Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - dekoracje sali w tym: światłem

anka420 - Pią Wrz 23, 2016 11:16 am
Temat postu: dekoracje sali w tym: światłem
Witajcie! Poszukuję profesjonalnej ekipy dekoratorskiej z Łodzi lub okolic, która wykona na sali, na której będę miała w czerwcu wesele, całość dekoracji. Interesuje mnie wystrój stołów kwiatami, kandelabry, materiał na ścianach plus dekoracje światłem. Bardzo Was proszę o polecenie dobrych firm dekoratorskich. W internecie jest tego masa a opinii o nich wcale nie tak dużo. :)
Janka93 - Pon Sty 09, 2017 2:57 pm

Dekoracje światłem mi się nie specjalnie podobają, ale uważam, że ogólnie sama dekoracja to niezwykle ważna rzecz. Szczególnie jeżeli sala pozostawia wiele do życzenia i nie jest zbyt estetyczna. Dlatego według mnie warto jest poświęcić więcej czasu na dekoracje :) Polecam skorzystać z pracowni dekoratorskiej Pani Ewy Szumińskiej Dzika Róża, bo specjalizuje się ona właśnie w dekoracjach sal weselnych, kościołów :)
ewelina56 - Pią Lis 10, 2017 9:15 pm

Myślę że oni byli by w stanie sprostać takiemu zadaniu JURAJSKA AGENCJA MUZYCZNA . Musisz dopytać i przedstawić pomysł, bo to pewnie sprawa indywidualna. Ja przyznam że jeszcze na żywo nie widziałam czegoś takiego.
GdzieWesele - Wto Lis 08, 2022 3:34 pm

Zobacz na sprawdzonym portalu ślubnym, a pewnością znajdziesz super firmą dekoratorską. :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group