy barek, w ktorym barman moze spelniac dowolne zyczenia gosci (no moze prawie dowolne-zrobimy z tego ok.150 roznych napojow mieszanych-short i long drinkow) powinien miec przynajmniej 20 butelek:
5 wodek: gin, scotch whisky, bourbon whiskey, brandy, zubrowka...(o wodce czystej nie bede pisal bo jest ona dostepna na kazdym weselu)
10 likierow: Galliano, Jagermeister, Malibu, orange curacao, creme de menthe(zielony), creme de cacao(brunatny), creme de cafe, cherry brandy, apricot brandy, Cointreau(zamiennikiem moze byc zwykly triple sec- w przypadku wesela raczej nikt nie wyczuje roznicy)...
5 win: Dubonnet (dry lub red) ewentualeni St.Raphael, vermouthy(popularne "martini" choc tylko u nas taka slawa owiane): bianco, dry, rosso, wino musujace-chyba ze kogos stac na ****`a..;) to ostatnie nie ma roznicy czy bedzie brut, extra dry czy dry, tylko czasem nie probowac robic czegos ze slodkiego lub polslodkiego(chociaz na upartego tez sie da)....


jesli chodzi o skladniki uzupelniajace to mamy wszelkiego rodzaju "gorzkacze" czyli Angostura Aromatic Bitters, lub Orange Bitters, syrop grenadine(koniecznie!- chociaz ostatecznie mozna zastapic sokiem malinowym), mineralka, a najlepiej syfon z mocno gazowana woda sodowa, CC, 7up,Fanta, ginger ale(nie wiem czy jeszcze jest dostepny w PL-kiedys byla jedna firma to produkujaca jesli pamietacie wyrob "Canadian Dry", to o ten smak chodzi), tonic, syrop cukrowy(wykonuje sie samemu-ale oczywiscie mozna zastapic cukrem jesli ktos ma cierpliwosc aby dlugo mieszac), pozostaja soki do wyboru wymienie tylko podstawowe: cytrynowy, pomaranczowy, pomidorowy oraz koniecznie cytryny i pomarancze....

Jesli chodzi o barek weselny, przy weselu na odpowiednim poziomie- to zaspokoi zyczenie kazdego goscia...Jest to absolutne minimum jesli mowimy oczywiscie o klasycznym barze i czlowieku za nim stojacym....polac sok malinowy, nastepnie wodke i na koncu dodac pare kropel tabasco kazdy potrafi-a wtedy rowniez moze byc zabawa udana(chociaz w wiekszosci lodzkich pubow leja najpierw wodke...heh...to tylko z ciekawostek)...:) Oczywiscie skladnikow uzupelniajacych sa cale setki, wiec jak bedzie potrzeba moge jeszcze wypisac....


....so....Let`s mix Ladies..:D

pozdrawiam:TM

Alma_ - Czw Mar 30, 2006 9:16 am

SylTom, bardzo dziękuję, na pewno skorzystam z rad we właściwym czasie ;)
Kot - Czw Mar 30, 2006 10:21 am

SylTom bardzo ciekawe info. Przydatne nie tylko na wesela :wink:
jpuasz - Wto Maj 23, 2006 1:16 am

Ja mam jeszcze jedno pytanie odnosnie barku - jak to wygląda w praktyce?? Tzn czy barman lub ktos inny "zbiera zamówienia" i pyta gości co by sobie zyczyli do picia?? Czy to goście latają do tego barku żeby się czegoś napić?? Nic innego nie przychodzi mi do głowy i żadna opcja nie wydaje mi sie sensowna :] Jesli wiecie jak to wygląda, to proszę dajcie znać :)

Z góry dzieki :)
Paulina

kryszka - Wto Maj 23, 2006 10:07 am

Na weselu, na którym ja byłam - każdy podchodził do barku i sam sobie zamawiał.

Tak na logikę to barek jest właśnie po to, żeby się przy nim napić na stojąco. ;)

Alma_ - Wto Maj 23, 2006 10:23 am

Wyobrażałam sobie to dokładnie tak, jak mówi Kryszka, na tym chyba polega idea barku ;)
W innym przypadku kelnerzy mogliby po prostu serwować drinki.

fiona83 - Czw Maj 25, 2006 7:00 pm

Na jednym z wesel było dokładnie tak jak piszą alma i kryszka tzn. był barek z barmanem, każdy podchodził i zamawiał drinka. Problem - bo każdy się krępował iść pierwszy i pół nocy barek świecił pustkami :roll: Za to nad ranem goście już maxymalnie rozkręceni nie krępowali się niczego skutecznie nadrobili ... ;)
emilkaa - Czw Maj 25, 2006 7:04 pm

SylTom napisał/a:
ja dobor alkoholu na weselu calkowicie pozostawiam mojemu T. poniewaz skonczyl on kurs barmanski - to jest jego male hobby
i mysle ze rowniez zdecydujemy sie na barek ale widze jeszcze inne rozwiazanie - drinki po kilka sztuk beda przygotawywane przez barmana, ktory nie bedzie tam non stop stal tylko wtedy gdy zabraknie ktoregos z drinkow.
Rozwiazanie takie widziala moja mama na sylwestrze i wszyscy goscie byli nardzo zadowoleni.
...no i tym samym nie trzeba placic za kolejna osobe obslugujaca barek a i tak drinki sa przygotowywane przez profesjanaliste!!!


ja nie bardzo rozumiem.... skoro barman dochodzi od czasu do czasu by zrobic drinki to i tak musi byc wynajety na cala noc.. co wiec za roznica jesli siedzi za barem?? a lepiej to wyglada...

vaniliaxxx - Pon Maj 29, 2006 4:08 pm

U nas bedzie też taka sytuacja - barman w momencie, gdy nie będzie miał co robić na weselu (np. przy podawaniu jedzenia na stoły) i zobaczy kogoś stojącego przy barku to podejdzie i zrobi drinka :) Taka usługa nie jest płatna, a z drugiej strony tez nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy kupić te wszsytkie alkohole, które były wymienione wyżej...chyba byśmy zbankrutowali ;/ Ale i tak wydaje mi się, że bedzie tego sporo.
Kupujemy na 5 stołów stojących na sali: 5 czerwonych słodkich i 5 półwytrawnych win, a na sam barek: 2 białe fillipetti, i 1 czerwone, 2 białe Cinzano i 1 czerwone, 2 żubrówki, gin, 2 malibu, ajerkoniak, likier czekoladowy, będzie wódka do wściekłego psa :) , możliwe, że ciotka M. przywiezie tequilę ze Stanów :) No i na wiejskim stole będzie 10 litrów bimbru :)

FifthAvenue - Pon Maj 29, 2006 4:14 pm

A ja jeszcze sie tak doglebnie nie zastanawialam czy chcemy miec barek. Moj L mowi, ze wlasciwie wodeczka i winko wystarcza. Z tego co sie orientujemy to wiekszosc osob na naszym weselu bedzie pijaca, ci mniej pijacy moze skusza sie na dobre winko. Nie robimy stolu wiejskiego, wiec rezygnujemy tez z piwa.
Kiedy rozmawialam o tym z moim przyszlym mezem, stwierdzil, ze tak naprawde nie wiadomo w jakie alkohole nalezaloby najlepiej zaopatrzyc barek. Stwierdzil, ze lepiej kupic naprawde dobra wodke, nie typu "wodka weselna", i ewentualnie dla urozmaicenia postawic na stolach sok malinowy i tabasco, dla tych, ktorzy lubia wsciekle...
Teraz tak sobie czytam co piszecie i zastanawiam sie.. Moze do tego lokalu (Ambasador) taki barek alkoholowy fajnie by pasowal ?

emilkaa - Pon Maj 29, 2006 5:24 pm

vaniliaxxx.. ja i tak dalej nie rozumiem.. to jest chyba do zrobienia w lokalach gdzie barman normalnie pracuje i obluguje gosci.. w restauracji ktora jest obok.. no bo inaczej tto raczej barman nie jest "standardowym wyposażeniem" lokalu... przperpaszam wszystkich barmanow za takie przedmiotowe potraktowanie...

my sie dalej zastanawiamy nad barkiem...

vaniliaxxx - Pon Maj 29, 2006 5:43 pm

My robimy wesele w Hadesie i tam normalnie w tygodniu jest restauracja i jest typowy bar z alkoholami, więc i barman być musi - jednak na weselu bedzie on tez robił za "zwykłego" kelnera, więc nie zawsze będzie "pod ręką". Naszbarek to bedzie stół postawiony przy stole wiejskim a nie ten faktyczny bar, gdzie na codzień podaje się alkohole, więc jeżeli nie zapłacimy 150 zł to nie będą wynajmować dodatkowego kelnera do obsługi barku (bo właśnie za te 150 zł oni opłacają osobę, która tylko i wyłącznie się tym zajmuje).
Nie wiem jak jest na innych salach, które standardowo nie są restauracjami - tam pewnie nie zawsze udałoby się zrobić taką sztuczkę z kelnerem "dochodzącym" :)

emilkaa - Sro Maj 31, 2006 9:24 pm

no no... teraz to ja juz wszyzstko rozumiem :D .. no u mnie by sie tak nie dalo... ale gdyby taki "dodatek" kosztowal tylko 150 to bym sie zastanowila... sprawa u nas jest jeszcze otwartta :D
vaniliaxxx - Pon Cze 05, 2006 10:56 pm

Ciocia mojego M. podobno przywiozła ze Stanów Mragharitę...czy ktoś wie jak to sie pije ?? Bo trafi to do naszego barku weselnego :)
Alma_ - Pon Cze 05, 2006 11:06 pm

Zawsze myślałam, że to drink, a nie alkohol... :?
vaniliaxxx - Pon Cze 05, 2006 11:12 pm

ehh.. a ja się nigdy tym nie interesowałam...ale jak już się zainteresowała to też wyszło, że to drink robiony z tequili..(ciocia też przywiozła 1,75 litra :P )... no ale tez przywiozła podobno margharitę...;/ trzeba się tego dowiedziec :P
Alma_ - Pon Cze 05, 2006 11:18 pm

Wygląda na to, że ciocia będzie mieć spory nadbagaż ;)
Nie łatwiej byłoby kupić alkohol w Polsce?

