Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Urodziny męża

kinga112 - Wto Maj 17, 2016 8:22 pm
Temat postu: Urodziny męża
Co kupić mężowi na 30 urodziny? Mam straszny dylemat
Gilgamesz - Sro Maj 18, 2016 6:40 pm

Zrobię listę bo będzie łatwiej :)
- wspólny wyjazd na weekend
- płyta CD / DVD z ulubionych zespołem
- słuchawki hi-end
- roczny abonament do jakiegoś serwisu streamingowego
- lego technics - każdy facet uwielbia :P

Albo coś zupełnie innego - sesja fotograficzna ?

msmika - Sro Maj 18, 2016 10:58 pm

Mój mąż ucieszy się z każdej niespodzianki, a ponieważ ja się nie znam ani na sprzętach komputerowych ani mechanice pojazdów (a to jego ulubione zabawki) to zawsze przygotowuje wspólne popołudnie jakaś kolacja i/lub kino/teatr lub wyjazd gdzieś za miasto, żeby spędzić wspólnie czas i daję mu ręcznie zrobiony voucher z kwotą, którą może wydać na to czego faktycznie potrzebuje. (w tym roku zażyczył sobie podnośnik hydrauliczny - nawet nie wiem na co zwrócić uwagę przy takim zakupie :) ).
Czasem jak widzę, że coś mu się już zniszczyło to kupuję mu nowe np skórzany portfel czy pasek, albo ulubione perfumy (chociaż te ostatnie to często dostaje bez okazji :) )

Julia_ja - Czw Maj 19, 2016 7:58 am

Mój mąż jest zadowolony z każdego prezentu. Przynajmniej mi sie tak wydaje. Na ostatnie urodziny zorganizowałam mu imprezę niespodziankę, a że ma urodziny w sierpniu to był to grill i zrobiłam własnoręcznie jego ulubiony tort bezowy :-) a tak zazwyczaj gdzieś wychodzimy, często kupuję mu jego ulubione perfumy, bo nie należą do najtańszych albo jakieś narzędzia, bo wiecznie czegoś mu brakuje ;-)
tyska3 - Czw Maj 19, 2016 12:22 pm

Mój na szczęście też się ze wszystkiego cieszy :) Ostatnio dostał koszulkę ze śmiesznym nadrukiem, to nawet czasem do pracy nosi :P
Michalina29 - Pią Lut 16, 2018 9:36 am

Może wspólny wyjazd na weekend? :)
herbatnik - Pią Lut 16, 2018 12:24 pm

W tym roku czeka mnie załatwienie prezentu właśnie na 30ste urodziny małżonka i już zaczynam odkładać na opłacenie przejazdu jakimś luksusowym samochodem na torze. Mąż to fan motoryzacji ;)
thorin_bw - Pon Kwi 09, 2018 3:36 pm

zrób sobie sesje buduarową u fotografa, wydrukuj ulubione zdjęcie z sesji na duży formacie (np. fotoboardzie) i podaruj taką oryginalną niespodziankę mężowi :-)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

Japp - Pią Cze 29, 2018 11:16 am

Karnet na mecze ulubionej drużyny.
blacktest - Sob Sie 25, 2018 3:28 pm

Dobry zegarek może? :)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

Resonantser - Pon Kwi 12, 2021 1:24 pm

Ja bym postawiła na fajny zegarek. Np. sama dla siebie wybrałam teraz sportowy z sklepu WESTWATCHES moze Tobie też cos wpadnie w oko. Polecam markę INVICTA
petronela - Sro Maj 26, 2021 10:43 am

Chcę kupić facetowi nową maszynkę do włosów, wiem, że z takiego prezentu na pewno ucieszyłby się najbardziej, tylko który model wybrać? Widziałam że są maszynki takie które można używać i bezprzewodowo i na kablu
plagit - Sro Cze 23, 2021 8:39 pm

zabierz go na jakis wypad wspolny np. weekend
Baba Jaga - Pon Sie 09, 2021 8:21 am

Perfumy! Mężczyźni sami sobie rzadko kupują, a też lubią dobrze pachnieć. Jakby co to w sklepie Aleperfumeria są duże promocje na męskie zapachy
lipton - Wto Sie 17, 2021 11:20 pm

a może zrób mu masaż. A jak nie umiesz to kup przyrząd do masażu np Gun Mini R od Medivona jak mu się nie spodoba to na Ty skorzystasz. Ale moim zdaniem każdy lubi masaż i relaks.
stanbara - Wto Wrz 28, 2021 6:58 am

Wielkie dzięki za porady, własnie takiego tematu szukałem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group