Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - tynk dekoracyjny-jak to usunąć?

kapatka - Czw Wrz 17, 2015 3:48 pm
Temat postu: tynk dekoracyjny-jak to usunąć?
Powoli zaczynamy przygodę pt. "Nasze małe M4". W (prawie) naszym mieszkaniu jest jedna rzecz, która spędza mi sen z powiek. Mianowicie ściany pokryte są (jak się domyślam bo znawcą nie jestem) tynkiem dekoracyjnym. Wygląda to bardzo podobnie do tego co widać na zdjęciu. My chyba wolelibyśmy zwykłe ściany, na których położona by była gładź. W związku z tym moje pytanie brzmi: czy ktoś z Was miał do czynienia z usuwaniem tego? Orientuje się na ile i jak wykonalne to jest? Ew. ma kogoś wartego polecenia, kto zna się na rzeczy?


aguuuunia44 - Czw Wrz 17, 2015 6:24 pm

Prawdopodobnie trzeba skrobać i od nowa gładź położyć. Moi rodzice zastanawiali się czy zmienić u siebie taką ścianę, ale jednak za dużo roboty by z tym było .Starliśmy więc lakier papierem ściernym i pomalowaliśmy na inny kolor. I muszę przyznać że naprawdę ładnie to wygląda. :)
Forever - Pon Wrz 21, 2015 2:58 pm

A ja miałam taki w mieszkaniu po wcześniejszej właścicielce i jak mi zrobili na nowo gładź, to pomieszczenie optycznie się powiększyło. Wygląda fajniej, tym bardziej, że kolor daliśmy szary, a na takim tynku to by wyglądało jak zewnętrzna elewacja.
daniel.duda - Sro Wrz 23, 2015 1:39 pm

Czasem jak się ma nierówne ściany to jest to dobre wyjście.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group