Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Salon Noiva Łódź Jaracza

MrLu - Czw Sie 11, 2016 4:10 pm
Temat postu: Salon Noiva Łódź Jaracza
Hej, czy któraś z Was kupowała może suknię w salonie Noiva, albo ma jakieś doświadczenia z tym salonem lub słyszała opinie? widzę, że nikt się jeszcze o nim nie wypowiadał, a mieści się blisko najny więc trudno go przeoczyć.
kfr89 - Nie Paź 30, 2016 11:38 am

Obsługa w tym salonie zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Jak się okazało na Jaracza 10 jest drugi salon tego samego właściciela "Panna Młoda" - tam mają nawet panią stylistkę i bogaty wybór dodatków ;) również proszę o opinie, bo z tego co wiem salon przed Noivą - "Sylwia" miał różne opinie...
nisia1988 - Pon Paź 31, 2016 10:46 pm

Bylam z kuzynka w Salonie "Noiva", obsluga godna polecenia, suknie sliczne, nie odczulysmy presji kupna jak to w niektorych salonach, powiecono nam duzo czasu. Kuzynka zakupila suknie w salonie Madonna ale suknia z salonu Noiva byla w top 3. Dziekujemy za milo spedzony czas. :)
xgosiekx - Czw Lut 16, 2017 2:24 pm

Byłam wczoraj w tym salonie i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pani przesympatyczna, służyła poradami, chętnie pomogła. Nie czułam się namawiana do zakupu, wręcz przeciwnie, mimo że do ślubu dużo czasu, zostałam miło obsłużona. Polecam ten salon. Prawdopodobnie kupię tam suknię :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group