SylTom - Wto Cze 06, 2006 2:02 am

vaniliaxxx- Ciocia przywiozla drinka, cos a la smirnoff ice (nie mowie o smaku tylko o typie-gotowy, prosto do spozycia). Mysle, ze na weselu lepiej wygladaja i smakuja swieze drinki sporzadzane na miejscu, wiec proponowalbym wypic ze swym Narzeczonym podarunek od Cioci...;)
pozdrawiam:TM

vaniliaxxx - Wto Cze 06, 2006 4:43 pm

hehe:) nie wiem co bedzie z tym alkoholem :) ale co do nadbagaży to fakt :) Podobno inaczej smakuje amerykańska tequila od tej kupowanej w Polsce... nie znam sie:) spróbujemy to ocenimy jak to cudo smakuje :)
szczako - Sro Wrz 20, 2006 7:37 pm

u nas będzie "stół alkoholowy". kolorowe wódki, whisky, gin, jakiś vermucik, napoje gazowane, soki, lód i owocki. każdy sam sobie będzie drinki serwował.
mam nadzieję, że wyjdzie, bo obsługa barmańska na tym etapie okazała się zbyt droga.

Trezor - Pon Sty 29, 2007 1:43 pm
Temat postu: DRINK BAR.
Witam czy ma ktoś jakieś namiary na wynajem drink baru na wesele z woj. łódzkiego. Z góry ślicznie dziękuje.
Szpilka - Czw Lut 01, 2007 11:58 am

my tez sami zrobimy stolik z alkoholami
dominiqsz - Pią Lut 09, 2007 6:21 pm
Temat postu: Ile kosztuje wynajecie barmana?
Czy wynajmowaliscie barmana na swoje wesele, bo planujemy aby u nas był drink bar. Czy moze to zbedny wydatek i wystarcza same alkohole na oddzielnym stole?
Jeśli ktoś wynajmował barmana z jakimi kosztami należy się liczyc? U nas na sali nie ma możliwości by ktos z obslugi obslugiwał barek
Jesli ktos ma sprawdzona osobe prosze o namiary
Z gory dziekuje

kryszka - Pią Lut 09, 2007 6:36 pm

dominiqsz - przeniosłam Twoje pytanie do wątku o barku - poszukaj informacji powyżej albo napisz priva do osób, które wynajmowały barmana.
moni-2 - Nie Lut 11, 2007 11:09 am

my tez zastanawiamy sie nad drinkbarem. wolalabym jednak zeby za barkiem stanal barman.

stad moje pytanie...
jaki jest koszt wynajecia barmana? macie moze jakiegos sprawdzonego??

dzieki za podpowiedzi :bukiet:

tekila - Wto Mar 13, 2007 2:08 pm
Temat postu: barman
Słoneczka a czy któreś z was ma może namiary na barmana, który zająłby się obsługą barku na weselu? :roll:
tekila - Czw Mar 15, 2007 8:38 am

słuchajcie ja znalazłam barmana ale chyba mu sie coś poprzestawiało bo chce 500 zł!!!!!!!!!!!!! To chyba troszkę dużo nie uważacie? Ja cały czas liczę ,żę jakaś dobra dusza da mi namiary na " normalnego" barmana. A co do tego czy powinien być barman czy nie - ja uważam ,że tak. Piszę tak dlatego ,że byłam na weselu gdzie był barek bez barmana. I co z tego ,że był jak ja nie mam pojęcia o robieniu drinków??????????????? Szczytem moich umiejętności było campari z sokiem pomarańczowym!
MonikaZgierz - Czw Mar 15, 2007 11:20 am

U mojego brata na weselu był osobny stolik na którym stały różne alkohole i "produkty" do drinków. Każdy mógł zrobić sobie sam, gdyż na tym stoliku leżały przepisy. Kazdy wiedział więc co należy dodać do jakiego drinka i w jakiej kolejności oraz w jakiej ilości. Goście mieli świetną zabawę w przygotowywaniu drinków. Na moim weselu będzie tak samo.
asia84 - Czw Mar 15, 2007 6:15 pm

ja też uważam, że lepiej jak jest barman. nie trzeba samemu się męczyć, nawet gdy leżą przepisy :)
Maja_Kris - Wto Kwi 17, 2007 2:49 pm

nie mam ale czasami sala moze zalatwic :) u mnie tak jest
kochecka - Wto Kwi 17, 2007 8:56 pm

MonikaZgierz napisał/a:
U mojego brata na weselu był osobny stolik na którym stały różne alkohole i "produkty" do drinków. Każdy mógł zrobić sobie sam, gdyż na tym stoliku leżały przepisy. Kazdy wiedział więc co należy dodać do jakiego drinka i w jakiej kolejności oraz w jakiej ilości. Goście mieli świetną zabawę w przygotowywaniu drinków. Na moim weselu będzie tak samo.


u nas czegoś takiego raczej nie będzie ale nie ukrywam że ciekawy pomysł :)

Hatifnatka - Wto Kwi 17, 2007 11:58 pm

nie chcę mieć drinkbaru na weselu, ale pomysł z przepisami jest świetny ;) no i oczywiście nikt nie może być za bardzo "pod wpływem" bo nie będzie mógł dokładnie przeczytać i zrozumieć procedury :rotfl:
tekila - Sro Kwi 18, 2007 10:33 am

A ja juz drugi raz proszę :padam: czy ktoś może mnie poratowac namiarami na barmana? Bo ja niestety coś mam pecha :( i do wszystkich do których dzwonię maja juz zajete!
Proszę :cry:

Maja_Kris - Sro Kwi 18, 2007 10:34 am

a pytalas na sali czy kogos nie maja??
poczekaj zaraz zadzwonie do mojego przyjaciela moze on ma jakis numer :)

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 10:37 am ]
dobra sprawe nadalam jak tylko bede cos wiedziec to dam znac :)

tekila - Sro Kwi 18, 2007 2:12 pm

Słoneczko BBBBBBBBBBBardzo dziekuję :lol: :lol: :lol: A na sali pytałam. Niestety nie mają. W ostateczności mam jednego barmana ale on chce 700 zł :? Jak dla mnie troche duzo!
Maja_Kris - Sro Kwi 18, 2007 3:42 pm

nie nie nie! ie pisz sie na to! moja sala ma barmana i bierze tylko 300 zl. Podobno jest cos takiego jak zrzeszenie barmanow i tam mozna ich wynajc ale nie mam zielonego pojecia gdzie to jest! czekam na namiar od przyjaciela jak dosle dam znac :)
tekila - Sro Kwi 18, 2007 10:04 pm

nie no co ty ! jeszcze nie zgłupiałam do końca :głupek: Już nawet powoli zaczęłam sie oswajać z myślą karteczek z przepisami na drinki. Chociaż u mnie generalnie są przeciw.
Amaretti - Czw Kwi 19, 2007 6:10 pm

Ostatnio byłam na weselu gdzie był taki stół z różnymi alkoholami i powiem wam szczerze że goście sobie całkiem dobrze radzili robiąc sami drinki.

Ale to zależy od podejścia Pary Młodej, my skłaniamy się do wersji bez barmana.

dominiqsz - Pią Kwi 20, 2007 8:41 am

U mnie w rodzince nie ma raczej nikogo, kto byłby zorientowany w kwesti robienia drinków, wiec zdecydowanie bedziemy miec barmana:)
miluka - Sro Maj 09, 2007 8:34 pm

Mam prośbę czy macie może jakieś namiary na barmana. My mamy mieć na weselu drink bar i chcielibyśmy żeby to barman go obsługiwał.
filmowiec - Wto Maj 15, 2007 11:52 pm

gdybyktos mial namiar na dobrego i niezbyt drogiego barmana to poprosilbym
fastyna - Pią Paź 26, 2007 3:29 pm

Podbijam wątek bo też jestem na etapie poszukiwania barmana...
Będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary :)

EwaM - Sob Paź 27, 2007 12:55 pm

Miluka, Fastyna, a pytałyście właścicielkę sali? Ona ma namiary na jakiegoś barmana, który często u nich pracuje i podobno jest bardzo dobry.
dominiqsz - Nie Gru 16, 2007 5:22 pm

Bardzo prosze o namiary na barmana :)
fastyna - Nie Gru 16, 2007 10:46 pm

EwaM napisał/a:
Miluka, Fastyna, a pytałyście właścicielkę sali? Ona ma namiary na jakiegoś barmana, który często u nich pracuje i podobno jest bardzo dobry.


To chyba nie do mnie, bo u mnie po 1 jest właściciel a po 2 nikt jeszcze nie obsługiwał, bo sala jest jeszcze w budowie...

