Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Grzegorz "MOMENT" Płaczek

LinaMiódMalina - Nie Sty 10, 2016 12:59 am
Temat postu: Grzegorz "MOMENT" Płaczek
Przekopałam forum wzdłuż i wszerz, nie znalazłam jednak niestety ani słowa na temat współpracy z wydaje mi się, że znanym dobrze w branży ślubnej fotografem - Grzegorzem "Moment" Płaczkiem - http://www.moment.com.pl
Tan Pan to Ślubny Fotograf Roku 2015 wg Master Photographers International Organization więc może jednak ktoś coś tutaj słyszał bliżej w temacie ? :smile:
Nie wiem czy to kwestia tego, że nie jest on z Łodzi i być może nie jest przez to tutaj aż tak popularny (chociaż to chyba nie powód, bo w cenie reportażu zawiera się dojazd do każdego miejsca w Polsce), czy też nikt do tej pory nie podzielił się opinią ze współpracy z tym fotografem, bo nie było założonego tematu dot. tej firmy.
Wiadomo, że rekomendacje można poczytać także gdzieś indziej, ale jeśli któraś z Forumek miała kontakt i doświadczenia w pracy z tym właśnie fotografem w sesji ślubnej lub dowolnej innej to będę bardzo wdzięczna za opinię i info w temacie, bo na tę chwilę to nasz faworyt :D

mkonowol - Pon Cze 06, 2016 10:42 pm
Temat postu: Książka
Nie miałem bezpośredniego kontaktu ale posiadam i czytałem jego książkę na temat fotografii ślubnej. Ciekawa i bardzo inspirująca lektura.

podpis z reklamą usunięty. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group