Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - Witam ponownie :)

Paulisa - Pią Sty 01, 2016 8:54 pm
Temat postu: Witam ponownie :)
Cześć :)
Nie mogę znaleźć czy już się z Wami witałam, wiec witam się jeszcze raz :)
Tym razem już z datą : 09.04.2016r :D
Z moim narzeczonym jestem już prawie 7 lat, zaręczeni jesteśmy prawie 3. Ale dopiero teraz - dokładnie kilka dni temu zdecydowaliśmy się na ślub. Liczę na dobre rady z Waszej strony i również sama postaram się Wam pomóc :)

Witam, Pozdrawiam i 'do napisania' :)

alekul89 - Pią Sty 01, 2016 8:58 pm

Witam :-) Do kwietnia zostało już niewiele czasu. Macie już coś oprócz daty?
LinaMiódMalina - Sob Sty 02, 2016 10:38 am

Witam moją (tak myślę?:P ) imienniczkę :smile:
Chociaż czasu na pewno będzie wydawać się mało, to muszę przyznać, że to jak najbardziej jest do zrobienia :) Moja siostra brała ślub i urządzała wesele jakieś 3 mies. temu - we wrześniu, a sama decyzja zapadła w maju tego samego roku i mimo, że oboje narzeczeni mieszkają na stałe za granicą, a uroczystość odbywała się w Polsce - udało się ze wszystkim zdążyć na czas. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie! :)

kapatka - Sob Sty 02, 2016 11:06 am

Paulisa, cześć :) czasu faktycznie niewiele także chwal się co już macie załatwione. Trzymam kciuki za przygotowania do chyba pierwszego forumowego ślubu w tym roku :)
Paulisa - Sob Sty 02, 2016 2:09 pm

LinaMiódMalina - na imię mam Paulina :) podziwiam Twoją siostrę i mam nadzieję, że Nam też się to uda :D

Czasu bardzo niewiele, ale oprócz daty mamy już zespół "A duo" (będą to dwie śpiewające dziewczyny - a że już byliśmy na jednej imprezie na której śpiewały to wiemy, że to dobry wybór :) ) i wstępnie sale. Akurat tak nam się złożyło, że w poniedziałek byliśmy w Urzędzie (będzie to tylko ślub Cywilny ze względu na wiarę) a we wtorek pojeździliśmy trochę po salach w Zgierzu (jako, że jesteśmy ze Zgierza) i chyba zostaniemy przy pierwszej którą oglądaliśmy - "Szafiarnia" w Zgierzu.
Póki co mamy z górki bo ślub planowaliśmy na 02.04.2016r., ale godzinę przed wyjazdem do Urzędu zmieniliśmy na 09.04.2016r. - na nasze szczęście, bo jak się później okazało nie mielibyśmy tego zespołu i tej sali - na ten dzień mieli już inne imprezy :)

Gilgamesz - Sob Sty 02, 2016 2:27 pm

Paulisa napisał/a:
Nam też się to uda
Pewnie, że się uda ! Powodzenia życzymy :)
dorotka0603 - Nie Sty 03, 2016 7:11 pm

Super, witam Cię i życzę powodzenia! :)
AngelinaW - Pon Sty 04, 2016 11:17 am

Również witam. Przyznam że 3 miesiące na zorganizowanie ślubu i wesela to szalone tempo. My przygotowywaliśmy się rok a i tak miałam wrażenie, że czas pędzi jak szalony :) Życzę powodzenia i dużooo miłości :)
Piomarka - Pon Sty 04, 2016 12:27 pm

Witam słodko :) wszystkie młode żony!!

usunięty podpis - reklama. Dorotka_

slubzcharakterem - Pon Lut 01, 2016 9:19 pm

Witam :pa:
Da się? Jasne, że się da ;)
P.S.
Wolicie w stylu retro czy nowocześnie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group