EwaM - Czw Gru 20, 2007 12:36 pm

Ups, przepraszam, coś mi się poplątało! :oops:
gosiaczek316 - Czw Sty 10, 2008 2:33 pm

I ja dołaczam się do prosby o namiary na barmana..Wesele mam na 120 osób i sądzę,ze barman plus alkohole to koszt ok.2 tys..Do takiego meritum doszłam robiąc rekonensans w tej sprawie..Jeżeli ktoś dysponuje namiarami na barmana tak do 500zł to baaardzo proszę o nie!!!
wiedzmapat - Pon Sty 14, 2008 1:35 am

interesuje was barman który będzie wywijać butelkami czy taki który będzie umiał przyrządzić wspaniałe drinki, bo jezeli jestescie zainteresowane to ja pracuje jako barmanka i słuze pomoca....
gosiaczek316 - Pon Sty 14, 2008 7:27 am

Interesuje mnie barman/barmanka robiąca smaczne drinki..Wesele mam na 120 osób i chciałabym się zorientowaćjaki to koszt i wynajecia barmana i zakupu alkoholi
tekila - Czw Sty 17, 2008 10:51 am

Witam
U mnie na weselu był barman i uważam ,że był super( goscie byli zachwyceni) Z tego co pamiętam to nie był drogi. Zapraszam na priva po namiary :smile:

mattt - Pon Lut 04, 2008 3:41 pm
Temat postu: na weselu ktorym byłem ostatnio był barman i było super
Swietnym pomysłem na to by gosciom zapadło w pamiec wesele jest bar i
barman , przyzadzajacy efektowne drinki. widziałem to na weselu i próbowalem.
było super przyzadzone i pokazane. to była ekipa z lodzi. mieli koszulki [xxx]
wiec pewnie ich adres to [xxx] :) polecam pełen
profesjonal! niestety innego kontaktu nie mam.
Ps ja wole dj od zespołu. bo dzis ciezko o wokaliste ktory wsi nie robi:)
pozdrawiam!!


do administratora to zadna kryptoreklama poprostu byłem pod wrazeniem i chce by inni mogli tez skorzystac!! :D


edit:
1. podawanie linków jest zabronione
2. połączyłam wątek z już istniejącym
kryszka

rusałeczka:) - Pon Lut 04, 2008 3:56 pm

A ja nie polecam drink-baru. Byłam na takim weselu gdzie wszyscy goście siedzieli przy drink-barze i sączyli drinki. Mało kto tańczył. A do godziny 12 ledwo co wszyscy wytrwali. Nie polecam :-?
madlena - Wto Lut 05, 2008 5:44 pm
Temat postu: Barman jest super!!!
My będziemy mieć barmana :lol: byliśmy na weselu gdzie barman popisywał sie swoimi sztuczkami i było super :smile: I oczywiście robił super drinki :mrgreen:
kkasiaa - Wto Kwi 29, 2008 6:32 pm

Witam, ja również zastanawiam się nad drink barem i w związku z tym mam prośbę. Jeśli miałby ktoś namiary na osobę, która zajmuje się robieniem drinków z okolic Skierniewic, to bardzo proszę o informację.
Pozdrawiam

wiedzmapat - Wto Kwi 29, 2008 11:10 pm

Witam. Jeżeli jest któraś zainteresowana to ja jestem barmanką i służę pomocą odnośnie drinków.
agunia84 - Pią Maj 30, 2008 2:06 pm

My będziemy mieć mini barek z alkoholem, każdy z gości będzie sobie mógł podejść i nalać jaki chce trunek :)
Wyglądać będzie tak:

Niebieskooka - Wto Cze 17, 2008 7:43 pm

ja chce barmana :razz: bardzo bardzo :) moi znajomi byli na kilku weselach z barmanem i byli zachwyceni, z resztą nie tylko oni! mnie też taka opcja się bardzo podoba, faceci to może jednak preferują czystą ale kobietki zdecydowanie bardziej wolą drinki:) więc :mrgreen:
Martysia - Sob Lip 12, 2008 10:10 am

my będziemy mieć barmana. uważam, że to super sprawa. barek będzie na zewnątrz, na patio basenowym (więc mamy nadzieję na ładną pogodę!) koszt 1500 zł (razem z alkoholem) więc myślę, że to nie dużo. sam alko jest drogi.
Tissaia - Czw Lip 17, 2008 10:28 pm

Stolik z alkoholami bardzo mi się podoba. Wyjście dla tych, którzy nie chcą pić wódki ani wina. Aczkolwiek dla mnie barman to lekka przesada, osobiście potrafię sama sobie wymieszać gin z tonikiem :) Tak więc wersja dla oszczędnych to po prostu osobny stolik z alkoholami, "popitami" (typu tonik właśnie), cytryną/oliwkami itp. i lodem. Nie wychodzi podobno drogo, a miła odmiana :)
Plebuska - Pon Sie 11, 2008 10:07 pm
Temat postu: Pan Robert
Po weselu, na ktorym mielismy super barmana powiem, że dalibysmy teraz grube $ za taka obsługę. WARTO BYŁO! KAZDEJ ZLOTÓWKI! Pan Robert nie tylko bawił gosci, ale przyrzadzał swietne drinki. Koszt alkoholu do barku i obsługi to ok 2000 ale naprawde wole to niż wszystkie inne atrakcje na weselu. Mial ogromne wziecie. Robil drinki alkoholowe, bezalkoholowe, koktejle. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontak moge dac na privie. Od razu napisze, że jest to człowiek bardzo rozchwytywany, ale chyba wiem dlaczego:) Polecam Barmanów!! Ale profesjonalistów. Pan Robert takim jest. Dał nam liste wszystkich połprosuktów, ktorych potrzebował, bo to 1/3 sukcesu - reszta to umiejetne ich wykorzystanie.
Niebieskooka - Wto Sie 12, 2008 11:48 pm

nam organizator proponuje barmana ze swojego lokalu za 600zl a alkohol musimy kupic sami... W tej sali jest restauracja , bar i hotel więc myślę, że mają profesjonalną obsługę. :razz: dlatego chyba się zdecydujemy na tą opcję..
Plebuska - Sro Sie 13, 2008 12:59 pm
Temat postu: Barman
Niebieskooka ja polcem, to był strzał w 10! Spotkajcie się z tym barmanem wczesniej, jako profesjonalista sam powinien podać liustę alkoholi, soków, napojów, owoców i innych dodatków, których bedzie potrzebował. Nasz Barman podał nam nawet takie szczegóły jak cukier waniliowy, cukier brazowy, mieszadełka itd. Zreszta bedziesz widziała czy jest komunikatywny:)
Niebieskooka - Sro Sie 13, 2008 5:07 pm

to chyba się zdecydujemy...akurat udało mi się znaleźć tańsze noclegi to zaoszczędzone z nich pieniązki poszłyby na barmana :lol: muszę właśnie spytać czy on nam poda liste rzeczy do kupna...bo jak nie to znaczy, że jakiś słaby jest.... :razz:
Martysia - Czw Sie 14, 2008 3:43 pm

ludziska jestem świeżo po własnym weselu i BAREK, KTÓRY ZROBILI?MY TO ABSOLUTNA REWELACJA. Nie wiem co by było bez niego :D wyszło nas to ok 1600 zł alko plus 300 zł dla barmana za noc, ale bez tego normalnie nie byłoby imprezy:D:D:D kolorowo, parasolkowo, dla każdego, obok stały misy z owocami oraz ciasta, wszystko super się zaprezentowało. Ludzie tylko trochę uciekali z drinkami na zewnątrz bo było gorąco a przy mojej sali jest basen i duże patio i stoliki na zewnątrz, więc zespół trochę ich gonił żeby tańczyli :razz: ALE POLECAM, na to trzeba kasę wydać!

[ Dodano: Czw Sie 14, 2008 3:45 pm ]
barman podał listę z alkoholami, owocami, sokami, ile czego, także spoko

EwaM - Pią Sie 15, 2008 9:06 am

U nas na weselu nie było barmana, dopiero na poprawinach i oczywiście wywołał furorę. Nasz barman kupował wszystko sam. Koszt 1100 zł. W ostatniej chwili rodzice dopłacili i poprosili o kupienie większej ilości alkoholu, chociaż on uważał, że ma doświadczenie i tyle wystarczy. Nie starczyło. Mimo, że tata doniósł jeszcze swoje whiskacze i koniaki. (mieliśmy wesele na 140 osób)
kkasiaa - Pon Wrz 15, 2008 9:44 am

Może ma ktoś jakieś fotki z wesela gdzie był barman i barek z alkoholem?
elka85 - Wto Wrz 16, 2008 1:00 pm

my też ostatnio zaczęliśmy sie zastanawiac nad barmanem - w sumie to fajny pomysł, chociaż jeżeli będzie to chyba na poprawinach :P Zobaczymy, mamy jeszcze czas żeby to przemyślec :P
fastyna - Wto Wrz 16, 2008 1:02 pm

my na pewno kupimy różne alkohole i albo zrobimy przepisy i porozkładamy na stoliku albo będzie barman, ale raczej ta pierwsza wersja
Kociadło - Czw Wrz 18, 2008 8:24 pm

Nam opcja barmana bardzo się podoba. Pani z sali zaproponowała nam też że mogą ustawić też stół z alkoholami i wszystkimi dodatkami żeby goście jak chca sami robili sobie drinki wedle własnej inwencji. Nam ten pomysł przypadł do gustu, ale wszytko będzie zależec jak będziemy stali finansowo.
Nina85 - Pon Paź 13, 2008 9:54 pm

Dziewczyny jeśli macie namiary na fajnego barmana to bardzo proszę o jakiś kontakt...
Sylwiam - Wto Gru 02, 2008 5:39 pm

Przyłączam się do prośby - prześlijcie jakieś namiary na samych barmanów i całe drink bary do wynajęcia wraz z obsługą.
Plebuska - Sro Gru 03, 2008 1:40 pm

Zapytajcie w Grandce <hotel>o Pana Roberta, wiem że pracuje też w Borynie.
miluka - Sro Gru 03, 2008 1:56 pm

U nas był Piotrek - barman z Czekolady. Polecam!
Pshemeq - Wto Sty 13, 2009 9:34 pm

Witam,
u nas na weselu (19 lipca 2008) też był barman. Okazało się to absolutną rewelacją, na poczatku większość gości uciekła z sali na zewnątrz do baru z drinkami. Koszt umiarkowany (500 zł, nie licząc alkoholu) a zabawa rewelacyjna. Jeśli ktoś będzie potrzebował namiary to piszcie na prv: pshemeq@op.pl

Bepsik - Czw Sty 15, 2009 12:48 pm

Rzeczywiście niełatwo znaleźć barmana w Łodzi :evil: . Nam sie udało znaleźć niedrogiego :D Natomiast co do efektów, to będę je znała po weselu. Polecił go znajomy, podobno nie można na niego narzekać, a i cena w porównaniu do niektórych ofert całkiem przystępna. Większość gości będziemy mieć spoza miasta, więc dla nich stół wiejski nie będzie taką atrakcją jak drinki serwowane przez barmana. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to mogę podać namiary.
rajeczka - Nie Sty 18, 2009 9:19 pm

W naszej sali jest taka opcja z barmanem i calkiem niedrogo bysmy za niego zaplacili...ja napewno jestem za :) ..zobaczymy ile to wszystko wyniesie bo najwiecej pieniedzy pochlania sam alkohol na drinki..ale ogolnie fajna sprawa :)
fastyna - Czw Maj 14, 2009 10:54 pm

ja mam jeszcze takie pytanie, ile tak mniej więcej może kosztować alkohol do drinków na ok 150-160 osób??
kasia_m85 - Pią Maj 15, 2009 9:10 am

fastyna napisał/a:
ja mam jeszcze takie pytanie, ile tak mniej więcej może kosztować alkohol do drinków na ok 150-160 osób??


