Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - Targi ślubne "Rubin" z warsztatami dla Par Młodych

Mac-erson - Czw Lis 17, 2016 7:18 pm
Temat postu: Targi ślubne "Rubin" z warsztatami dla Par Młodych


Centrum Konferencyjno – Bankietowe Rubin zaprasza na Targi ślubne z warsztatami dla Par Młodych. W wydarzeniu weźmie udział grupa wystawców, szeroko powiązana z branżą ślubną. Do współpracy zaprosiliśmy m.in. konsultantów ślubnych, salony sukien oraz garniturów, salony jubilerskie, dekoratorów, makijażystów, a także realizatorów fotografii ślubnej. W trakcie spotkania odbędą się również panele eksperckie, prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży ślubnej. Uczestnicy zostali wyselekcjonowani, na podstawie realizacji usług, na najwyższym poziomie estetycznym, a także jakościowym.



Poniżej znajdują się szczegóły spotkania:



1. Data: 4.12.2016 r. (niedziela)

2. Miejsce:
Centrum Konferencyjno – Bankietowe Rubin
ul. Lodowa 94, Łódź
Tel.: 42 677 99 00
www.ckbrubin.pl
www.facebook.com/CentrumK...ankietoweRubin/

3. Czas trwania: 9:00 – 17:00

4. Koszt dla wystawców i odwiedzających:
BEZPŁATNY !! !

W cenie:
- miejsce wystawowe z dostępem do energii elektrycznej
- stół + krzesła do własnej aranżacji
- dostęp do bufetu z kawą, herbatą, wodą mineralną oraz kruchymi ciasteczkami


5. Bloki tematyczne:

- g. 10:00
- g. 13:00
- g. 15:00

Mac-erson - Wto Lis 22, 2016 2:41 pm

Zmiana:

4. Koszt dla wystawców i odwiedzających:
BEZPŁATNY !! !

Be_Mine - Wto Lis 22, 2016 9:33 pm

Jakiś plan dnia jest?
kfr89 - Sro Lis 23, 2016 12:43 pm

Też czekam na plan :) może jest już lista wystawców? ;)
martinni - Czw Lis 24, 2016 7:24 pm

Też czekamy na plan :smile:
Be_Mine - Pią Lis 25, 2016 3:31 pm

"Do grona wystawców dołączyła znana marka garniturów oraz marynarek męskich firma PAWIS
Zapraszamy do zapoznania się z oferta na 2017 rok na ich stoisku firmowym 4 grudnia 2016r w Sali Bankietowej CKB RUBIN
Zapraszamy od g.10.00"
Więc od 10tej garniturki? :P

kfr89 - Pią Lis 25, 2016 8:00 pm

Fajnie, że będzie PAWIS ;) będziemy polować właśnie na garnitury i wszelkie promocje z tym związane :)
Be_Mine - Nie Gru 04, 2016 5:18 pm

Byliśmy, lipa jak nie wiem. Dosłownie kilku wystawców. Jedna firma z dekoracjami więc z Panią trochę porozmawialiśmy, 1 Pan z autami od którego również wzięliśmy ulotkę. Jakaś firma zajmująca się zespołami oraz oprawą ślubów. Jednak nic konkretnego się nie dowiedziałam, zostawiłam na siebie namiary. I rzuciliśmy okiem na garnitury. Narzeczony coś wygrał tylko nie wiadomo co, trzeba jechać do salonu to się dowiemy.
Byli jeszcze fotografowie i oferty make upów oraz fryzur ale to już mamy więc się nie interesowaliśmy. Poza tym byliśmy jedynymi zwiedzającymi! :o
Zero sukien ślubnych, dodatków. :(
Był ktoś jeszcze? Może później jeszcze coś było?

kfr89 - Nie Gru 04, 2016 7:37 pm

U nas to samo :) byliśmy jedyną parą z rana, porozmawialiśmy z dekoratorką i wyszliśmy ;) straszna lipa, mam wrażenie, że ten hotel chciał się tylko zareklamować jako sala weselna. Stoisk bardzo mało, nie było na co popatrzeć. Generalnie rozczarowanie.
LinaMiódMalina - Pon Gru 05, 2016 11:19 pm

kfr89 napisał/a:
straszna lipa, mam wrażenie, że ten hotel chciał się tylko zareklamować jako sala weselna. Stoisk bardzo mało, nie było na co popatrzeć. Generalnie rozczarowanie.

Hm, można było podejrzewać, że tłumów, ani szału nie będzie gdy zmienili info o opłatach (darmowe wystawianie się - byle kogoś przyciągnąć), ale nie przypuszczałam, że aż taka bieda. Ja nie byłam - nie wybieram się już na żadne targi, bo do tej pory zawsze byłam mniej lub bardziej rozczarowana, a te które chętnie bym zobaczyła niestety odbywają się daleko od Łodzi (Silesia Wedding Day) :(

slubzcharakterem - Nie Sty 29, 2017 12:25 am

Skusiłem się na wystawienie tam auta bo miałem bardzo blisko. Faktycznie mało wystawców ale Par Młodych też niewiele, więc chyba reklamy zabrakło.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group