Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - Cześć :-)

kfr89 - Wto Cze 07, 2016 7:55 pm
Temat postu: Cześć :-)
Cześć wszystkim, jestem Kasia :-) Nasza data to 22 lipiec 2017r., a więc ponad rok! Czasu jest sporo, dlatego mam nadzieję, że zdążę na spokojnie przejrzeć wszystkie tematy na forum :-) Na chwilę obecną mam salę z moich marzeń, wodzireja z polecenia i głowę pełną pomysłów ;-) Z pewnością podzielę się wrażeniami na poszczególnych etapach przygotowań!
oleczqa002 - Wto Cze 07, 2016 10:52 pm

kfr89, Witam Cię serdecznie :)
Pochwal się jaką salę wybrałaś i jakiego wodzireja ? :)
Może założysz dzienniek ślubny i będziesz dokładnie opisywała swoje przygotowania ? :)

alekul89 - Sro Cze 08, 2016 12:44 pm

kfr89 witam nową forumowiczkę :) Mój rocznik, jeśli dobrze wnioskuje po licznie w nicku ;) Zachęcam do założenia dzienniczka przedślubnego i zajrzenia do innych, moich też ;) Pochwal się koniecznie jaką salę wybraliście i jakiego wodzireja :) I życzę oczywiście powodzenia w przygotowaniach. Będę śledzić postępy ;) [/b]
kfr89 - Czw Cze 09, 2016 8:03 am

Rocznik 89, zgadza się :) wybraliśmy Rezydencję Szmaragdowy Ogród w Niesięcinie (przed Konstantynowem). Jak tylko weszłam na salę, wiedziałam, że to "ta jedyna" :) innych nawet nie chciałam oglądać! Jeśli chodzi o wodzireja, to był mój pewniak od kilku lat. Razem z kolegą prowadzili wesele mojej koleżanki i nigdzie się tak nie ubawiłam. Po weselu goście pamiętali właśnie jego. Nazywa się Marcin Brodziński, pochodzi z Kielc i jest profesjonalistą. Udaną zabawę mam zagwarantowaną ;-) dzienniczek ślubny założę i będę na bieżąco uzupełniać :-) )
trykan - Wto Sie 30, 2016 1:08 pm

Hej:) Ja planuje swoje weselicho na przyszły rok! Co myślicie o sali Solaris? Byłam w niej i jest przepiękna i to tam będzie moje wesele. Dobrze dają jeść?

usunięty link z podpisem. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group