Nam barman z Drinkshow powiedział,że sam alkohol ok.1500zł na 150 osób.

mikello - Pon Maj 18, 2009 1:04 am

kwestia też tego czy ma to być barek jak w prawdziwym barze ze dostaniesz wszystko co chcesz czy moze bardziej ustalone menu.

Jeżeli druga opcja to dogadujesz sie z barmanem np o 20-30 przewodnich drinków, które będą wymienione na karcie tak że kazdy bedzie mógł znaleźć coś dla siebie + opcje standardowe jak chociazby wściekłe, capiroska, mojito, sex on the beach itd, do których nie potrzeba wielu składników. Wino przy barku niekoniecznie musi sie znaleźć, dzięki czemu mozna troche oszczędzić.

Wiadomo że musi się pojawić kilka rodzajów alkoholu, ale ograniczając ilość dodatków ( np. rezygnacja z niektórych likierów które pojawiają się nieczesto ) okroji troche możliwości, ale można to nadrobić innymi przepisami, których są tysiące...

Opcja z ustalonym menu na 150 osób moze wynieść 1500 zł wraz z dodatkami. Opcja jak np kupowanie alkoholu w selgrosie też daje duże oszczędności, gdzie na butelce można dużo oszczędzić.

kasiuuula - Wto Maj 19, 2009 2:55 pm

jako ze to moj pierwszy post witam wszystkich serdecznie !!

co do barku na weselu, bylam na takim i musze powiedzieć ze swietna atrakcja, nie dość ze ludzie się przy nim integrowali to jeszcze pan barman był bardzo otwarta osobą i można było z nim porozmawiac :D

sama mam swoje wesele za jakiś czas, lecz już wiem ze u mnie pojawi się on na 100%.

na tą chwile znalazłam kilka stron z łodzką ekipa i sama nie wiem których wybrać.

Orientuje się ktoś może w cenach z drinkshow? bo widać ze juz troche działają i mają wszystko przygotowane ale pewnie też każą sobie sporo płacić ;/

druga strona na jaką się natknęłam to mobilny-bar, dopiero co powstali, pisalam narazie do nich gdzie działają i okazało się że są z łodzi. Cenny mają całkiem ok ale w galeri zero zdjęc i nie zaduzo informacji ;/ mam nadzieje ze to nadrobią szybko, bo troche czasu jeszcze mam na podjecie decyzji.

Jakieś jeszcze firmy / adresy / mobilne bary znacie z łódzkiego ?
Będe bardzo wdzięczna !!

Pozdrawiam
Kasia



edit: usunęłam linki zgodnie z pkt. 7 zasad ogólnych Regulaminu forum
kryszka

Sylwiam - Sro Maj 20, 2009 8:13 am

Znacie tych chłopaków z mobilny-bar? Chyba naprawdę działają od niedawna, ale mają przyzwoite ceny i szybko odpowiadają na wiadomości. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat ich usług dlatego czekam na Wasze opinie.



edit: usunęłam linki zgodnie z pkt. 7 zasad ogólnych Regulaminu forum
kryszka

madzialenka - Sro Maj 20, 2009 8:40 am

niestety nie znma tch panów, na targach ślubnych też byli jacyś barmani koszt wynajęcia barmana 600 zł plus własny alkohol jak się zapytałam pana barmana to powiedział mi 1500 ale na 80 osób więc stwierdziłam że to wychodzi ponad 2000 zł za taką przyjemność i zrezygnowaliśmy
kasia_m85 - Sro Maj 20, 2009 10:05 am

Madzialenka mówisz o panach z Drinkshow?
Bo nam na targach mówili,że jest kilka opcji.Za 400zl przyjedzie barman ale musi mieć wszystko naszykowane czyli szkło,miejsce,dodatki,alkohol.Za 1600 przyjedzie dwóch barmanów z ich mniejszym barkiem,ze szkłem i dodatkami,alkohol my.Potem było chyba za 2000 tys(albo dwa coś) plus koszt transportu przywiozą swój duży bar tzn ten co był na targach plus szkło i dodatki,alkohol my,barmanów dwóch.
Tak to mniej wiecej wygladało.Nie wiem czy czegoś nie pomieszałam ale chyba nie.Najlepiej jednak dzwonić i pytać (jak ktos jest zainteresowany).

kasiuuula - Sro Maj 20, 2009 12:16 pm

Sylwiam napisał/a:
Znacie tych chłopaków z mobilny-bar? Chyba naprawdę działają od niedawna, ale mają przyzwoite ceny i szybko odpowiadają na wiadomości. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat ich usług dlatego czekam na Wasze opinie.


Pytałaś może czy mają jakieś certyfikaty czy tak po prostu wzieli sie z kosmosu i stwierdzili że bedą barmanować na weselach ?
Bo jeżeli nie ma certyfikatów i dopiero wystartowali to mogą się pojawić niemiłe niespodzianki dla nas na weselu jak coś będzie nie tak ;/

Ehh gdyby uzupełnili tą galerie to chyba bym się jednak na nich zdecydowała, bo 300zl za 2 barmanów a od 400 wzwyż za jednego to jest różnica i to spora ;/

Trzeba sie dowiedzieć czemu tak tanio.

W łodzi tylko drinkshow i mobilny-bar ? myślałam że będzie jakiś większy wybór :(

Sylwiam - Sro Maj 20, 2009 3:29 pm

Ja chyba zaryzykuję - mam nadzieję, że będzie dobrze. Jeśli nie, to przekażę Wam wszystkie moje uwagi (dopiero w październiku, bo wtedy mam wesele).

Kryszka - sorry za te linki.

MichalW - Sro Maj 20, 2009 5:03 pm

Witam,

widze że tu poważna dyskusja powstała na nasz temat :)

Pani Sylwio, na pewno będzie dobrze, nam na tym zależy równiedobrze jak Pani :)

Informacje na naszej stronie ciągle uzupełniamy, proszę o cierpliwość i jestem w pełni zaskoczony że ona już się tutaj pojawiła, gdyż jak narazie poza umieszczeniem jej na serwerze nic z nią nie robiliśmy :D

Pozdrawiam

Sylwiam - Sro Cze 10, 2009 9:51 pm

Jak już wspomniałam - zdecydowałam się na podpisanie umowy z mobilny-bar. Nie wiem jak będzie wyglądało wykonanie usługi, ale sam kontakt jest bez zarzutu. Szybko odpowiadają na maile, otwarci na propozycje - na razie duży plus. Resztę napiszę po październiku :)
Yoanna - Nie Cze 14, 2009 7:09 pm

Mój brat w prezencie ślubnym załatwia nam pokaz barmański :D Drinki będa wydawane do 1-2 w nocy ;)
MichalW - Sro Wrz 09, 2009 3:03 am

i jak się udało ? :) możemy liczyć na fotorelacje z pokazu ?
openbar.waw.pl - Pią Wrz 25, 2009 12:05 am

kasiuuula napisał/a:


Ehh gdyby uzupełnili tą galerie to chyba bym się jednak na nich zdecydowała, bo 300zl za 2 barmanów a od 400 wzwyż za jednego to jest różnica i to spora ;/

Trzeba sie dowiedzieć czemu tak tanio.


za jakosc sie placi :) najlepsi barmani pracujacy w polskich klubach i restauracjach zarabiaja w noc spokojnie 500zl i to jak nie ma duzej imprezy :) dlatego ci najlepsi biora za obsluge wesela wiecej :)

kasiuuula napisał/a:

W łodzi tylko drinkshow i mobilny-bar ? myślałam że będzie jakiś większy wybór :(


zyjemy naszczescie w "mobilnych" czasach :) tak wiec tak jak i nasze bary sa mobilne tak i my barmani :)

dodatkowo co do cen za alkohole :) to jest to bardzo ruchoma kwestia :)
mozna sie bawic wykupujac polowe sklepu monopolowego :) a mozna majac owoce syropy smakowe i mocna nasza wodke czysta ktorej na weselu nigdy nie zabraknie :)
tak wiec menu weselnego baru mozna ulozyc naprawde bardzo bardzo roznie :) i niekoniecznie drogo :) i jak najbardziej pysznie :)



pozdrawiam
Maciek

MichalW - Sro Paź 28, 2009 5:11 am

openbar.waw.pl napisał/a:

za jakosc sie placi :) najlepsi barmani pracujacy w polskich klubach i restauracjach zarabiaja w noc spokojnie 500zl i to jak nie ma duzej imprezy :) dlatego ci najlepsi biora za obsluge wesela wiecej :)
...
zyjemy naszczescie w "mobilnych" czasach :) tak wiec tak jak i nasze bary sa mobilne tak i my barmani :)
...
pozdrawiam
Maciek


W warszawce za mało zleceń że uderzacie w łódź ? :)

Nie chcę się kłócić ani wam czegokolwiek wypominać, ale określanie się mianem nalepszego to straszny narcyzm, szczególnie bez pokazania jakichkolwiek certyfikatów oraz dyplomów za osiągnięcia w konkursach itd. na waszej stronie.

Jak było mam nadzieje Pani Sylwia się wypowie, gdyż już jesteśmy po wszystkim.

A koszty obsługi ? Zdarzają się promocje w każdej dziedzinie, co nie świadczy o jakości produktu :)

Nie nawiązujmy więcej do siebie nawzajem, gdyż to nie ma sensu :)

serdercznie pozdrawiam i życze sukcesów, tylko nigdy nie oczerniajcie kogokolwiek bezpodstawnie.

