Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - Hej :)

michalskibe - Pon Paź 03, 2016 10:45 am
Temat postu: Hej :)
Cześć :)

Jestem Krzysiek i wraz z narzeczoną Agatą bierzemy ślub 23 czerwca 2018 roku :)

Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystkie odpowiedzi pod naszymi zapytaniami :)

usuwam podpis z linkiem do strony. Zapraszam do UWAŻNEJ lektury Regulaminu Forum! Dorotka_

alekul89 - Pon Paź 03, 2016 10:48 am

Cześć :) Macie już coś więcej ustalone poza datą ślubu? Pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach do ślubu i wesela. Będziemy z przyjemnością doradzać i odpowiadać na pytania :)
michalskibe - Pon Paź 03, 2016 11:10 am

Fotograf (Krzysztof K. Memories) i video (MJ Studio Wolbórz) wybrane, zespół wstępnie też (Wizard - Pabianice) - nie możemy zdecydować się na salę - chcieliśmy dowiedzieć się coś o salach OSP lub innych tego typu (nie restauracjach "na gotowo") - takich na których oddzielnie ustalamy kucharki, dekorację itp. a oddzielnie samą salę. (okolice Pabianic)

Kilka odpowiedzi i pytań w odpowiednich tematach forum interesujących i pozytywnie opiniowanych salach napisałem - najbardziej interesują nas zdjęcia i "nowoczesność" tych sal.

usuwam podpis z linkiem do strony. Zapraszam do UWAŻNEJ lektury Regulaminu Forum! Dorotka_

Be_Mine - Pon Paź 03, 2016 2:25 pm

michalskibe, witam na forum :) Fajnie, że jesteś z Pabianic jak ja. :P Co do sali to wydaje mi się sala Prestige na Hermanowie oferuje właśnie tylko lokal bez gastronomi, czyli kucharki itd. mógłbyś mieć swoje. Sala jest bardzo ładna, dojazd prosty. Przejeżdżałam ostatnio koło tej sali i jest naprawdę fajna. Tylko z tego co pamiętam to skontaktować się z nimi najlepiej osobiście podjechać. Ja gdy szukałam sali nie mogłam się do nich dobić na maila.
michalskibe - Pon Paź 03, 2016 2:52 pm

Oba numery które znalazłem w Internecie bez odpowiedzi do Prestige ;)
Temat na forum nt. Prestige'u/a (nie wiem jak to odmienić ;) ) również jest pozytywny - jednak chyba tutaj razem z gastronomią tylko :)

oleczqa002 - Pon Paź 03, 2016 6:00 pm

michalskibe, Witam kolejną 18-stkę :)
Świętujecie tydzień po mnie, także na pewno będę śledzić Wasze przygotowania :) może założysz dzienniczek przedslubny? ;)

Be_Mine - Wto Paź 04, 2016 1:10 am

Możliwe że coś mi się z tym Prestigem pomerdało że tam swoje kucharki można. :P Ale zawsze możesz tam podjechać i się zapytać.
Popieram pomysł oleczqa002, i zachęcam do założenia dzienniczka :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group