Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - WKŁADKI Z MAPKĄ DOJAZDOWĄ NA ŚLUB/ WESELE

annette88888 - Wto Sty 26, 2016 2:50 pm
Temat postu: WKŁADKI Z MAPKĄ DOJAZDOWĄ NA ŚLUB/ WESELE
Nie znalazłam jeszcze takiego tematu, dlatego zakładam nowy :)

Poszukuje inspiracji do zrobienia mapek poglądowych dołączonych do zaproszeń jak dojechać na ślub, na wesele. Nasi goście będą z Łodzi ,Koluszek, Warszawy, Kołobrzegu a nawet z Anglii, nie każdy wie, gdzie jest Gałków Duży i Mały :)

Macie jakieś pomysły, podpowiedzi stron gdzie można takie mapki wykonać, pomysły ?:)

Dorotka_ - Wto Sty 26, 2016 3:07 pm

annette88888, takie cuś robi już Ci osoba/firma, której zlecasz zaproszenia :)

powinni przedstawić Ci projekt i tyle :)

annette88888 - Wto Sty 26, 2016 3:58 pm

Dorotka_, No widzisz, a ja znalazłam zaproszenia takie jakie mi się podobają i oni nie robią mapek :(
LinaMiódMalina - Wto Sty 26, 2016 9:49 pm

annette88888, mi się szalenie podobają w takim stylu, właśnie m.in ze względu na mapkę (mam wesele we Wiączyniu Dolnym i nie każdy się pewnie orientuje jak tam trafić :P ) no i sam motyw oczywiście <3

To jest akurat produkcja Ślub&Papier, natomiast jeśli zamówiłaś już zaproszenia w firmie, która mapki nie skomponuje, to ja bym się pokusiła o zrobienie własnoręcznie takich wkładek - wystarczy przecież prosty projekt (jakiś fragment mapy z netu) wydrukować na ozdobnym papierze w kolorze zbliżonym do samych zaproszeń i pociąć gilotynką.

annette88888 - Sro Sty 27, 2016 9:08 am

LinaMiódMalina, Jeszcze nie zamówiłam zaproszeń, ale akurat w tej firmie w której chce kupić, nie ma opcji dodatkowej mapki :(
Pozostaje mi chyba własne stworzenie takowej :)

M-Martusia - Pią Sty 29, 2016 1:43 pm

Ja sama tworzyłam mapkę, zresztą tak samo jak zaproszenia i nieskromnie powiem, zę jestem zadowolona z efektu. Zrobiłam sobie w takiej kolorystyce jaka mi najbardziej odpowiadała i komponowała się z resztą zaproszeń.

Najłatwiej robi się chyba w programie do grafiki wektorowej. Ja używałam Inkscape. Nauka programu na takim poziomie żeby stworzyć tą mapkę zajęła mi z jeden dzień, takze nie jest tak źle.

yeahman - Sro Lut 03, 2016 7:28 pm

Można porobic strzałki w terenie :) ale trzeba pamietac by potem ktos je posprzatal :) taka zabawa w podchody :)


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group