Pozdrawiam
Michał

ps.
znalezione u was:

Proste koktaile

WHITE RUSSIAN

Wódka
Likier kawowy
Mleko

...z tego co wiem biały jest robiony na śmietance, nie na mleku ....

openbar.waw.pl - Sro Paź 28, 2009 10:58 am

Cytat:

W warszawce za mało zleceń że uderzacie w łódź ? :)

ahh te kompleksy :)

Cytat:

Proste koktaile

WHITE RUSSIAN

Wódka
Likier kawowy
Mleko

...z tego co wiem biały jest robiony na śmietance, nie na mleku ....


mleko jest substytutem dla smietanki
:)

---

pozatym jak masz sie napinac dalej to pisz na priv bo to forum nie jest do tego

a Pani Sylwii mam nadzieje sie podobalo bo to w interesie wszystkich i gosci o obslugujacych :)


pozdrawiam
Maciek

Sylwiam - Nie Lis 01, 2009 8:30 pm

Jestem już po weselu i mogę się podzielić wrażeniami z obsługi chłopaków z mobilnego-baru. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Chłopaków było trzech (umawialiśmy się początkowo na dwóch, ale że propozycja trzeciej osoby wyszła od mobilnego baru-cena usługi nie uległa zmianie - duży plus!).
Kontakt przede wszystkim mailowy - mnie to bardzo odpowiadało - bardzo szybko odpowiadali na wiadomości. Mailem ustaliliśmy menu drinków i dostaliśmy listę zakupów. Owoce, miętę itp. chłopaki, zgodnie z umową, kupili sami-rozliczyliśmy się z nimi na podstawie paragonów. A my dzięki temu nie musieliśmy jeździć i kupować niczego w piątek czy sobotę (żeby było świeże).
Obsługa miła i sympatyczna, drinki smaczne i kolorowe, ładny bar, chłopaki ubrani w takie same stroje. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę zostali do samego końca wesela - prawie do ostatniego gościa.
Ogólnie polecam!

Weira - Czw Lis 05, 2009 3:20 pm

My także będziemy mieć barek alkoholowy. Byłam na weselu gdzie były driny i goście cały czas podchodzili. Myślę że to super sprawa. Sprawdza się 100 % :)
kakonka - Czw Lis 05, 2009 5:07 pm

u nas będzie barek :) jako bonusik, tylko musimy się z barmanem co do zakupu alkoholi umówić :) u siostry K. barek miał wzięcie :)
Malena - Pią Lis 06, 2009 1:45 pm

Wynajęcie 2 barmanów to koszt 800 zł, ale dochodzą inne. 300 zł za mobilny bar, 125 za lód, dodatkowo płatne owoce i musy owocowe (ale przecież można sie dogadac co tak naprawde bedzie potrzebne), alkohol ok 650 zł (jak na moje wesele, na 60 osób), jesli soki u nich to 500, ale mysle ze to drogo akurat i soki mozna samemu kupic. ogólnie wystarczy napisac do nich maila co nas interesuje i na ile osob wesele - sa bardzo profesjonalni, wyslalam wieczorem i od razu dostalam kosztorys przygotowany indywidulanie + kartę z drinkami (sa wszystkie jakie mozna sobie zazyczyc, w tym moje ulubione Cosmopolitan, Long Island Ice Tea, Sex on the Beach, Mojito i mnóstwo innych). Dodatkowo można zamówić pokaz flair (dodatkowe 500 zł, 20 min.), ale drinki barmani tez podaja w stylu working flair, czyli widowiskowo, wiec jesli my sie zdecydujemy, to bez tego dodatkowego pokazu. Do tego płaci sie za dojazd jeszcze.

Niestety to nadal niemały wydatek, ponad 2 tysiące razem...Zobaczymy, ale myśle, że to uczynioby wesele naprawde niezapomnianym i goście świetnie by się bawili. U mnie będzie mnóstwo mlodych ludzi, a malo rodziny, wiec tym bardziej się to tłumaczy.

k.stakiewicz - Sro Lis 11, 2009 2:14 pm

U nas będzie barek ale tylko piwo będzie na nasz koszt. Reszta alkoholi będzie płatna w barze. Byłam kiedyś na weselu gdzie barek był "otwarty" z barmanem. Myslę że Młodzi dużo za to zapłacili ponieważ nikt nie pił wódki tylko drinki. Cóż, u nas tego nie będzie, ale jeśli ktoś ma na to fundusz to jak najbardziej polecam :)
Amira - Sob Sty 09, 2010 1:42 pm

no ja wlasnie sie zastanawiam nad taka opcją... :] w sumie urozmaiciloby to wesele :mrgreen:
Malena - Sob Sty 09, 2010 3:07 pm

Zdecydowaliśmy, że u nas nie będzie barku. Uznalismy, że to przesada płacić prawie 3 tysiące za coś takiego. Za duzo mielibyśmy udziwnień, a poza tym, wolimy dołożyć do podróży poślubnej, żeby tydzień dłużej zostać.
Agata1234 - Czw Sty 14, 2010 2:08 pm

My nie bedziemy mieli barku ze względów finansowych. Uwazam, ze alkoholu bedzie i tak dużo bo mamy zamiar mieć wina, wódkę, szampan-wiadomo, bimber jakiś koniak i moze coś jeszcze. U mnie barek płatny dla gości by nie przeszedł. Uważam że juz lepiej całkowicie z niego zrezygnować. Ale to tylko moje odczucia. Natomiast jesli chodzi o piwo to również nie bedzie go w ogóle. Boje się mieszanki wybuchowej... :wink:
szakilka - Pon Sty 25, 2010 3:29 pm

Kolejny raz, przytoczę przykład wesela mojej siostry gdzie a i owszem był barek z alko, który ona sama kupiła (przy pomocy barmana) a sam barman był wliczony w usługe cateringową niejako w standardzie :) Była zrobiona karta drinków jakie są dostępne i każdy zamawiał taki na jaki miał ochotę. I goście byli bardzo zadowoleni i siostra przy tym nie zbankrutowała. :)
Weira - Wto Mar 16, 2010 10:00 am

U nas będzie Drinkshow :smile:
krufka - Sro Maj 05, 2010 10:05 pm

Bawiłam się kilka miesięcy temu na weselu w Koluszkach, gdzie była pani barmanka - w średnim wieku, ale doświadczona na maksa - w życiu nie piłam lepszych drinków. Wyglądało to tak, że na stołach z jedzeniem było menu z drinkami i można było podejść do barku i sobie zamówić, po czym kelnerzy roznosili. Co pewien czas były też takie "akcje", że pani robiła kilkanaście drinków, których nie było w karcie (np takie śmieszne zielone) po czym kelnerzy roznosili po sali i dawali chętnym. My akurat siedzieliśmy tuż przy barku i po kilku godzinach pani "dla koneserów" przyniosła nam specjalnego drinka tylko dla nas - takiego śmietankowo-wiśniowego, a la shake. Nie mam niestety kontaktu, ale postaram się zdobyć.

Dwa przykłady tych cudeniek:

kasia_m85 - Pon Cze 28, 2010 6:19 pm

U nas byli chłopaki z mobilnego baru i sprawdzili się rewelacyjnie! Byli non stop oblegani,drinki robili szybko i bardzo apetyczne, a mojito z miętą i rozdrobnionymi malinami było najlepsze jakie dotychczas piłam! Polecam bardzo,bardzo!
Malena - Wto Cze 29, 2010 9:26 am

kasia_m85 napisał/a:
mojito z miętą i rozdrobnionymi malinami


mojito z malinami? pierwsze śłyszę, to już chyba nie mojito, tylko wariacja na temat.

justinaa - Wto Cze 29, 2010 11:15 am

Malena napisał/a:
mojito z malinami? pierwsze śłyszę, to już chyba nie mojito, tylko wariacja na temat


ale brzmi smacznie :smile:

amazonka - Sob Lip 31, 2010 8:44 pm

Widzę, że Pan Michał z Mobilnego Baru ma czas udzielać się na Forum, a podobno taki jest zajęty :evil:

Zdecydowanie ten Pan nie zasługuje na miano profesjonalisty. Już w styczniu zarezerwowaliśmy telefonicznie u niego termin i przez pół roku, pomimo naszych usilnych próźb, nie znalazł ani jednej chwili na podpisanie z nami umowy. A jak w końcu poprosiliśmy o spotkanie w nieprzekraczalnym terminie 1 tygodnia po prostu przestał odbierać od nas telefon. Ja wiele potrafię zrozumieć: umowy nie mieliśmy, więc wystarczyło powiedzieć: "dostałem lepsze zlecenie" albo "coś mi wypadło" i jest w porządku.

Ale widocznie wymagam jakieś nadzwyczajnej rzeczy: odrobiny kultury i profesjonalizmu.

Nigdy nikomu nie polecę i przestrzegam wszystkich przed tym Panem. Jeżeli trzeba mogę każdemu to powiedzieć prosto w oczy i poświadczyć własnym nazwiskiem.

ruda - Nie Sie 22, 2010 2:56 pm

a jak wyglada wznoszenie toastow przy opcji z barkiem?

planujem na weselu podac gosciom wino na stolach oraz opcje z barkiem, tylko sie martwie, ze goscie nie beda mieli czym wznoscic toastow.

Czy ktos, kto juz mial takie wesele z barkiem moglby opisac jak to wygladalo u niego. czy mieliscie dodatkowo (oprocz barku) wodke na stole??

pozdrawiam

Wife-to-be - Pon Sie 23, 2010 3:16 pm
Temat postu: propozycja dla Admina forum!!
mam prośbę do Adminitsratorów o stworzenie podobnej bazy barmanów z Łodzi i okolic na wzór sal weselnych, zespołów i kamerzystów. Łatwiej będzie nam wtedy szukać namiarów. Co Wy na to?? Sama poszukuję barmana i muszę przekopywać się przez całe forum
MichalW - Pią Wrz 03, 2010 1:08 am

amazonka napisał/a:
Widzę, że Pan Michał z Mobilnego Baru ma czas udzielać się na Forum, a podobno taki jest zajęty :evil:

Zdecydowanie ten Pan nie zasługuje na miano profesjonalisty. Już w styczniu zarezerwowaliśmy telefonicznie u niego termin i przez pół roku, pomimo naszych usilnych próźb, nie znalazł ani jednej chwili na podpisanie z nami umowy. A jak w końcu poprosiliśmy o spotkanie w nieprzekraczalnym terminie 1 tygodnia po prostu przestał odbierać od nas telefon. Ja wiele potrafię zrozumieć: umowy nie mieliśmy, więc wystarczyło powiedzieć: "dostałem lepsze zlecenie" albo "coś mi wypadło" i jest w porządku.

