Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Dywan w sypialni?

zu_za - Pon Paź 31, 2016 1:37 pm
Temat postu: Dywan w sypialni?
Witajcie,
chciałam zapytać co myślicie o dywanach w sypialni?
Teraz dużo osób ma alergię więc rezygnuje z dywanów. Z drugiej strony nic nie dorówna przyjemnemu łaskotaniu rano w stopy :)
Widziałam ciekawe modele na xXx. myslicie, że dywan z długim włosiem by się nadal?

usunęłam link. Dorotka_

_Bella_ - Pon Paź 31, 2016 2:34 pm

zu_za napisał/a:
myslicie, że dywan z długim włosiem by się nadal?

U nas na pewno nie. Ja się pozbyłam wszystkich dywanów z domu, mamy kota z długą sierścią, więc i bez dywanu jest częste sprzątanie. No i fakt, że dywany to siedlisko kurzu, trzeba je naprawdę często myć/prać, więc jak ktoś lubi takie obowiązki domowe, to czemu nie :wink:

karo832 - Pon Paź 31, 2016 6:42 pm

też wyrzuciłam wszystkie dywany, kurz się tylko zbiera
januszka210 - Sob Lis 12, 2016 3:35 pm

Dywanom w sypialni mówię jak najbardziej tak! Bardzo ocieplają wnętrze. Warto jednak unikać dużych dywanów i wybierać raczej te mniejsze, żeby pomieszczenie nie wyglądało na zagracone ;)
fasola - Sro Lis 16, 2016 4:07 pm

Ja nie znoszę dywanów, tylko z nimi same problemy. Jedynie mały dywan zostawiłam w pokoju u dziecka, żeby nie siedział na samych panelach.
msmika - Sro Lis 16, 2016 4:20 pm

a ja uważam, że dywany ocieplają wnętrze. Trzeba je sprzątać równie często co podłogę bez dywanu na której czuć każdy pyłek i szybko widać kurz. W sypialni mam dwa małe dywaniki i w salonie jeden większy. W obu przypadkach był to nie tylko dodatek dekoracyjny ale też przymus, bo mam od spodu nie ocieploną podłogę i nie mam żadnego mieszkania, więc sama podłoga niestety ciągle była zimna. Na dywanie tego nie czuć.
wodniczkA - Nie Lis 27, 2016 10:00 pm

Ja mam wszedzie panele, łatwiej sprzatać i mniej miejsca dla roztoczy
Sofia - Czw Gru 08, 2016 1:47 pm

Jakie jest najlepsze włosi gdy są dzieci i zwierzęta?
montumag - Sro Gru 14, 2016 11:13 am

Mi podobają się takie malutkie dywany, a nie że nacały pokój.
Muszka88 - Sro Gru 14, 2016 11:53 pm

Uwieeelbiam dywany/dywaniki! :) Przyznam się że 90% dywanów w moim domu to takie typu shaggy z długim włosiem ale cóż poradzić :smile: . Często je piorę karcherem (co 2-3 mc)
kfr89 - Pią Gru 16, 2016 9:29 am

My w sypialni mamy dywan z ikei :) ma miłe włosie i bardzo ładnie prezentuje się przy łóżku :) uwielbiam stawać na nim boso. Jak dla mnie, dywan w sypialni to "must have" ;)
swieta - Wto Maj 30, 2017 12:46 pm

dywan w sypialni jak najbardziej tak!
nie dość, że wizualnie "ociepla" wnętrze to jeszcze wstając rano czy w nocy nie muszę stawać na zimnej podłodze :) do tego świetnie wygłusza chodzenie, więc nie przeszkadzamy z mężem córci spać :)

muffinka - Pią Cze 23, 2017 1:46 pm

Jak dla mnie to super sprawa, chętnie kupiłabym taki miękki i włochaty. Czy ktoś wie gdzie można taki dostać w miarę dobrej cenie?
Skrzypiecka.K - Czw Lip 06, 2017 8:38 am

