Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - Hejka

mocca - Sob Sty 28, 2017 2:05 am
Temat postu: Hejka
Hejka wszystkim
Jestem Ania i planowaliśmy ślub na ten rok. Niestety zespół z którym się super bawiliśmy w sylwestra nie miał wolnych terminów, które nas interesowały w związku z tym myślimy o ślubie zimowym, w okresie grudzień-luty.
Tak że zespół na pewno jest wybrany teraz jakaś ładna sala żeby w zimę (liczę na dużo śniegu) bajecznie się prezentowała.

oleczqa002 - Sob Sty 28, 2017 11:46 am

mocca, Witaj Aniu :)
Ślub zimą jest bardzo ciekawą alternatywą, szczególnie w ostatnich latach sporo śniegu pada w styczniu ;) Ma to swój bajeczny urok ! A ile ciekawych świąteczno-zimowych elementów można wykorzystać do dekoracji :) !
Powiedz, czy jakaś sala wpadła Ci już w oko czy dopiero zaczynasz poszukiwania? ;)

mocca - Nie Sty 29, 2017 2:32 am

Ciągle szukam. Póki co mam dwa typy: Dworek Borowa i Brethil.
kfr89 - Nie Sty 29, 2017 9:19 am

Cześć Aniu :) pochwal się, jaki zespół to Wasz wymarzony? Zimą będzie Wam ze wszystkim łatwiej i taniej, a jak popruszy to ślub będzie w pięknej oprawie :)
maksiu432 - Wto Sty 31, 2017 11:00 am

Witam serdecznie :)
mspp - Wto Sty 31, 2017 11:44 am

Witam :) Zakładaj dzienniczek :)
alekul89 - Wto Sty 31, 2017 12:20 pm

Witam :) Zakładaj dzienniczek, mało tu mamy zimowych ślubów a mogą być równie piękne jak letnie czy wiosenne.
mocca - Sro Lut 01, 2017 2:51 am

kfr89 napisał/a:
pochwal się, jaki zespół to Wasz wymarzony?

Zespół to Haliśka Band z Łodzi, bawiliśmy się z nimi na balu sylwestrowym (pisałam w ich temacie w dziale MUZYKA - forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=11065) i nie wyobrażam sobie innego zespołu na naszym weselu.
A przez ostatnie 3-4 lata trochę się naoglądałam i nasłuchałam różnych zespołów, bo bawiłam na ok 15 weselach ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group