Ale widocznie wymagam jakieś nadzwyczajnej rzeczy: odrobiny kultury i profesjonalizmu.

Nigdy nikomu nie polecę i przestrzegam wszystkich przed tym Panem. Jeżeli trzeba mogę każdemu to powiedzieć prosto w oczy i poświadczyć własnym nazwiskiem.


Pisałem gdzie się dało, może tutaj wreszcie uzyskam od Pani odpowiedź.
Nie zrezygnowaliśmy ze zlecenia, termin jest cały czas Pani a tydzień limitu ustalaliśmy na listę alkoholi, która została wysłana po otrzymaniu wiadomości.

Proszę o odpowiedź w prywatnej wiadomości czy zlecenie nadal jest aktualne.
Pozdrawiam

jejku11 - Wto Paź 05, 2010 3:00 pm

A ja z czystym sumieniem mogę polecić Mobilny Bar (jeśli się nie mylę, to nasze wesele obsługiwał właśnie Pan Michał)
Po pierwsze - super wrażenie na pierwszym ustalającym wszystko spotkaniu. Jest to osoba [sic!] inteligentna, sympatyczna, [sic!] słowna, a jednocześnie profesjonalna
Po drugie - najważniejsze - super drinki,
Po trzecie - bardzo dobre wrażenie wywarł też na gościach weselnych.
Bardzo miło mieć tak młodego i zachowującego się tak profesjonalnie barmana (który jednak potrafi żartować z gośćmi).

Jeżeli będę jeszcze organizowała większe imprezy to na pewno zdecyduję się na Mobilny Bar!

tomcia - Pon Lis 01, 2010 6:04 pm

A u mnie barman będzie kosztował 500 zł - płatne opcjonalnie extra, sala Adriatico. Barman jest chyba synem właściciela, nie wiem jak z jego umiejętnościami (w najgorszym razie będzie bez podrzucania shakerów ;) ). Jeszcze nie wiem jakie drinki będą serwowane, alko dostarczamy sami. Ja uwielbiam drinki i mam skromną nadzieję, że goście docenią i zarazem nie będą zdziwieni brakim stołu wiejskiego (będzie za to jeszcze fontanna czekoladowa), który jakoś burzył mi całość...
kasia_m85 - Pon Lis 01, 2010 8:29 pm

tomcia byłam niedawno na weselu w Adriatico. Wszystko było super z wyjątkiem drinków właśnie. Jedzenie bardzo dobre,obsługa spisała się bardzo dobrze,ale barman niestety robił kiepskie drinki. Dla mnie drinki muszą być ładne,kolorowe,z owocami,smaczne i takie których nie robie sobie w domu że tak powiem:)A te serwowane w Adriatico nie były ani ładnie podane,ani za specjalnie dobre,po prostu pomieszany alkohol w szklankach i tyle. Pierwszy raz byłam na weselu gdzie barman siedzial i nie miał co robić,bo nie było chętnych na drinki (na początku każdy poszedł na drinka i po spróbowaniu jednego nikt nie wrócił po kolejne).I to też był barman "od właścicieli sali",więc pewnie ten sam bo będzie u Was. Piszę to żebyście zwrócili uwagę na tą kwestię przy ustalaniu,żebyście nie byli zawiedzeni (Wy i goście).
tomcia - Wto Lis 02, 2010 4:09 pm

kasia_m85, naprawde dobrze, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. W tym wypadku będziemy musieli zastanowic się nad sensem barmana. Widać nie ma żadnego profesjonalnego doświadczenia w tej kwestii i nie powinien w ogóle nazywać się barmanem,a "osobą mieszającą alkohole i napoje". Kwestia dodatków do drinków w postaci np parasolek, kawałków owoców to nasze zmartwienie, ale czy on w ogóle wiedziałby jak to wykorzystać?? Czy gdyby nie było dostepnego tego baru to nie byłoby z kolei trochę łyso (w sensie: miejsce jest, ale stoi puste)?
MichalW - Czw Lis 04, 2010 1:17 pm

Nie polecam inwestowania w parasolki, mieszadełka itd.
Współcześnie wystarczą kawałki owoców, garnier jak najmniejszy, ale pasujący kolorystycznie :)
"Dżungla" w szklance to przeszłość :)
Drink ma dobrze smakować i ładnie wyglądać bez dodatków

Mac-erson - Nie Gru 05, 2010 3:37 pm

Zapraszamy zainteresowanych tematem do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez SlubnyPortal.pl z firmą barmańską z woj. łódzkiego - ZamowBarmana.pl :)

http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=78

Megi Luk - Czw Gru 09, 2010 11:54 pm

Wesele odbyło się w Yuce. Zamówiliśmy również stamtąd barmana, z którego goście byli bardzo zadowoleni. Przed weselem podał nam liste alkoholi oraz napojów jakie według niego były potrzebne, dzięki czemu nie musieliśmy sami nad tym zastanawiać się. Goście byli zachwyceni pomysłem barku bo jak okazało się co najmniej połowa z nich wolała drinki zamist wódki z kieliszka.
ART DECO JUBILER - Pon Gru 20, 2010 12:41 pm

Zarówno barman jak i barek na weselu to bardzo fajna sprawa. Co prawda finansowo wychodzi to zdecydowanie drożej,ale oprócz kolorowych drinków goście maja do dyspozycji cały arsenał alkoholi :)
MichalW - Czw Sty 06, 2011 2:59 am

Zapraszam na Targi Ślubne Łódź 2011 w dniach 8-9 stycznia w hali Expo, będzie się działo :)
mathys33 - Pon Mar 14, 2011 12:30 am
Temat postu: Drinkbar to swietny pomysł
Niedawno byłam na weselu mojego kuzyna i była tam firma Drinkshow. Piliśmy fantastyczne drinki, część klasycznych, a część chyba ich pomysłu. Super szkło, w lokalach takiego nigdy nie dostałam. Pracowali na podświetlanym barze ładniejszym niż zazwyczaj w klubach. Bardzo wszystkim się podobało i mogę ich polecić bez wątpienia. Moim zdaniem wesele z barem jest dużo lepsze. Jestesmy z narzeczonym na etapie szukania sali, ale tych barmanów też zamówimy. :wed4
TAMADA - Sro Maj 18, 2011 10:29 am

Z moich obserwacji i doświadczenia generalnie wynika, że zarówno barman jak i barek to dobre rozwiązanie. Czy wybrać jedno czy drugie to kwestia budżetu. Lecz o ile w przypadku barku trudno spodziewać się niemiłych niespodzianek to jak ze wszystkich i również w przypadku barmanów warto sprawdzić i korzystać z referencji. Bo tak jak to napisała tomcia, niektórzy to po prostu "osoby mieszające alkohole i napoje" - na szczęście nie ma zbyt wielu takich osób - rynek to weryfikuje szybko.

Ale dobry barman jest w stanie przyćmić wszystkie pozostałe atrakcje weselne - a takich już miałem okazję u siebie gościć :)

Esmeralda - Wto Sie 09, 2011 2:55 pm

taki barek to super sprawa, my się zdecydowaliśmy nie nie żałujemy - mieliśmy wesele w Portofino, wzięliśmy ich barmana, kt. okazał się super gościem i super profesjonalistą - nazywa się Tomasz Czakiert i jest też sommelierem; opłata za bar wynosiła 1000 zł plus dodtakowo alkohole i soki i owoce itp., ale p. Tomek był nawet z nami na zakupach; goście byli zachywceni, były długie kolejki do baru
ewa.krzys - Wto Wrz 06, 2011 12:55 pm

O tak, barek będzie. Co prawda bez barmana, ale na pewno wypożyczamy stół, gdzie będą ustawione różne alkohole z dodatkami (cytryna, lód, napoje, itd.)
Justyss - Wto Wrz 06, 2011 5:57 pm

Bardzo polecam chłopaków z Mobilnego Baru ( a w szczególności Tobiasza, który był u nas). Zachęcili nas świetną ofertą na targach oraz drinkami jakie tam robili i był to bardzo dobry wybór. Drinki były przepyszne. Bar był ciągle oblegany przez gości. :smile:
sieradzak - Czw Wrz 15, 2011 1:08 am

Dla osób, które mają barek ale nie barmana lecz sami organizują - jak rozwiązujecie kwestię lodu??
ewa.krzys - Czw Wrz 15, 2011 8:29 am

sieradzak, u nas lód i inne dodatki zapewnia sala.
gabi.kus - Pon Lis 28, 2011 5:45 pm

Osobiście uważam, że barek jest świetnym pomysłem na dodatek jeśli ma się do niego obsługę- wtedy nie ma się co przejmować alkoholem bo każdy może podejść do takiego barku i zamówić to na co ma ochotę ;) ja miałam u siebie obsługę barmańską FlairBrothers i jestem z nich naprawdę zadowolona. Nie są z Łodzi ale nie było problemu z dojazdem ;)
kisskiss - Wto Sty 17, 2012 3:00 pm

Byłam na targach ślubnych w hali EXPO i zastrzeliła mnie cena baru na weselu - 2500zł.
Jest to kosmiczna kwota, biorąc po uwagę, że na weselu będzie 80 osób, w tym z drinków będzie korzystało w przypadku moich gości max 20, reszta pozostanie wierna wódce i alkoholom ze stołu wiejskiego. Dzieci na weselu też nie będzie, więc drinki z soków też odpadają. Pytałam Pana czy menu drinków mogę ustalić np na 10 pozycji, które wiem, że moi znajomi chętnie wypija i lubią. Nie ma takiej możliwości. Mało tego, Pan przywozi swoje alkohole i je później zabiera (czyli np jeśli moi goście wypili przykładowo połowę butelki whisky to tę butelkę Pan później wykorzysta na następnym weselu). Do tego dochodzi jeszcze koszt wódki na każdy stół.

