Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - Balsam do ust na piękne usta?

Kardyna - Pon Paź 19, 2015 1:53 pm
Temat postu: Balsam do ust na piękne usta?
Co zrobić, aby usta były bardziej ponętne i nie pękały? Na pewno nie mam zamiaru sobie nic wstrzykiwać :D Ale chciałabym, żeby były mięciutkie i chętnie całowane przez mojego lubego ;)
Smerfetkaa - Pon Paź 19, 2015 7:55 pm

Carmex ! (wiśniowy <3 )
Catylyn89 - Wto Paź 20, 2015 12:26 am

Ja polecę produkt, który pokochały moje usta... Blistex MediPlus :razz: cuuuuuudo! :serce:
Forever - Wto Paź 20, 2015 4:15 pm

miód, wazelina i krem nivea :)
Olszajna - Czw Paź 22, 2015 7:11 pm

Forever napisał/a:
miód, wazelina i krem nivea :)


Ale z miodem na ustach trochę głupio wychodzić z domu :P

Sylwiabruno - Sob Paź 24, 2015 5:36 pm

Niektóre balsamy do ust mają okropny smak. Ciekawe czy istnieje taki, który nie powoduje odruchów wymiotnych.
lovinlizard - Czw Paź 29, 2015 8:49 pm

to jest dobry balsam


ten działa bardzo podobnie


a najlepiej to kupić pomadkę, blyszczyk która fajnie działa na usta ja z błyszczyków lubię bardzo bourjois długo mam po nich nawilżone usta

edytowałam post, żeby nie było odnośnika do sklepu. Pozdrawiam Dorotka_

malaania - Pon Lis 02, 2015 2:46 pm

ja jestem fanką jajeczek eos - dostaniesz je w wielu internetowych drogeriach za jakies 20zl, a smaki są po prostu wyborne!

usunęłam podpis z reklamą w podpisie. Proszę o jego edytowanie. Dorotka_

Forever - Pon Sty 04, 2016 1:56 pm

A ja polecam miód - naturalny i pyszny, a zawsze idealnie wygładza.
mspp - Wto Sty 05, 2016 11:01 pm

Nuxe reve de miel badz blistex med, grubo na noc, wczesniej peeling cukrowy na oliwce mniam ^^
montumag - Sro Gru 14, 2016 11:29 am

Moje ulubione pomadki to Carmex. Do tej pory nie znalazłam niczego, co by je przebiło.
pucek - Czw Maj 04, 2017 8:45 pm

Dobre balsamy do ust można nabyc w aptece. Sama się ostatnio zdziwiłam jak byłam w nocy w jedynej otwartej całodobowo aptece w Zgierzu (w Kwiatach Polskich) i tam zobaczyłam, ze mozna je nabyć także tu. Polecam Tisane o smaku miodowym, bardzo przyjemny balsamik.
sienna_081 - Sro Maj 10, 2017 7:15 pm

Zazwyczaj wybieram pomadki owocowe, na przykład z apteki. Czasami w zimę z kolei stosuję wazelinę.
karolcia94 - Sro Maj 10, 2017 9:10 pm

Dla mnie najlepsza jest wazelina. Świetnie chroni usta przed wysuszeniem i pękaniem (męczyłam się z tym problemem kilka lat, moje usta to była masakra odstające, suche skórki, brrrr). Tak więc polecam. W razie czego niewiele stracicie, bo to taniocha jest.
Kopryniaszka - Czw Maj 18, 2017 1:38 pm

Też jestem za wazeliną. Tyle kremów na rynku, ale wazelina i tak spisuje się najlepiej.
sikorki88 - Sro Maj 24, 2017 12:09 am

Jak dla mnie to olej kokosowy :)
kamyki_80 - Sro Maj 31, 2017 12:59 pm

wazelina bezzapachowa działa najlepiej
sylwia.17 - Czw Cze 08, 2017 3:09 pm

O usta musimy dbać cały czas,ale co zrobić jak pojawi nam się opryszczka? Oczywiście nie wariować i nie ukrywać się, tylko kupić w aptece krem usunięta reklama. Dorotka_
Zakupoholiczka - Wto Paź 03, 2017 9:23 am
Temat postu: Re: Balsam do ust na piękne usta?
Kardyna napisał/a:
Co zrobić, aby usta były bardziej ponętne i nie pękały? Na pewno nie mam zamiaru sobie nic wstrzykiwać :D Ale chciałabym, żeby były mięciutkie i chętnie całowane przez mojego lubego ;)


Stosuj pomadki nawilżające, miód i czasami rób peeling ust.

pre_Beatka - Pią Sty 12, 2018 10:16 am

Ja mam świetne masło shea, ale bez marki ponieważ jej teściowa robi naturalne kosmetyki i ma mydlarnię w Zakopanem i postanowiła mi takie masło sprezentować. Fajnie sprawdza się w ogólnej pielęgnacji skóry nie tylko ust.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group