Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - HEJ:)

twitty7 - Wto Sty 26, 2016 11:18 pm
Temat postu: HEJ:)
byłam ty nie raz, ale w końcu oficjalnie:). Nasz wielki dzień to prawdopodobnie 16.09.2017 tak mi się marzy i właśnie rozpoczęliśmy poszukiwania... sala :roll:
Paulisa - Wto Sty 26, 2016 11:27 pm

Witam :) Życzę powodzenia w przygotowaniach :)
annette88888 - Sro Sty 27, 2016 9:05 am

Witam :)
Powodzenia i czekam na relację z przygotowań :)

dorotka0603 - Sro Sty 27, 2016 1:34 pm

twitty7, witam Cię, macie już jakieś sale na oku?:)
twitty7 - Sro Sty 27, 2016 4:14 pm

Oczywiście mamy już listę tych sal ,które chcemy obejrzeć:). jesteśmy już nawet po dwóch wizytach, ale póki co żadna nie rzuciła nas na kolana :? w sobotę jesteśmy już umówieni na kolejne spotkania :)
dorotka0603 - Sro Sty 27, 2016 4:20 pm

twitty7, mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć IDEALNĄ dla Was salę :) jeśli tak się stanie koniecznie daj znać! :)
LinaMiódMalina - Sro Sty 27, 2016 5:07 pm

twitty7, wygląda na to, że ślubujesz równo tydzień po mnie :smile: Śmiało zakładaj ślubny dzienniczek i za pamięci notuj pierwsze pomysły :)
Pozdrawiam!

Gilgamesz - Sro Sty 27, 2016 7:33 pm

Witajcie :)
alekul89 - Nie Sty 31, 2016 8:50 pm

twitty7 witaj. Jakie sale już obejrzeliście a jakie jeszcze macie na oku?
twitty7 - Pon Lut 01, 2016 4:21 pm

właśnie za nami ciężki weekend, ale chyba owocny :D .
Co do sal, które oglądaliśmy to m.in Dwór Artusa, Amadeusz, Afrodyta czy Czarny Staw ale jakoś bez fajerwerków :? . Wczoraj wieczorem już na sam koniec odwiedziliśmy Hotel Skarpa i powiem wam że jestem pod wrażeniem. To miejsce ma w sobie jakiś taki klimat trudny nawet do opisania :) . W przyszły weekend wybieramy się tam jeszcze z rodzicami, ale my w zasadzie jesteśmy już na tak :smile: Szczegółami podzielę się w wątku na temat sali :-)

Hachiko - Pon Lut 01, 2016 4:32 pm

Witam się z Tobą! :)
Ja byłam w Skarpie na weselu we wrześniu (właśnie się dowiedziałam, że na tej większej, zatem mają jeszcze jakąś mniejszą) i faktycznie przyjemny lokal, dobre jedzenie i kelnerzy, którzy uwijają się sprawnie i niezauważalnie, ale są sympatyczni, jeśli o coś poprosisz (np. mój partner przyszedł trochę później i spytałam o coś ciepłego dla niego, bo właśnie przyszedł i dostał). A przede wszystkim nie zabierają Ci talerzyka jeśli masz jedzenie (chyba, że sama oddasz im talerzyk) i dbają o czystość - często są zmieniane. A wydaje mi się, że to ważne drobnostki (mówię to z perspektywy gościa).

slubzcharakterem - Pon Lut 01, 2016 8:34 pm

Witam serdecznie :pa:
Lubię kolory dominujące w Skarpie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group