Ja dziękuję, bo za taką kasę to ani ja ani moi znajomi w jedną noc alkoholu nie przepijemy. Będę starała się dogadać z innym barmanem, którego usługa zamknie się przynajmniej w 1500zł.

Karolina1984 - Wto Sty 17, 2012 3:39 pm

A u mnie dziewczyna będzie robiła drinki- ma w repertuarze ok 20, równiez takich fajnych kilkuwarstwowych- chce za to 150zł za imprezę, oczywiście składniki kupię ja ;P
ale umówimy się tak,żeby nie wyszły mnie za drogo, a żeby było fajnie.

MichalW - Sro Sty 18, 2012 3:00 pm

kisskiss napisał/a:
Byłam na targach ślubnych w hali EXPO i zastrzeliła mnie cena baru na weselu - 2500zł.
Jest to kosmiczna kwota, biorąc po uwagę, że na weselu będzie 80 osób, w tym z drinków będzie korzystało w przypadku moich gości max 20, reszta pozostanie wierna wódce i alkoholom ze stołu wiejskiego. Dzieci na weselu też nie będzie, więc drinki z soków też odpadają. Pytałam Pana czy menu drinków mogę ustalić np na 10 pozycji, które wiem, że moi znajomi chętnie wypija i lubią. Nie ma takiej możliwości. Mało tego, Pan przywozi swoje alkohole i je później zabiera (czyli np jeśli moi goście wypili przykładowo połowę butelki whisky to tę butelkę Pan później wykorzysta na następnym weselu). Do tego dochodzi jeszcze koszt wódki na każdy stół.

Ja dziękuję, bo za taką kasę to ani ja ani moi znajomi w jedną noc alkoholu nie przepijemy. Będę starała się dogadać z innym barmanem, którego usługa zamknie się przynajmniej w 1500zł.


nasza cena w przypadku 80 osob to 2000zl ...

Nie wystawiamy menu, gdyż w naszym przypadku chodzi o interakcję i 100% zadowolenie każdego z gości

Przywozimy własny alkohol i go zabieramy, owszem ale o tym że nie ma na niego limitu już Pani nie wspomniała oraz że jest to alkohol z wyższej półki. Cena także obejmuje wszelkie rzeczy nie zbędne do obsługi jak szkło, bary, owoce, dodatki itd bez wciskania ich jako dodatkowe koszty ...

Poza tym mówienie że max 20 osób będzie piło koktajle to tylko przewidywania i to zazwyczaj błędne, nie poparte wcześniejszymi doświadczeniami, a my działając od 2009 w branży weselnej widzieliśmy troszeczkę więcej jak to wszystko wygląda.

W przypadku zespołu weselnego nie cena jest najważniejsza a to, jak potrafią rozruszać towarzystwo. Mam nadzieję że wreszcie dojdziemy do tego samego z obsługą barmańską, gdyż z Państwa strony głównym argumentem do podjęcia decyzji nie powinna być najniższa cena :)

tyle od nas, Pozdrawiam
Michał W

kisskiss - Pią Sty 20, 2012 3:10 pm

MichalW napisał/a:


Nie wystawiamy menu, gdyż w naszym przypadku chodzi o interakcję i 100% zadowolenie każdego z gości

Poza tym mówienie że max 20 osób będzie piło koktajle to tylko przewidywania i to zazwyczaj błędne, nie poparte wcześniejszymi doświadczeniami, a my działając od 2009 w branży weselnej widzieliśmy troszeczkę więcej jak to wszystko wygląda.

W przypadku zespołu weselnego nie cena jest najważniejsza a to, jak potrafią rozruszać towarzystwo. Mam nadzieję że wreszcie dojdziemy do tego samego z obsługą barmańską, gdyż z Państwa strony głównym argumentem do podjęcia decyzji nie powinna być najniższa cena :)

tyle od nas, Pozdrawiam
Michał W


Panie Michale, skąd powiązanie "nie wystawiania menu" z zadowoleniem gości? To przede wszystkim mnie przecież zależy na ich zadowoleniu i dlatego decyduję się na wesele.
W większości lokali gastronomicznych występuje menu i nie wpływa to na zadowolenie z obsługi czy jakości samej usługi. Bardzo ciekawy jest ten argument :)

I proszę wybaczyć, ale w kwestii tego KTO będzie na moim weselu i co potencjalnie będzie go najbardziej interesowało, niestety ja mam większą wiedzę. Popieram to znajomością osób, które zapraszam i doświadczenie z "branży weselnej" nie jest mi do tego potrzebne.

Porównywanie baru - który jest jakby nie patrzeć dodatkiem do wielu innych atrakcji, z zespołem (który jest podstawą dobrej imprezy) jest w moim odczuciu zupełnie nieadekwatne. Cena, którą ja jestem w stanie za taki "dodatek" zapłacić (1500) nie jest też niska. A koszt całej imprezy weselnej też do małych nie należy, choć rozumiem, że każdy chce zarobić. Ale proszę - wszystko w granicach rozsądku, bo gdzieś się kończy zarabianie, a zaczyna zwykłe "zdzierstwo".

MichalW - Sob Sty 21, 2012 12:37 pm

kisskiss napisał/a:


Panie Michale, skąd powiązanie "nie wystawiania menu" z zadowoleniem gości? To przede wszystkim mnie przecież zależy na ich zadowoleniu i dlatego decyduję się na wesele.
W większości lokali gastronomicznych występuje menu i nie wpływa to na zadowolenie z obsługi czy jakości samej usługi. Bardzo ciekawy jest ten argument :)


Chodzi o dopasowanie receptury do aktualnego smaku gościa, który się zmienia w trakcie wieczoru. Nie zawsze jest dobry moment na coś słodkiego, menu mówi zawsze o ingrediencjach i nazwie, nie wspomina o momencie w którym warto tego spróbować. Po kawie pewne rzeczy pasują idealnie, pozostałe mogą się zakończyć niesmakiem.
Nam zalezy na 100% zadowoleniu z prostej przyczyny, poczta pantoflowa...

kisskiss napisał/a:

Porównywanie baru - który jest jakby nie patrzeć dodatkiem do wielu innych atrakcji, z zespołem (który jest podstawą dobrej imprezy) jest w moim odczuciu zupełnie nieadekwatne. Cena, którą ja jestem w stanie za taki "dodatek" zapłacić (1500) nie jest też niska. A koszt całej imprezy weselnej też do małych nie należy, choć rozumiem, że każdy chce zarobić. Ale proszę - wszystko w granicach rozsądku, bo gdzieś się kończy zarabianie, a zaczyna zwykłe "zdzierstwo".


Po prostu nie ukrywamy żadnych kosztów i wiemy ile ze sobą przywozimy, dlatego "zdzierstwo" jest krzywdzącym dla nas określeniem. Bar na imprezie to nie tylko alkohol, do tego dochodzi masa produktów na których się pracuje oraz wyposażenia.

Pisałem w celu sprostowania ceny, gdyż jest ona inna niż Pani napisała w pierwszym poście.
Mam nadzieję że wszystko uda się według Pani założeń i życzę udanej uroczystości.

Pozdrawiam
Michał W

baila - Nie Sty 22, 2012 1:03 pm

Moim zdaniem 2500 zł za obsługę barmańską to o wiele za dużo. Nasz barman plus alkohol wyniósł ok 1800 zł, gdzie cały alkohol kupowaliśmy sami i w cenie tej też mieściło się szkło i owoce. Wszystko po weselu oczywiście nalezało do nas czyli alkohol, owoce + mieszadełka etc. Szkło oczywiście nie :) Myślę, że możesz poszukać w internecie i znaleźć o wiele bardziej korzystniejszą ofertę. My ustalaliśmy z naszym barmanem menu tak, żeby było różnorodne,ale mieściło się w granicy 1300 zł za alkohol i udało się każdy był zadowolony wielbiciele whisky brali drinki z tym alkoholem, wielbiciele mojito i martini brali takie drinki. A argument, że po kawie nie nalezy pić jakiegoś alkoholu bo zakończy się to niesmakiem ...hmm każdy ma swoje ulubione smaki i wątpię czy gość, który zażyczy sobie jakiegoś drinka a od barmana usłyszy, że ma tego nie brać będzie zadowolony z takiej obsługi.
Karolina1984 - Nie Sty 22, 2012 3:57 pm

No tak jak pisałąm- mi dziewczyna będzie robić drinki za 150zł (jestem świadoma,że to bardzo mało) a ma w repertuarze ich trochę, w tym różne wielowarstwowe. Oczywiście nie będzie zadnego szow typu żonglowanie kubeczkami , ale też na tym mi nie zależy....... a cena alkoholu tak naprawdę zależy ode mnie- spotkamy się jeszcze ,żeby sobie ustalić, jakie drinki są dobre, ładne i przy tym składniki nie kosztują wiele :)
kisskiss - Nie Sty 22, 2012 6:05 pm

Myślę, że nie ma sensu dalsze zbijanie argumentów, bo rynek i tak zweryfikuje adekwatność ceny do oferty.

baila, właśnie na takiej zasadzie planuję obecność barmana na weselu. Dobrze, że jest to w ogóle możliwe w normalnej cenie :)

slacha - Czw Maj 10, 2012 12:29 pm

Karolina1984 napisał/a:
No tak jak pisałąm- mi dziewczyna będzie robić drinki za 150zł (jestem świadoma,że to bardzo mało) a ma w repertuarze ich trochę, w tym różne wielowarstwowe. Oczywiście nie będzie zadnego szow typu żonglowanie kubeczkami , ale też na tym mi nie zależy....... a cena alkoholu tak naprawdę zależy ode mnie- spotkamy się jeszcze ,żeby sobie ustalić, jakie drinki są dobre, ładne i przy tym składniki nie kosztują wiele :)


moglabys podzielic się ktora sala w lodzi wspolpracuje z barmanami? szukam wlasnie miejsca w ktorym moglabym pracowac przy minibarze na weselach i innych, praca w klubie jakos mi nie sluży ;) chyba ze akurat znalazłas barmanke jako osobę prywatną a na sali mają jej tylko przygotowac miejsce ;)

Catylyn89 - Pon Maj 13, 2013 12:10 pm

Powiem Wam, ze bylam teraz na weselu gdzie nie było barmana, ani stołu wiejskiego i jakoś nikt nie odczuwał braku czegokolwiek innego niz to co jest na stołach... Dziwnie, ale ja sama sie zastanawiam nad barmanem :)
kaledonia - Pon Maj 13, 2013 4:09 pm

Catylyn89 napisał/a:
Powiem Wam, ze bylam teraz na weselu gdzie nie było barmana, ani stołu wiejskiego i jakoś nikt nie odczuwał braku czegokolwiek innego niz to co jest na stołach... Dziwnie, ale ja sama sie zastanawiam nad barmanem :)

Wszystko zależy od gości- u nas raczej mało pijacy, a część z racji religii w ogóle nie pije alkoholu.

