Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Budka Slow Motion

Catylyn89 - Wto Wrz 15, 2015 9:16 am
Temat postu: Budka Slow Motion
Tak sobie przeglądam poranną prasę i wpadłam na kolejną atrakcję weselną :)

"Czym jest budka slow motion? To paradoksalnie bardzo szybka kamera, która rejestruje ruch przed kamerą, aby później w zwolnionym tempie odtworzyć nagranie. To niesamowita przygoda i goście dosłownie szaleją przed obiektywem budki! Oferta BUDKA SLOW MOTION to nie tylko sama kamera rejestrująca i profesjonalne oświetlenie, ale również – nieograniczone możliwości aranżacji, dopasowania gadżetów i pomoc dwóch osób w trakcie realizacji. To bardzo ważna rzecz, na którą zwróćcie uwagę przy wyborze budki. Jedna osoba zajmuje się obsługą urządzenia, a druga pomaga gościom, doradza wybór gadżetów i zachęca do zabawy. Chociaż zachęcać nie trzeba raczej nikogo, bo to fantastyczna zabawa, a efekty zapierają dosłownie dech w piersiach! Serpentyny, konfetti, balony, peruki, maski, tabliczki z napisami – ilość możliwości jest totalnie nieograniczona!"

DZIEWCZYNY! Budka z Łodzi! :)

Ktoś już miał i może się podzielić wrażeniami? :)

Iru - Wto Wrz 15, 2015 1:56 pm

Ja co prawda nie miałam, ale dziewczyna która robiła mi wianek pldesłała mi również link do takiej budki. Oglądałam ale jakoś wrażenia na mnie to nie zrobiło szczerze mówiąc
Sycylijka - Sro Wrz 16, 2015 3:57 pm

Catylyn89, pisałam do nich kilka miesięcy temu :) super sprawa, mimo to jeżeli ma być jakaś atrakcja na weselu, to już chyba wolę dołożyć kilka stówek i zamówić barmana :)

dla zainteresowanych wstawiam ofertę na 2016 rok :)

Catylyn89 - Sro Wrz 16, 2015 5:13 pm

Sycylijka, dostałam od nich to samo... :) Ja sobie ich wpisałam w bazę, bo niektóre Pary mają fazę na takie nowości :)
Sycylijka - Sro Wrz 16, 2015 5:41 pm

no właśnie ja mam taką fazę, ale trochę za dużo sobie liczą :)
Catylyn89 - Sro Wrz 16, 2015 6:42 pm

Sycylijka napisał/a:
no właśnie ja mam taką fazę, ale trochę za dużo sobie liczą :)


To dopiero weszło do Polski i za niedługo pojawią się konkurencyjne firmy... Moim zdaniem cena przystępna jak na nowość na rynku. Słynna fotobudka z Łodzi bierze tyle za samą fotobudkę :)

annaponikla - Czw Mar 10, 2016 5:34 pm

Bardzo fajny klip można z tego uzyskać no i zawsze jakaś nowa atrakcja, ale w Polsce chyba nie bardzo się przyjęło.
Be_Mine - Nie Paź 30, 2016 7:39 pm

Dzisiaj oglądałam filmiki z takie budki, jak dla mnie super! Mojemu Ł też się bardzo spodobało. :) Ale za 1500 zł to już chyba trochę dorzucić i wziąć barmana.
Kasia.Gil - Pią Sty 19, 2018 1:29 pm

SLOW MOTION to jest to samo co VIDEOBUDKA ?
GdzieWesele - Czw Paź 06, 2022 4:07 pm

Bardzo fajna atrakcja weselna. Goście weselni zaangażowani i zachwyceni:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group