Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - Puder - jaki rodzaj

Polomiesz - Wto Paź 20, 2015 8:17 pm
Temat postu: Puder - jaki rodzaj
Jaki jest Wasz ulubiony puder? Prasowany, w kamieniu czy jeszcze inny? Jakim Wam się najlepiej maluje?
Catylyn89 - Wto Paź 20, 2015 8:33 pm

Puder ryżowy z paese :) Lub Kryolan :)
montumag - Sro Gru 14, 2016 11:30 am

Nie mam ulubionej marki, ale zawsze wybieram jakiś matujący.
Muszka88 - Czw Gru 15, 2016 10:04 am

Moderator usunął mój wczorajszy post bo podałamw nim linka do strony firmy Pixie. Nie rozumiem sensu tego działania przecież i tak większość dziewczyn pisze nazwę marki pudru którego używa czy jakiś innych produktów. Co za problem wpisać nazwę w Google a wyskoczy nam od razu strona... a ja żeby oszczędzić zachodu podałam go tutaj do mojej odpowiedzi. Nie widzę w tym nic złego.
Proszę przestańcie wszystkich traktować jak spamerów. :? To normalne że ludzie wymieniaja się linkami na forach.

Dorotka_ - Czw Gru 15, 2016 10:24 am

Muszka88, przeczytaj proszę JESZCZE RAZ Regulamin Forum, który akceptowałaś przed utworzeniem konta w tym miejscu. Dziękuję :)

Życzę miłego dnia.

A wracając do tematu, mam pudry Kryolan i Estee Lauder, jak dla mnie najlepsze :)

kfr89 - Pią Gru 16, 2016 9:36 am

Ja od lat używam tylko jednego pudru - Rimmel Stay Matte prasowany :) spisuje się rewelacyjnie i ma przystępną cenę. Jedyny zarzut mam do opakowania, jest dość niskiej jakości, można je łatwo uszkodzić. Nie przetrwało upadku z wysokości ale co tam, przełożyłam puder do innego pudełeczka i jest ok :)
karolkalka - Sro Gru 28, 2016 1:28 pm

Ja się ostatnio przerzuciłam na ten bezbarwny sypki od loreal i jest spoko!
coffeelover9608 - Sro Lut 22, 2017 9:43 am

Ja używam już jakiś czas pudru L'oreal true match i jestem bardzo zadowolona ale myślałam żeby jeszcze wypróbować puder mineralny Gosh'a, dużo osoób go poleca :)
sienna_081 - Sro Maj 10, 2017 7:17 pm

U mnie sprawdza sie puder ryżowy stosowany na podkład. Doskonale matuje, ale nie koloryzuje więc nie zmienia barwy podkładu.
karolcia94 - Sro Maj 10, 2017 8:53 pm

a puder sypki transparentny jaki polecacie??
mantra - Czw Maj 11, 2017 10:41 am

Mam puder w płynie jak i sypki z match perfection z Rimmel, bardzo dobry szczególnie dla osób które nie lubią grubej warstwy pudru na twarzy.


proszę zmienić podpis, łamie on regulamin Forum, zawierając link/reklamę. Posty będą edytowane przeze mnie, a jeśli nie nastąpi zmiana w kolejnych - będę je usuwać. Dorotka_

pucek - Sob Maj 20, 2017 7:57 am

Spróbuj może Max Factor. Jest transparentny, nie zrobisz sobie na twarzy \"maski\". Jest bardzo delikatny i wydajny. Mnie takie opakowanie starcza na jakieś pół roku. Kosztuje zdaje sie około 45-50 zł. Bardzo polecam
kamyki_80 - Sro Maj 31, 2017 1:24 pm

najlepiej połączenie płynnego i w kamieniu
pucek - Sro Cze 07, 2017 6:32 pm

Rozwiń swoją wypowiedź.
Skrzypiecka.K - Czw Lip 06, 2017 9:37 am

Ja używam mineralnego i trzyma się do 16h :)
splita - Pon Sie 21, 2017 9:35 am

Ja mam puder rozświetlający. Moja cera jest niestety dość blada.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group