Byłam na takim weselu z barmanem i drinki dobre, ale mało osób podchodziło- nie wszyscy się odważyli. Dlatego ja uważam, że alko na stołach wystarczy (poza wódką i winem chcemy też postawić kolorowe vermuty).

2 tys za barek to bardzo dużo.

kisskiss - Czw Sie 22, 2013 3:17 pm

U nas był barek z firmy Zamów barmana i jak najbardziej polecam. Często, gęsto ustawiała się do niego kolejka, a sam bar prezentował się bardzo estetycznie.
Sisska - Czw Sie 22, 2013 9:50 pm

kaledonia napisał/a:
Byłam na takim weselu z barmanem i drinki dobre, ale mało osób podchodziło- nie wszyscy się odważyli. Dlatego ja uważam, że alko na stołach wystarczy (poza wódką i winem chcemy też postawić kolorowe vermuty).
za to moj przyszly jeszcze za czasow "bez mnie" byl na weselu z barmanem i wszyscy goscie ustawiali sie w kolejce po drinki zamiast sie bawic i tanczyc, a ze caly stol barmanski z barmanem, stal gdzies obok sali, a nie w sali, to parkiet swiecil pustkami
Magdzik - Pią Sie 23, 2013 8:28 am


marthussia - Pią Sie 23, 2013 10:20 am

Sisska napisał/a:
kaledonia napisał/a:
Byłam na takim weselu z barmanem i drinki dobre, ale mało osób podchodziło- nie wszyscy się odważyli. Dlatego ja uważam, że alko na stołach wystarczy (poza wódką i winem chcemy też postawić kolorowe vermuty).
za to moj przyszly jeszcze za czasow "bez mnie" byl na weselu z barmanem i wszyscy goscie ustawiali sie w kolejce po drinki zamiast sie bawic i tanczyc, a ze caly stol barmanski z barmanem, stal gdzies obok sali, a nie w sali, to parkiet swiecil pustkami


Wszystko zależy od gości. My również zamierzamy mieć barmana i mam nadzieję, że chętnych nie będzie brakowało a i parkiet nie będzie świecił pustkami.

tygrysek7773 - Pią Sie 23, 2013 2:44 pm

U nas będzie drink bar, byłam już na wielu weselach z takim barkiem i ludzie głównie raczyli się nimi podczas przerwy od tańców, przy stołach. Chodziły przede wszystkim panie, dla których to ciekawy zamiennik czystej :) Chociaż i panowie znaleźli coś na siebie. Na pewno nie zauważyłam, żeby przez to goście nie tańczyli :)
Sisska - Sob Sie 24, 2013 9:34 am

ajak to w ogole z cenami teraz? orientowalyscie sie? ja dostalam 2 oferty (liczone na 100 osob), jedna za 2000 zl, druga za 2200. obie juz ze wszystkim, alkohole, syropy, dekoracje, szklo, lod etc. i przyznam szczerze, ze myslalam ze to jednak tansze bedzie :roll:
iduczek - Wto Paź 29, 2013 3:02 pm

Bardzo chciałam mieć barmana, ale jak pomyślę, że będzie wódka, bimber na stole wiejskim i jeszcze kolorowe alkohole z baru to się trochę obawiam, czy jak goście zaczną mieszać to się dobrze skończy.
Należy tylko wierzyć w inteligencję gości ;p

A ceny te które ja dostałam w ofertach też oscylowały w okolicach 2 tysięcy za bar z 6 alkoholami poza wódką (vermuty, gin, rum, coś tam jeszcze)

Terry - Wto Paź 29, 2013 3:12 pm

O moich gości się nie boję - na kilku weselach był już barman i żadnych ekscesów, czy szybkiego odpadania gości nie było. Kto miał się spić, to oczywiście się spił (ale te osoby kończą tak samo nawet bez barmana).

Nam chłopak zaproponował 750 zł za 1 dzień lub 850 zł za 2 dni. W to wliczony jest jego dojazd. Uznał, że koszt alkoholu, z owocami i sokami na jedną noc wyniesie nas ok 700-800 zł (ok 140 osób). Do tego wypożyczamy od niego stół wiejski i stojak na 6 rodzai bimbru/nalewek (regał z 6 szklanym, podpisanymi baniaczkami. Na dole jest koło do losowania trunku). Niestety nie pamiętam na jaka sumę za wypożyczenie stołów umówił się PM. Ale w 2 tys na pewno się zamkniemy.

getmarried - Sro Paź 30, 2013 9:51 am

Dosyć drogo 750zł złotych za barmana. Podobno można znaleźć kogoś dużo taniej. Moim zdaniem barman to świetny pomysł na wesele. Kolorowe alkohole dają więcej kolorów na stołach, a znam sporo ludzi, którzy nie piją wódki. Często hitem jest whisky/whiskey.

Dla dzieci również to ogromny bajer - kolorowe drinki z soków. :)

moniica - Sro Paź 30, 2013 2:54 pm

U nas na weselu była wódka, bimber na wiejskim stole, stolik z winami ale również mieliśmy barmana, który cieszył się dość dużym powodzeniem i nikt się nie spił. Wszystko zależy od gości.
Sisska - Czw Gru 05, 2013 11:42 am

Terry, masz jakis namiar na tego goscia? moze ma jakas strone swoja?
Terry - Czw Gru 05, 2013 11:52 am

Podeślę ci na priv, bo niestety nie ma strony. Podobno jest fb, ale ja go nie znalazłam.
Sisska - Czw Gru 05, 2013 11:54 am

no to czekam ! dzieki !
Iwonicze - Sob Gru 28, 2013 3:38 pm

ja tez bym poprosila ten namiar
Klareczka - Sro Kwi 02, 2014 12:38 pm

Terry, a wiesz może ile jakich alkoholi przewidział, żeby wystarczyło? niezbyt wiem jak to obliczyć u siebie ;)
Terry - Sro Kwi 02, 2014 1:01 pm

Przypomnij mi się jutro rano na priv, to ci napiszę, bo dziś siedzę do późna w pracy.
Ogólnie nie było tego dużo, bo sporo drinków będzie robił na bazie wódki.

AK 08.2015 - Wto Kwi 15, 2014 2:03 pm

czy można poprosić o ten namiar na tego pana? :wink:
dagii - Pią Maj 30, 2014 7:55 pm

Witam,
poszukuję barmana na wieczór panieński na 30.08. 2014
czy może ktoś mi podesłać jakieś namiary w rozsądnych cenach?!

Juska - Pią Maj 30, 2014 8:01 pm

dagii, ja po WPP mam namiary do barmana z Bedroomu. Podeślę Ci na PRV :)
natalia_zosia - Sro Paź 15, 2014 7:48 pm

Podeślesz też mi kontakt? :)
E-kwiaty - Czw Paź 16, 2014 11:17 am

Bardziej martwiłbym się o wspomniany zapas alkoholu bo trochę wstyd gdybym w takim barku po prostu go zabrakło? Sam pomysł mi się podoba,jest drożej bo barman też nieźle kasuje,ale zawsze to dodatkowa atrakcja dla gości.
anusia222 - Sob Sty 10, 2015 4:39 pm

Hej;) czy któraś z was ma namiar na jakiegoś sprawdzonego barmana;)? Znalazłam kilku i wszyscy dysponują własnymi sokami, likierami itd. A jednak wolałabym sama kupić to wszystko;) myślę, że może wyjść taniej, a poza tym co zostanie to będzie na późniejsze imprezki w domu;) będę bardzo wdzięczna za wszystkie namiary :lol:
zbranzy - Wto Sty 13, 2015 10:04 pm

ja polecam z czystym sumieniem barman4yu
paulusss5 - Sro Cze 08, 2016 9:55 am

tak, wygoda, każdy może sobie wybrać co chce
sreg - Czw Kwi 20, 2017 5:13 pm

Barman na wesele to fajna opcja. Teraz coraz więcej Młodych Par korzysta z ich usług :)
Staviori - Pią Gru 15, 2017 10:43 am

Pomysł dobry, ale trzeba pamiętać, że to generuje dodatkowe koszta. Sam na wielu weselach widziałem taki barek w akcji - według mnie sprawdza się bardzo dobrze.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

Jolcia59 - Nie Gru 31, 2017 4:47 pm

Dolanczam sie do listy preferujacych barek na weselu
Kiwik4 - Wto Sty 02, 2018 2:29 pm

ja polecat barman 4you
Margaretka28 - Sro Wrz 30, 2020 9:46 pm

U nas goście pili tylko wino, było dość elegancko, kupiliśmy butelki Oak View, królowało czerwone półsłodkie idealne do wędlin, serów, czy czerwonego mięsa więc wpasowało nam się do menu.
nagnieszka2001n - Wto Mar 08, 2022 12:47 pm

Mi barmani na weselu bardzo odpowiadają. Nie każdy lubi pić wódką. A mohito dla Pań to faje wyjście :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group