Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - drzwi wewnętrzne-przesuwne, łamane, harmonijka?

kapatka - Nie Sty 03, 2016 9:42 pm
Temat postu: drzwi wewnętrzne-przesuwne, łamane, harmonijka?
W moim dzienniczku tez jest wpis, ale tam nie wszyscy zaglądają: w pokojach chcemy zamontować drzwi, ale nie tradycyjnie otwierane. Raczej przesuwne lub łamane, bo harmonijka raczej nas nie interesuje. Czy ktoś ma któreś z tego rodzaju drzwi i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Wszelkie plusy i minusy, na co zwrócić uwagę itp. Wszelkie uwagi i rady mile widziane :)
jpuasz - Pon Sty 04, 2016 9:56 am

My mamy w mieszkaniu przesuwne drzwi. Plusem niewątpliwie jest lepsza ustawność pokoi. No i ładniej wyglądają ;) Minusy? Przede wszystkim cena, do tego nie są zbyt "szczelne" (przez szpary "przechodzi" zarówno dźwięk jak i wiatr/przeciąg) no i małe dziecko może je sobie bez problemu otworzyć jak już załapie jak to się robi :P Wygląd dla mnie nie miał aż takiego znaczenia, czyli mamy jeden plus i 3 minusy, ale mimo wszystko w tym momencie zdecydowałabym się na takie samo rozwiązanie. Pokoje mamy tak tragiczne (w sensie umiejscowienie drzwi), że ten jeden wielki plus przeważa 3 małe minusy :) Ja polecam :)
kapatka - Czw Sty 14, 2016 2:48 pm

jpuasz, a macie system naścienny czy chowane w ścianę?
jpuasz - Czw Sty 14, 2016 3:16 pm

naścienny, tego typu (tylko kolor i wzór samych drzwi inny):

siunia66 - Sro Sty 03, 2018 4:27 pm

licznie wygladaja
granitur - Wto Kwi 03, 2018 8:55 am

najbardziej funkcjonalne i najmniej problemowe łamane lub harmonijka
basia632 - Sro Maj 16, 2018 5:27 pm

Bardzo fajnie wyglądają te przesuwne drzwi, akurat robię remont w salonie i zamówiłam takie szare w pakietlux między salonem a kuchnią, żeby można było je zamknąć na czas gotowania i smażenia wtedy zapach tak nie przenika na całe mieszkanie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group