Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - babeczki zamiast tortu ?

Agusiab - Czw Sie 13, 2015 10:21 am
Temat postu: babeczki zamiast tortu ?
Czy ktoś zamawiał babeczki zamiast tortu? jeśli tak to gdzie?
pamcia23 - Pią Wrz 25, 2015 8:38 am

Ja miałam tradycyjny tort. Babeczki by nawet nie pasowały. Ale jeśli stylistyka przyjęcia będzie taka, że babeczki będą pasowały, to czemu nie.
Sycylijka - Czw Paź 01, 2015 1:38 pm

Byłam na weselu w maju, gdzie tort zastąpiony był babeczkami. Wykonanie Fabryka Babeczek z Narutowicza. Były obłędnie pyszne. Serio. Fotka nie powala, ale ten smak....mmmm :)

[/i]

skrzat - Pon Paź 05, 2015 3:18 pm

Ja polecam Słodka Pracownie - na moje wesele wykonała babeczki pod winietki i nie dość że były kapitalnie piękne, to jeszcze obiedzie smaczne, a Dziewczyna która się tym zajmuje wypieka typowo domowymi metodami bez jakiś uzdatniaczy itp, więc też zdrowo :) widziałam na jej Fb że wykonywała również piękny tort babeczkowy, a jej specjałów można od niedawna skosztować stacjonarnie w lokalu na Piotrkowskiej 217 bodajże :-)
Dorotka_ - Pon Paź 05, 2015 3:57 pm

ja mogę dać namiary na moją koleżankę, która robiła babeczki na wieczór panieński ZuzM :)

Babki wyszły prześliczne i przepyszne.



Moniq25 - Sob Gru 05, 2015 4:39 pm

na wesele bym babeczek nie zamówiła, chyba, że bardziej luźna impreza np. urodzinki
oleczqa002 - Wto Gru 08, 2015 11:15 am

Moniq25 napisał/a:
na wesele bym babeczek nie zamówiła, chyba, że bardziej luźna impreza np. urodzinki

Też bym nie zamówiła babeczkowego tortu na wesele, preferuje tradycyjne, natomiast fajny pomysł jak np. na wieczór panieński :)

ryfcia - Wto Gru 08, 2015 10:47 pm

Ja też na wesele bym nie zamówiła tortu z babeczek, ale zastanawiałam się nad nmi jako podziękowania dla gości, jednak ostatecznie stanęło na lizakach :P
ulenika58 - Sro Gru 16, 2015 3:41 pm

Babeczki zamiast tortu ? Dziwne zwyczaje.
patrycjaaa0 - Sob Sty 16, 2016 2:45 pm

Babeczki, to wg mnie fajna sprawa :)
nowocześnie :)

patrycjuszka55 - Pon Kwi 18, 2016 12:45 pm

babeczki moim zdaniem coś innego ;)
Paolina - Sro Maj 04, 2016 8:12 am

Czy już nie było takiego tematu? Wydaje mi się, że już kilka lat temu pisałam o babeczkowym torcie. :) W 2013 byłam na pierwszym weselu, na którym pojawiły się babeczki. Bardzo często trafiam na przyjęcia z tortem babeczkowym, co mnie samą średnio zachwyca, bo jednak wolę tradycyjne torty. Zauważyłam, że większość gości (głównie tych starszych ;) ) po początkowym "ojej, wow, jaki ciekawy tort z babeczek" też komentuje, że wolałaby normalne ciasto. Wiadomo - co kto lubi, grunt, żeby młoda para była zadowolona. :)

Przyznam jednak, że babeczkowe torty pięknie się prezentują.







[ Dodano: Sro Maj 04, 2016 9:13 am ]
Dorotka_, czy Twoja koleżanka nadal zajmuje się tworzeniem babeczek? ;)

Dorotka_ - Sro Maj 04, 2016 10:23 am

Paolina, tak :)
robertosskarlos - Nie Maj 29, 2016 10:13 am

świetna opcja, o tym nie pomyśleliśmy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group