Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Własne zaproszenia

eber - Wto Sie 11, 2015 3:45 pm
Temat postu: Własne zaproszenia
Jest gdzieś możliwość zaprojektowania swojego zaproszenia i od razu ich wydrukowania ?

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_

BasiaK - Nie Paź 02, 2016 6:33 pm

przecież na necie jest masa fajnych projektów DIY wystarczy wpisać w google i masz wszystko co potrzebujesz
Be_Mine - Pon Paź 03, 2016 1:05 am

Tak w temacie jest fajna stronka optimal print. Ja tam ostatnio projektowałam swoje zaproszenia. Oczywiście wszystkiego za nas program nie zrobi ale dużo ułatwi. Po wszystkim można od razu zamówić zaproszenia. Szkoda tylko że minimalnie 10 sztuk bo chciałam najpierw zamówić 1 żeby zobaczyć czy dobrałam dobry rozmiar czcionki itd.
Dodatkowo można zaprojektować tam wszelki dodatki typu winietki, zawieszki na alkohol itp. Jak to u nich z wykonaniem to będę mogła powiedzieć jak już zamówie. :)

Gomigo - Pią Paź 28, 2016 2:47 pm

Eber, przecież to naprawdę jest proste. Wystarczą 2 papiery 100x70 z sklepu dla plastyków, nożyk, klej magik, tasiemka z pasmanteri i domowa drukarka. Ja zrobiłam 20 zaproszeń (15 gości, 2 dla światków) oraz podziękowania po. Do tego starczyło na winietki, etykietki na wódkę i wino, Koszt 20 zł ze wszsytkim. Przemyśl ile macie gości i czy zamawianie faktycznie wam się opłaca. W moim dzienniczku masz zaproszenia jakie mi wyszły. Dodam że swoje etykiety na wódkę i wino miałam na bawełnianym sznurku - który jak się okazało był idealnym zabezpieczeniem przed kapaniem przy rozlewaniu wina :)

A jeśli chcesz zaprojektować swoje zaproszenie to ściągnij sobie darmową wersje programu corel draw i tam zrób zaproszenie. Jak je zrobisz zrób z niego plik pdf i zanieś na druk cyfrowy. Za 5 zł masz wydruki chyba 2 wejdą na A3. Jestem grafikiem więc wiem co piszę. A program jest na tyle infantylny że nie trzeba mega znajomości w tym programie. Lub łatwiejszego gimpa (który moim zdaniem jest bardziej zagmatwany niż corel). Ale wpierw przelicz czy ci się to opłaca.

Pifka - Sro Wrz 27, 2017 11:11 am

Ja od dawna zastanawiam się nad takimi zaproszeniami. Będę mieć wtedy pewność, że będą jedyne w swoim rodzaju. A i spersonalizować je można całe fajnie.

Cytat:
Za 5 zł masz wydruki chyba 2 wejdą na A3.

No ile wejdzie to zależy jakie duże się zrobi. Widziałam już zaproszenia bardzo malutkie a i naprawdę duże, niczym notatnik :)

stronawesela - Pią Mar 23, 2018 9:58 am

Często masz tak, że zaproszenia są gotowe wzory, ale masz możliwość praktycznie dowolnej personalizacji.
Zakupoholiczka - Pon Maj 25, 2020 2:23 pm

Też myślę nad własnymi, ale zastanawiam się, czy to się serio opłaca? Ile wyszły was własnoręczne zaproszenia?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group