Jeśli chodzi o dywan to tylko i wyłącznie taki puchaty, miły w dotyku
Pifka - Sro Wrz 27, 2017 9:54 am

Dywan z długim włosiem jest problematyczny a poza tym jak już klapnie to kiepsko wygląda. Ja mam w całym mieszkaniu 2 dywany. Jeden mały drugi malutki, z czego ten malutki leży właśnie w sypialni, zaraz koło łóżka. Obydwa praktycznie gładkie, więc nic się nie kundli i łatwo się czyści (również dzięki małym wymiarom). Więc dywan jak dla mnie jak najbardziej ale właśnie mały, żeby łatwo wyczyścić.
MoniK1212 - Czw Sty 04, 2018 4:10 pm

U siebie też nie mam dywanów, jedynie dywaniki, które bardzo łatwo mogę wyczyścić :)
wiki32 - Pią Sty 19, 2018 12:42 pm

my mamy podłogówkę w sypialni więc z dywanu niestety musiałam zrezygnować. jedyne co to mamy małęgo futrzaka tuż przy łóżku żeby milej było się rano przeciągnąć-jak to określił mój luby:)
jot8282 - Pią Lut 23, 2018 12:06 pm

wiki32 napisał/a:
my mamy podłogówkę w sypialni więc z dywanu niestety musiałam zrezygnować. jedyne co to mamy małęgo futrzaka tuż przy łóżku żeby milej było się rano przeciągnąć-jak to określił mój luby:)

No, podłogówka wyklucza dywan. Chyba, że chcemy mieć straty ciepła w domu :(

Marieo9 - Wto Cze 19, 2018 4:37 pm

Nie wyobrażam sobie nie mieć puszystego, milutkiego dywanu koło łóżka i rano wstawać na zimną podłogę :) Mam taki frędzlowaty miękki ;) polecam
Japp - Pią Cze 29, 2018 10:31 am

Przy częstym odkurzaniu, opcja jak najbardziej ok.
kozera1 - Czw Lip 05, 2018 2:47 pm

U nas w mieszkaniu są tylko małe dywaniki, przy łóżkach. Z dużych dywanów zrezygnowaliśmy
marekane - Sob Lip 07, 2018 9:58 am

to nie jest dobry pomysł :o w zimnie daje ciło dla stupek z rana jednak zbierają dużo kurzu i brudu nawet gdy gdy odkurzmy jest wciaż brudny by zachowac czystość należało by oddawać go do czyśczalli dosyć czesto :? :? :?

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

tretty - Pon Lip 09, 2018 5:13 pm

w sypialni mam taki dywanik robiony na szydełku przez szwagierkę ;) taki co co tydzien moge do pralki wrzucić i wyprać ;)
engii5 - Pon Sie 20, 2018 8:52 am

Ja uważam, że niesamowicie ocieplają wnętrze. W sypialni zawsze miałam dywan i jakoś nie potrafiłabym z tego zrezygnować
kamyki_80 - Pon Sty 11, 2021 9:22 am

osobiście nie zastosowałabym dywanu w sypialni - za dużo gromadzi się tam kurzu...
Sypialnia wg mnie ma być oazą spokoju i czystości - wtedy się najlepiej śpi ;) wiem, że to znakomicie ociepla wnętrze itp ale nie ;)

Zakupoholiczka - Czw Mar 04, 2021 7:21 am

Ja miałam taki dywanik przez rok, ale nie sprawdził się, bo mój kot się nad nim znęcal... :p
Baba Jaga - Wto Maj 25, 2021 12:10 pm

my mamy roombę i dywany i taki duet się sprawdza ;) gdybym musiała sama sprzatać to bym dywany wyrzuciła
Tinom99 - Pon Sie 09, 2021 1:05 pm

Lubię różne sofy

[ Dodano: Pon Sie 09, 2021 2:06 pm ]
A ja lubię duże skórzane sofy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group